Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
OPP Juniorek i Juniorów
K±ty Wrocławskie, 10-11.03.2012
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -73 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 28
Liczba startujących zawodników 40
Liczba walk 54
Liczba reprezentowanych województw 10
Startujące roczniki 1993 - 1996
Średnia wieku zawodników 17 lat 237 dni
Średnia wieku medalistów 18 lat 111 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 18 lat 30 dni
Najmłodszy zawodnik Adam Sadowski (15 lat 156 dni)
Najstarszy zawodnik Gracjan B±k (19 lat 65 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KS Gwardia Wrocław (6 zawodników)
KS Gwardia Łódź (3 zawodników)
SGKS Wybrzeże Gdańsk (3 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk KS Gwardia Wrocław (7 walk)
UKS Sokół Pisarzowice (6 walk)
KS Gwardia Łódź (6 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Szymon Pękala
UKS Sokół Pisarzowice
2
Krzysztof Gala¶
KS AZS-AWF Warszawa
3
Damian Stępień
UMKS Żak Kielce
3
Łukasz Szewczyk
KS Gwardia Wrocław
5
Paweł Brot
KS Gwardia Łódź
5
Patryk Bogucki
UKS Siódemka Sochaczew
7
Szymon WoĽniak
UKS Grot Kraków
7
Seweryn Wiktorek
UKS Ippon MDK Kutno

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaSzymon WoĽniakUKS Grot KrakówGracjan B±kUKJ Millenium Rzeszów  
I rundaŁukasz SzewczykKS Gwardia WrocławBartosz SikoraUKS Judo Wolbrom  
I rundaSzymon PękalaUKS Sokół PisarzowiceDamian StępieńUMKS Żak Kielce 
I rundaDominik BanaszekUKJ 225 WarszawaAdam StolarczykKS Gwardia Wrocław10  
I rundaPaweł BujoczekGKS Czarni BytomMichał EmcheUKS-GKJ Głogów10  
I rundaMarcin CzechowskiKS Gwardia ŁódźAdam SadowskiAKS Strzegom 
I rundaSzymon BuryKS Polonia RybnikMarcin KwiatkowskiKS Gwardia Wrocław10  
I rundaPaweł BrotKS Gwardia ŁódźArkadiusz RochmińskiMMKS Wojownik Skierniewice10  
II rundaSzymon WoĽniakUKS Grot KrakówAdrian RóżańskiUKS Opty Gdynia  
II rundaŁukasz ItrychKS AZS AWFiS GdańskMaciej BogackiKS AZS-AWF Warszawa10  
II rundaŁukasz SzewczykKS Gwardia WrocławRafał CzubakAZS UW Warszawa10  
II rundaTomasz LotaKS Gwardia ŁódźAleksander WronaTS Wisła Kraków 
II rundaSzymon PękalaUKS Sokół PisarzowiceTomasz StanickiUKS Tomita Elbląg 
II rundaTobiasz PuzyrSGKS Wybrzeże GdańskMateusz PałacKS Gwardia Wrocław10  
II rundaMichał Le¶niakMOSiR BochniaDominik BanaszekUKJ 225 Warszawa10  
II rundaPatryk KalińskiKJ Koka Jastrzębie-ZdrójMateusz PazdajUKS 3 Piła10  
II rundaKrzysztof Gala¶KS AZS-AWF WarszawaPaweł BujoczekGKS Czarni Bytom10  
II rundaSeweryn WiktorekUKS Ippon MDK KutnoMaciej DługoszUKS Judo Wolbrom 
II rundaMateusz StemplewskiSGKS Wybrzeże GdańskMarcin CzechowskiKS Gwardia Łódź 
II rundaDamian ParkaKS Gwardia WrocławAndrzej ButkiewiczWKS Flota Gdynia10  
II rundaSzymon BuryKS Polonia RybnikWojciech RomanowskiUKS Olimpia-Judo Elbląg10  
II rundaPatryk BoguckiUKS Siódemka SochaczewBartłomiej SłowakSGKS Wybrzeże Gdańsk 
II rundaPaweł BrotKS Gwardia ŁódźRadosław StarzykTS Wisła Kraków10  
II rundaDawid StanekKS Błękitni TarnówBruno JamułaKS Gwardia Wrocław 
III rundaSzymon WoĽniakUKS Grot KrakówŁukasz ItrychKS AZS AWFiS Gdańsk10  
III rundaŁukasz SzewczykKS Gwardia WrocławTomasz LotaKS Gwardia Łódź10  
III rundaSzymon PękalaUKS Sokół PisarzowiceTobiasz PuzyrSGKS Wybrzeże Gdańsk10  
III rundaPatryk KalińskiKJ Koka Jastrzębie-ZdrójMichał Le¶niakMOSiR Bochnia 
III rundaKrzysztof Gala¶KS AZS-AWF WarszawaSeweryn WiktorekUKS Ippon MDK Kutno10  
III rundaDamian ParkaKS Gwardia WrocławMateusz StemplewskiSGKS Wybrzeże Gdańsk10  
III rundaPatryk BoguckiUKS Siódemka SochaczewSzymon BuryKS Polonia Rybnik10  
III rundaPaweł BrotKS Gwardia ŁódźDawid StanekKS Błękitni Tarnów10  
ćwierćfinałŁukasz SzewczykKS Gwardia WrocławSzymon WoĽniakUKS Grot Kraków10  
ćwierćfinałSzymon PękalaUKS Sokół PisarzowicePatryk KalińskiKJ Koka Jastrzębie-Zdrój 
ćwierćfinałKrzysztof Gala¶KS AZS-AWF WarszawaDamian ParkaKS Gwardia Wrocław10  
ćwierćfinałPaweł BrotKS Gwardia ŁódźPatryk BoguckiUKS Siódemka Sochaczew10  
półfinałSzymon PękalaUKS Sokół PisarzowiceŁukasz SzewczykKS Gwardia Wrocław10  
półfinałKrzysztof Gala¶KS AZS-AWF WarszawaPaweł BrotKS Gwardia Łódź  
finałSzymon PękalaUKS Sokół PisarzowiceKrzysztof Gala¶KS AZS-AWF Warszawa  
repasaże - I rundaBartosz SikoraUKS Judo WolbromRafał CzubakAZS UW Warszawa10  
repasaże - I rundaDamian StępieńUMKS Żak KielceTomasz StanickiUKS Tomita Elbląg10  
repasaże - II rundaBartosz SikoraUKS Judo WolbromTomasz LotaKS Gwardia Łódź10  
repasaże - II rundaDamian StępieńUMKS Żak KielceTobiasz PuzyrSGKS Wybrzeże Gdańsk10  
repasaże - III rundaSzymon WoĽniakUKS Grot KrakówBartosz SikoraUKS Judo Wolbrom 
repasaże - III rundaDamian StępieńUMKS Żak KielcePatryk KalińskiKJ Koka Jastrzębie-Zdrój 
repasaże - finałDamian StępieńUMKS Żak KielceSzymon WoĽniakUKS Grot Kraków10  
o III miejsceDamian StępieńUMKS Żak KielcePaweł BrotKS Gwardia Łódź  

Repasaże II
repasaże - I rundaRadosław StarzykTS Wisła KrakówArkadiusz RochmińskiMMKS Wojownik Skierniewice 
repasaże - II rundaSeweryn WiktorekUKS Ippon MDK KutnoPaweł BujoczekGKS Czarni Bytom 
repasaże - II rundaDawid StanekKS Błękitni TarnówRadosław StarzykTS Wisła Kraków10  
repasaże - III rundaSeweryn WiktorekUKS Ippon MDK KutnoDamian ParkaKS Gwardia Wrocław10  
repasaże - III rundaPatryk BoguckiUKS Siódemka SochaczewDawid StanekKS Błękitni Tarnów10  
repasaże - finałPatryk BoguckiUKS Siódemka SochaczewSeweryn WiktorekUKS Ippon MDK Kutno 
o III miejsceŁukasz SzewczykKS Gwardia WrocławPatryk BoguckiUKS Siódemka Sochaczew  

Polityka prywatności Judostat.pl