Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
OPP Seniorek i Seniorów
Luboń, 29.04.2012
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -52 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 10
Liczba startujących zawodników 13
Liczba walk 17
Liczba reprezentowanych województw 6
Startujące roczniki 1987 - 1995
Średnia wieku zawodników 20 lat 220 dni
Średnia wieku medalistów 21 lat 124 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 21 lat 45 dni
Najmłodszy zawodnik Dominika Dudek (17 lat 52 dni)
Najstarszy zawodnik Martyna Martynowicz (25 lat 77 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników TS Gwardia Opole (2 zawodników)
AZS UW Warszawa (2 zawodników)
AZS-WSPiA Poznań (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk TS Gwardia Opole (4 walk)
AZS-WSPiA Poznań (4 walk)
AZS UW Warszawa (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Karolina Pieńkowska
AZS UW Warszawa
2
Martyna Martynowicz
TS Gwardia Opole
3
Żaneta Rerutko
WKS Gwardia Warszawa
3
Julia Roszkiewicz
AZS-WSPiA Poznań
5
Oliwia Wolny
GKS Czarni Bytom
5
Weronika Kryk
AZS OŚ Poznań
7
Patrycja Witoń
AZS-WSPiA Poznań
7
Natalia Znojek
TS Gwardia Opole

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaOliwia WolnyGKS Czarni BytomKlaudia KurzejMKS Juvenia Wrocław10  
I rundaNatalia ZnojekTS Gwardia OpoleJulianna SiwekUKS Grot Kraków10  
I rundaJulia RoszkiewiczAZS-WSPiA PoznańPaulina JazdończykUKS Junior Lipno  
I rundaPatrycja WitońAZS-WSPiA PoznańDominika GnichUKJ AON Rembertów10  
I rundaŻaneta RerutkoWKS Gwardia WarszawaDominika DudekAZS UW Warszawa10  
ćwierćfinałOliwia WolnyGKS Czarni BytomNatalia ZnojekTS Gwardia Opole  
ćwierćfinałKarolina PieńkowskaAZS UW WarszawaJulia RoszkiewiczAZS-WSPiA Poznań  
ćwierćfinałWeronika KrykAZS OŚ PoznańPatrycja WitońAZS-WSPiA Poznań  
ćwierćfinałMartyna MartynowiczTS Gwardia OpoleŻaneta RerutkoWKS Gwardia Warszawa  
półfinałKarolina PieńkowskaAZS UW WarszawaOliwia WolnyGKS Czarni Bytom  
półfinałMartyna MartynowiczTS Gwardia OpoleWeronika KrykAZS OŚ Poznań  
finałKarolina PieńkowskaAZS UW WarszawaMartyna MartynowiczTS Gwardia Opole 
repasaże - I rundaNatalia ZnojekTS Gwardia OpoleKlaudia KurzejMKS Juvenia Wrocław  
repasaże - finałJulia RoszkiewiczAZS-WSPiA PoznańNatalia ZnojekTS Gwardia Opole  
o III miejsceJulia RoszkiewiczAZS-WSPiA PoznańWeronika KrykAZS OŚ Poznań  

Repasaże II
repasaże - finałŻaneta RerutkoWKS Gwardia WarszawaPatrycja WitońAZS-WSPiA Poznań  
o III miejsceŻaneta RerutkoWKS Gwardia WarszawaOliwia WolnyGKS Czarni Bytom  

Polityka prywatności Judostat.pl