Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Puchar Polski Juniorek i Juniorów
Opole, 05.06.2016
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -81 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 18
Liczba startujących zawodników 22
Liczba walk 30
Liczba reprezentowanych województw 9
Startujące roczniki 1996 - 2001
Średnia wieku zawodników 18 lat 179 dni
Średnia wieku medalistów 18 lat 170 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 18 lat 274 dni
Najmłodszy zawodnik Jakub Serwatka (15 lat 141 dni)
Najstarszy zawodnik Szymon WoĽniak (20 lat 153 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ Millenium Rzeszów (2 zawodników)
GKS Czarni Bytom (2 zawodników)
UKS Judo Orzeł Żyrardów (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKJ Millenium Rzeszów (6 walk)
KS Błękitni Tarnów (4 walk)
GKS Czarni Bytom (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Arkadiusz Dziarmaga
KS Błękitni Tarnów
2
Kamil Kotlik
UKS Conrad Gdańsk
3
Wojciech Punda
WSS Winner Wrocław
3
Vesolovskiy Kyrylo
UKJ Millenium Rzeszów
5
Gracjan Wyro¶lak
UKS 3 Piła
5
Szymon Cziba
GKS Czarni Bytom
7
Emil Bogiel
UKS Judo Sensei Płock
7
Łukasz Osowski
KS Start Radom

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaNorbert MajcherUKJ Millenium RzeszówArkadiusz LipaMOSiR Cieszyn100:0  
I rundaSzymon CzibaGKS Czarni BytomJakub SerwatkaUKS 3 Piła100:0  
I rundaMiłosz WnukKS Budowlani SosnowiecEryk StrzeleckiUKS Judo Orzeł Żyrardów100:0  
I rundaMaciej KrogulskiUKJ 225 WarszawaMichał CzarneckiWKSW Włocławek100:0  
I rundaEmil BogielUKS Judo Sensei PłockŁukasz LiberdaGKS Czarni Bytom100:0  
I rundaVesolovskiy KyryloUKJ Millenium RzeszówSzymon WoĽniakUKS Grot Kraków  
II rundaNorbert MajcherUKJ Millenium RzeszówBartosz PonichteraMMKS Wojownik Skierniewice100:0  
II rundaWojciech PundaWSS Winner WrocławSzymon CzibaGKS Czarni Bytom10:0  
II rundaŁukasz OsowskiKS Start RadomMiłosz WnukKS Budowlani Sosnowiec100:0  
II rundaArkadiusz DziarmagaKS Błękitni TarnówPiotr IgnaczakWKS Gwardia Warszawa100:0  
II rundaMaciej KrogulskiUKJ 225 WarszawaKamil PolnyUKS Judo Orzeł Żyrardów100:0  
II rundaKamil KotlikUKS Conrad GdańskEmil BogielUKS Judo Sensei Płock10:0  
II rundaVesolovskiy KyryloUKJ Millenium RzeszówKonrad JewtuchPKS Olimpia Poznań100:0  
II rundaGracjan Wyro¶lakUKS 3 PiłaŁukasz Zaj±czkowskiAKS Strzegom100:0  
ćwierćfinałWojciech PundaWSS Winner WrocławNorbert MajcherUKJ Millenium Rzeszów100:0  
ćwierćfinałArkadiusz DziarmagaKS Błękitni TarnówŁukasz OsowskiKS Start Radom100:0  
ćwierćfinałKamil KotlikUKS Conrad GdańskMaciej KrogulskiUKJ 225 Warszawa100:0  
ćwierćfinałVesolovskiy KyryloUKJ Millenium RzeszówGracjan Wyro¶lakUKS 3 Piła10:0  
półfinałArkadiusz DziarmagaKS Błękitni TarnówWojciech PundaWSS Winner Wrocław10:0  
półfinałKamil KotlikUKS Conrad GdańskVesolovskiy KyryloUKJ Millenium Rzeszów0,5:0  
finałArkadiusz DziarmagaKS Błękitni TarnówKamil KotlikUKS Conrad Gdańsk100:0  
repasaże - II rundaSzymon CzibaGKS Czarni BytomNorbert MajcherUKJ Millenium Rzeszów1:0  
repasaże - II rundaŁukasz OsowskiKS Start RadomPiotr IgnaczakWKS Gwardia Warszawa100:0  
repasaże - finałSzymon CzibaGKS Czarni BytomŁukasz OsowskiKS Start Radom100:0  
o III miejsceVesolovskiy KyryloUKJ Millenium RzeszówSzymon CzibaGKS Czarni Bytom100:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaKonrad JewtuchPKS Olimpia PoznańSzymon WoĽniakUKS Grot Kraków  
repasaże - II rundaEmil BogielUKS Judo Sensei PłockMaciej KrogulskiUKJ 225 Warszawa100:0  
repasaże - II rundaGracjan Wyro¶lakUKS 3 PiłaKonrad JewtuchPKS Olimpia Poznań100:0  
repasaże - finałGracjan Wyro¶lakUKS 3 PiłaEmil BogielUKS Judo Sensei Płock100:0  
o III miejsceWojciech PundaWSS Winner WrocławGracjan Wyro¶lakUKS 3 Piła100:0  

Polityka prywatności Judostat.pl