Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych
Jastrzębie - Zdrój, 10-11.10.2009
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -48 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 13
Liczba startujących zawodników 15
Liczba walk 21
Liczba reprezentowanych województw 6
Startujące roczniki 1993 - 1995
Średnia wieku zawodników 15 lat 39 dni
Średnia wieku medalistów 15 lat 319 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 15 lat 131 dni
Najmłodszy zawodnik Magdalena Stanisławek (14 lat 79 dni)
Najstarszy zawodnik Karolina Wojciechowska (16 lat 253 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KS Gwardia Bielsko-Biała (3 zawodników)
UKS Junior Lipno (1 zawodników)
PUKS Makowiec Skaryszew (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk KS Gwardia Bielsko-Biała (8 walk)
KS Polonia Rybnik (4 walk)
GKS Czarni Bytom (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Maja Rasińska
KS Gwardia Bielsko-Biała
2
Karolina Pieńkowska
AZS UW Warszawa
3
Karolina Wojciechowska
KS Polonia Rybnik
3
Joanna Socha
GKS Czarni Bytom
5
Klaudia Szczepańczyk
KS Gwardia Bielsko-Biała
5
Justyna Kamińska
KS Gwardia Bielsko-Biała
7
Alicja Czarnocka
UKJ 225 Warszawa
7
Magdalena Stanisławek
PUKS Makowiec Skaryszew

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaMagdalena StanisławekPUKS Makowiec SkaryszewZuzanna PrzytomskaUKS Ósemka Nowa Sól10:00  
I rundaJoanna SochaGKS Czarni BytomDorota Ku¶mierzUKJ Legion Zamość10:00  
I rundaMaja RasińskaKS Gwardia Bielsko-BiałaAgnieszka DybaUKS Junior Lipno10:00  
I rundaKarolina WojciechowskaKS Polonia RybnikMartyna DobrowolskaUKJ AON Rembertów10:00  
I rundaAlicja CzarnockaUKJ 225 WarszawaJulianna SiwekUKS Judo 48 Częstochowa10:00  
I rundaJustyna KamińskaKS Gwardia Bielsko-BiałaAnna CholewińskaUKS Conrad Gdańsk10:00  
I rundaKlaudia SzczepańczykKS Gwardia Bielsko-BiałaSylwia ParolUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki10:00  
ćwierćfinałJoanna SochaGKS Czarni BytomMagdalena StanisławekPUKS Makowiec Skaryszew10:00  
ćwierćfinałMaja RasińskaKS Gwardia Bielsko-BiałaKarolina WojciechowskaKS Polonia Rybnik10:00  
ćwierćfinałJustyna KamińskaKS Gwardia Bielsko-BiałaAlicja CzarnockaUKJ 225 Warszawa01:00  
ćwierćfinałKarolina PieńkowskaAZS UW WarszawaKlaudia SzczepańczykKS Gwardia Bielsko-Biała10:00  
półfinałMaja RasińskaKS Gwardia Bielsko-BiałaJoanna SochaGKS Czarni Bytom10:00  
półfinałKarolina PieńkowskaAZS UW WarszawaJustyna KamińskaKS Gwardia Bielsko-Biała10:00  
finałMaja RasińskaKS Gwardia Bielsko-BiałaKarolina PieńkowskaAZS UW Warszawa10:00  
repasaże - I rundaMagdalena StanisławekPUKS Makowiec SkaryszewDorota Ku¶mierzUKJ Legion Zamość10:00  
repasaże - I rundaKarolina WojciechowskaKS Polonia RybnikAgnieszka DybaUKS Junior Lipno10:00  
repasaże - finałKarolina WojciechowskaKS Polonia RybnikMagdalena StanisławekPUKS Makowiec Skaryszew10:00  
o III miejsceKarolina WojciechowskaKS Polonia RybnikJustyna KamińskaKS Gwardia Bielsko-Biała10:00  

Repasaże II
repasaże - I rundaAlicja CzarnockaUKJ 225 WarszawaAnna CholewińskaUKS Conrad Gdańsk10:00  
repasaże - finałKlaudia SzczepańczykKS Gwardia Bielsko-BiałaAlicja CzarnockaUKJ 225 Warszawa  
o III miejsceJoanna SochaGKS Czarni BytomKlaudia SzczepańczykKS Gwardia Bielsko-Biała10:00  

Polityka prywatności Judostat.pl