Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów
Piła, 13-14.04.2013
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -63 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 14
Liczba startujących zawodników 14
Liczba walk 21
Liczba reprezentowanych województw 7
Startujące roczniki 1993 - 1995
Średnia wieku zawodników 18 lat 267 dni
Średnia wieku medalistów 18 lat 358 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 18 lat 230 dni
Najmłodszy zawodnik Martyna Matyszczuk (17 lat 180 dni)
Najstarszy zawodnik Izabela Mirus (20 lat 84 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KJ Samuraj Koszalin (1 zawodników)
TS Wisła Kraków (1 zawodników)
KS Start Radom (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk TS Wisła Kraków (4 walk)
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój (4 walk)
WKS Gwardia Warszawa (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Izabela Mirus
TS Wisła Kraków
2
Sonia Lniany
GKS Czarni Bytom
3
Aleksandra Langiewicz
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
3
Agnieszka Prus
WKS Gwardia Warszawa
5
Martyna Matyszczuk
KJ Samuraj Koszalin
5
Natalia Czaplicka
KS AZS AWFiS Gdańsk
7
Beata Marchewka
KS Start Radom
7
Andżelika Sziwa
AZS OŚ Poznań

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaIzabela MirusTS Wisła KrakówDorota SzelkowskaUKS Judo Eljot Płock10:00  
I rundaAleksandra LangiewiczKJ Koka Jastrzębie-ZdrójPaulina BartyzelMOSiR Bochnia01:00  
I rundaAgnieszka PrusWKS Gwardia WarszawaBeata MarchewkaKS Start Radom01:00  
I rundaNatalia CzaplickaKS AZS AWFiS GdańskKlaudia SzachłowiczKS Gwardia Bielsko-Biała10:00  
I rundaSonia LnianyGKS Czarni BytomKarina ZiembikiewiczKS Gwardia Piła10:00  
I rundaMartyna MatyszczukKJ Samuraj KoszalinKatarzyna CalAZS OŚ Łódź10:00  
ćwierćfinałIzabela MirusTS Wisła KrakówAleksandra LangiewiczKJ Koka Jastrzębie-Zdrój01:00  
ćwierćfinałAgnieszka PrusWKS Gwardia WarszawaMonika LatusekUKS Dwójka Tarnowskie Góry10:00  
ćwierćfinałSonia LnianyGKS Czarni BytomNatalia CzaplickaKS AZS AWFiS Gdańsk10:00  
ćwierćfinałMartyna MatyszczukKJ Samuraj KoszalinAndżelika SziwaAZS OŚ Poznań10:00  
półfinałIzabela MirusTS Wisła KrakówAgnieszka PrusWKS Gwardia Warszawa01:00  
półfinałSonia LnianyGKS Czarni BytomMartyna MatyszczukKJ Samuraj Koszalin07:00  
finałIzabela MirusTS Wisła KrakówSonia LnianyGKS Czarni Bytom01:00  
repasaże - I rundaAleksandra LangiewiczKJ Koka Jastrzębie-ZdrójDorota SzelkowskaUKS Judo Eljot Płock10:00  
repasaże - I rundaBeata MarchewkaKS Start RadomMonika LatusekUKS Dwójka Tarnowskie Góry10:00  
repasaże - finałAleksandra LangiewiczKJ Koka Jastrzębie-ZdrójBeata MarchewkaKS Start Radom10:00  
o III miejsceAleksandra LangiewiczKJ Koka Jastrzębie-ZdrójMartyna MatyszczukKJ Samuraj Koszalin10:00  

Repasaże II
repasaże - I rundaNatalia CzaplickaKS AZS AWFiS GdańskKarina ZiembikiewiczKS Gwardia Piła05:00  
repasaże - I rundaAndżelika SziwaAZS OŚ PoznańKatarzyna CalAZS OŚ Łódź10:00  
repasaże - finałNatalia CzaplickaKS AZS AWFiS GdańskAndżelika SziwaAZS OŚ Poznań10:00  
o III miejsceAgnieszka PrusWKS Gwardia WarszawaNatalia CzaplickaKS AZS AWFiS Gdańsk10:00  

Polityka prywatności Judostat.pl