Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych
Jastrzębie - Zdrój, 10-11.10.2009
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -46 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 17
Liczba startujących zawodników 19
Liczba walk 27
Liczba reprezentowanych województw 6
Startujące roczniki 1993 - 1996
Średnia wieku zawodników 14 lat 83 dni
Średnia wieku medalistów 14 lat 222 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 14 lat 34 dni
Najmłodszy zawodnik Bartosz Ponichtera (12 lat 328 dni)
Najstarszy zawodnik Jędrzej Lewicki (15 lat 354 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników MKS Juvenia Wrocław (2 zawodników)
GKS Czarni Bytom (2 zawodników)
SGKS Wybrzeże Gdańsk (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk MKS Juvenia Wrocław (5 walk)
UKJ 225 Warszawa (4 walk)
KS Polonia Rybnik (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Arkadiusz Makarewicz
MKS Juvenia Wrocław
2
Przemysław Frysztacki
KS Polonia Rybnik
3
Bartosz Zacheja
UKJ 225 Warszawa
3
Daniel Białow±s
UKS Piast Wrzeście Słupsk
5
Wojciech Puchała
KS Judo Czechowice-Dziedzice
5
Krystian Miara
SGKS Wybrzeże Gdańsk
7
Maciej Borówka
GKS Czarni Bytom
7
Maciej Kowalski
UKS Dwójka Rydułtowy

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaMaciej KowalskiUKS Dwójka RydułtowyMariusz SzumacherUKJ AON Rembertów10:00  
I rundaArkadiusz MakarewiczMKS Juvenia WrocławHubert KurzejAKS Strzegom10:00  
I rundaJędrzej LewickiKŚ AZS GliwiceBartosz Wa¶niewskiMKS Juvenia Wrocław10:00  
II rundaKrystian MiaraSGKS Wybrzeże GdańskMaciej KowalskiUKS Dwójka Rydułtowy10:00  
II rundaBartosz PonichteraUKS Siódemka SochaczewOskar JasłowskiUKS 3 Piła05:00  
II rundaArkadiusz MakarewiczMKS Juvenia WrocławBartosz ZachejaUKJ 225 Warszawa07:00  
II rundaDominik ŻelichowskiMOSiR BochniaOskar LegieńGKS Czarni Bytom10:00  
II rundaPrzemysław SobolewskiWKS Gwardia WarszawaJędrzej LewickiKŚ AZS Gliwice07:00  
II rundaPrzemysław FrysztackiKS Polonia RybnikDaniel Białow±sUKS Piast Wrzeście Słupsk05:00  
II rundaPaweł PustelnikKJ Koka Jastrzębie-ZdrójAdrian PisankoPKS Olimpia Poznań07:00  
II rundaWojciech PuchałaKS Judo Czechowice-DziedziceMaciej BorówkaGKS Czarni Bytom07:00  
ćwierćfinałKrystian MiaraSGKS Wybrzeże GdańskBartosz PonichteraUKS Siódemka Sochaczew01:00  
ćwierćfinałArkadiusz MakarewiczMKS Juvenia WrocławDominik ŻelichowskiMOSiR Bochnia10:00  
ćwierćfinałPrzemysław FrysztackiKS Polonia RybnikPrzemysław SobolewskiWKS Gwardia Warszawa01:00  
ćwierćfinałWojciech PuchałaKS Judo Czechowice-DziedzicePaweł PustelnikKJ Koka Jastrzębie-Zdrój05:00  
półfinałArkadiusz MakarewiczMKS Juvenia WrocławKrystian MiaraSGKS Wybrzeże Gdańsk05:00  
półfinałPrzemysław FrysztackiKS Polonia RybnikWojciech PuchałaKS Judo Czechowice-Dziedzice10:00  
finałArkadiusz MakarewiczMKS Juvenia WrocławPrzemysław FrysztackiKS Polonia Rybnik10:00  
repasaże - I rundaBartosz ZachejaUKJ 225 WarszawaHubert KurzejAKS Strzegom07:00  
repasaże - II rundaMaciej KowalskiUKS Dwójka RydułtowyBartosz PonichteraUKS Siódemka Sochaczew10:00  
repasaże - II rundaBartosz ZachejaUKJ 225 WarszawaDominik ŻelichowskiMOSiR Bochnia10:00  
repasaże - finałBartosz ZachejaUKJ 225 WarszawaMaciej KowalskiUKS Dwójka Rydułtowy10:00  
o III miejsceBartosz ZachejaUKJ 225 WarszawaWojciech PuchałaKS Judo Czechowice-Dziedzice10:00  

Repasaże II
repasaże - II rundaDaniel Białow±sUKS Piast Wrzeście SłupskPrzemysław SobolewskiWKS Gwardia Warszawa05:00  
repasaże - II rundaMaciej BorówkaGKS Czarni BytomPaweł PustelnikKJ Koka Jastrzębie-Zdrój10:00  
repasaże - finałDaniel Białow±sUKS Piast Wrzeście SłupskMaciej BorówkaGKS Czarni Bytom10:00  
o III miejsceDaniel Białow±sUKS Piast Wrzeście SłupskKrystian MiaraSGKS Wybrzeże Gdańsk07:00  

Polityka prywatności Judostat.pl