Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów
Opole, 21-23.10.2011
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg OPEN
Kobiety -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg OPEN

kategoria: -90 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 14
Liczba startujących zawodników 21
Liczba walk 30
Liczba reprezentowanych województw 7
Startujące roczniki 1978 - 1993
Średnia wieku zawodników 23 lat 41 dni
Średnia wieku medalistów 26 lat 247 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 24 lat 290 dni
Najmłodszy zawodnik Patryk Ciechomski (18 lat 186 dni)
Najstarszy zawodnik Robert Krawczyk (33 lat 212 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KS AZS-AWF Warszawa (5 zawodników)
GKS Czarni Bytom (3 zawodników)
MMKS Wojownik Skierniewice (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk GKS Czarni Bytom (6 walk)
MMKS Wojownik Skierniewice (5 walk)
KS AZS-AWF Warszawa (5 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Robert Krawczyk
GKS Czarni Bytom
2
Wiktor Tworzydło
KS AZS-AWF Warszawa
3
Maciej Tworzydło
Klub Judo AZS Opole
3
Łukasz Kole¶nik
KS AZS-AWF Wrocław
5
Paweł Mróz
MMKS Wojownik Skierniewice
5
Jakub Zarzeczny
SGKS Wybrzeże Gdańsk
7
Krzysztof Ciszewski
MMKS Wojownik Skierniewice
7
Mateusz Rycak
GKS Czarni Bytom

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaKamil KozłowskiKS AZS AWFiS GdańskMichał GruszkaKS AZS-AWF Warszawa10:00  
I rundaMaciej TworzydłoKlub Judo AZS OpoleBartosz SzyprowskiKS AZS-AWF Warszawa05:00  
I rundaKrzysztof CiszewskiMMKS Wojownik SkierniewiceRafał RissKS Budowlani Sosnowiec05:00  
I rundaWiktor TworzydłoKS AZS-AWF WarszawaMarcin AgaciakUKJ Ryś Warszawa10:00  
I rundaJakub ZarzecznySGKS Wybrzeże GdańskPaweł MrózMMKS Wojownik Skierniewice10:00  
II rundaRobert KrawczykGKS Czarni BytomKamil KozłowskiKS AZS AWFiS Gdańsk10:00  
II rundaMaciej TworzydłoKlub Judo AZS OpolePatryk CiechomskiMMKS Jutrzenka Płock07:00  
II rundaŁukasz Kole¶nikKS AZS-AWF WrocławKrzysztof CiszewskiMMKS Wojownik Skierniewice05:00  
II rundaPaweł PłońskiKS AZS-AWF WarszawaPiotr SzarekGKS Czarni Bytom05:00  
II rundaWiktor TworzydłoKS AZS-AWF WarszawaWojciech KozłowskiPKS Olimpia Poznań10Ł=  
II rundaMateusz RycakGKS Czarni BytomKamil NiedzielaKŚ AZS Gliwice05:00  
II rundaJakub ZarzecznySGKS Wybrzeże GdańskPiotr KarolkowskiKS AZS-AWF Warszawa10:00  
II rundaIgor DzierżanowskiUKJ AON RembertówBartłomiej OlczakKS Gwardia Wrocław10:00  
ćwierćfinałRobert KrawczykGKS Czarni BytomMaciej TworzydłoKlub Judo AZS Opole10:00  
ćwierćfinałŁukasz Kole¶nikKS AZS-AWF WrocławPaweł PłońskiKS AZS-AWF Warszawa10:00  
ćwierćfinałWiktor TworzydłoKS AZS-AWF WarszawaMateusz RycakGKS Czarni Bytom10:00  
ćwierćfinałJakub ZarzecznySGKS Wybrzeże GdańskIgor DzierżanowskiUKJ AON Rembertów10:00  
półfinałRobert KrawczykGKS Czarni BytomŁukasz Kole¶nikKS AZS-AWF Wrocław07:00  
półfinałWiktor TworzydłoKS AZS-AWF WarszawaJakub ZarzecznySGKS Wybrzeże Gdańsk10:00  
finałRobert KrawczykGKS Czarni BytomWiktor TworzydłoKS AZS-AWF Warszawa10:00  
repasaże - II rundaMaciej TworzydłoKlub Judo AZS OpoleKamil KozłowskiKS AZS AWFiS Gdańsk10:00  
repasaże - II rundaKrzysztof CiszewskiMMKS Wojownik SkierniewicePaweł PłońskiKS AZS-AWF Warszawa10:00  
repasaże - finałMaciej TworzydłoKlub Judo AZS OpoleKrzysztof CiszewskiMMKS Wojownik Skierniewice10:00  
o III miejsceMaciej TworzydłoKlub Judo AZS OpoleJakub ZarzecznySGKS Wybrzeże Gdańsk01:00  

Repasaże II
repasaże - I rundaMarcin AgaciakUKJ Ryś WarszawaWojciech KozłowskiPKS Olimpia Poznań10:00  
repasaże - I rundaPaweł MrózMMKS Wojownik SkierniewicePiotr KarolkowskiKS AZS-AWF Warszawa10:00  
repasaże - II rundaMateusz RycakGKS Czarni BytomMarcin AgaciakUKJ Ryś Warszawa10:00  
repasaże - II rundaPaweł MrózMMKS Wojownik SkierniewiceIgor DzierżanowskiUKJ AON Rembertów10:00  
repasaże - finałPaweł MrózMMKS Wojownik SkierniewiceMateusz RycakGKS Czarni Bytom10:00  
o III miejsceŁukasz Kole¶nikKS AZS-AWF WrocławPaweł MrózMMKS Wojownik Skierniewice10:00  

Polityka prywatności Judostat.pl