Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
OPP Seniorek i Seniorów
Luboń, 29.04.2012
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -73 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 22
Liczba startujących zawodników 27
Liczba walk 38
Liczba reprezentowanych województw 10
Startujące roczniki 1984 - 1995
Średnia wieku zawodników 21 lat 31 dni
Średnia wieku medalistów 21 lat 112 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 21 lat 271 dni
Najmłodszy zawodnik Maciej Długosz (16 lat 248 dni)
Najstarszy zawodnik Mariusz Janicki (27 lat 168 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników TS Wisła Kraków (3 zawodników)
KS Gwardia Łódź (2 zawodników)
KS AZS-AWF Wrocław (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk TS Wisła Kraków (6 walk)
KS Gwardia Łódź (5 walk)
KS Gwardia Wrocław (5 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Damian Szwarnowiecki
KS Gwardia Wrocław
2
Borys Birkowski
KS Gwardia Łódź
3
Jacek Brysz
GKS Czarni Bytom
3
Gaga Szetekauri
KS AZS-AWF Warszawa
5
Łukasz Nowak
TS Gwardia Opole
5
Aleksander Wrona
TS Wisła Kraków
7
Aleksander Jatowtt
KS AZS-AWF Wrocław
7
Mariusz Janicki
WKS Śląsk Wrocław

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaDamian StępieńUMKS Żak KielceMaciej DługoszUKS Judo Wolbrom10  
I rundaTomasz OzdobaKlub Judo AZS OpoleBartosz DzikowskiKS AZS-AWF Poznań10  
I rundaDamian SzwarnowieckiKS Gwardia WrocławJakub KlimaUKS Olimp Rawicz10  
I rundaŁukasz NowakTS Gwardia OpoleAleksander JatowttKS AZS-AWF Wrocław10  
I rundaRafał KońcaKS Gwardia ŁódźMaciej CichockiUKS Orkan Judo Sochaczew  
I rundaPiotr HołubowiczTS Wisła KrakówDawid ZiembikiewiczKS Gwardia Piła10  
I rundaTomasz PodżorskiKS AZS-AWF WrocławMarcin KwiatkowskiKS Gwardia Wrocław 
I rundaAleksander WronaTS Wisła KrakówKrzysztof PanekPKS Olimpia Poznań10  
I rundaAdam BryszKS AZS AWF KatowiceAleksander KowalskiKŚ AZS Gliwice10  
I rundaSebastian Cie¶likTS Wisła KrakówPaweł MasiukiewiczWKS Gwardia Warszawa 
I rundaBorys BirkowskiKS Gwardia ŁódźMariusz JanickiWKS Śląsk Wrocław10  
II rundaTomasz OzdobaKlub Judo AZS OpoleDamian StępieńUMKS Żak Kielce 
II rundaDamian SzwarnowieckiKS Gwardia WrocławGaga SzetekauriKS AZS-AWF Warszawa 
II rundaŁukasz NowakTS Gwardia OpoleRafał KońcaKS Gwardia Łódź10  
II rundaPiotr HołubowiczTS Wisła KrakówJakub KurkiewiczAZS UW Warszawa10  
II rundaAleksander WronaTS Wisła KrakówTomasz PodżorskiKS AZS-AWF Wrocław10:00  
II rundaJacek BryszGKS Czarni BytomAdam BryszKS AZS AWF Katowice 
II rundaFilip PuzyrSGKS Wybrzeże GdańskSebastian Cie¶likTS Wisła Kraków  
II rundaBorys BirkowskiKS Gwardia ŁódźTomasz StanickiUKS Tomita Elbląg10  
ćwierćfinałDamian SzwarnowieckiKS Gwardia WrocławTomasz OzdobaKlub Judo AZS Opole10  
ćwierćfinałŁukasz NowakTS Gwardia OpolePiotr HołubowiczTS Wisła Kraków 
ćwierćfinałAleksander WronaTS Wisła KrakówJacek BryszGKS Czarni Bytom10  
ćwierćfinałBorys BirkowskiKS Gwardia ŁódźFilip PuzyrSGKS Wybrzeże Gdańsk  
półfinałDamian SzwarnowieckiKS Gwardia WrocławŁukasz NowakTS Gwardia Opole10  
półfinałBorys BirkowskiKS Gwardia ŁódźAleksander WronaTS Wisła Kraków10  
finałDamian SzwarnowieckiKS Gwardia WrocławBorys BirkowskiKS Gwardia Łódź10  
repasaże - I rundaGaga SzetekauriKS AZS-AWF WarszawaJakub KlimaUKS Olimp Rawicz  
repasaże - I rundaAleksander JatowttKS AZS-AWF WrocławRafał KońcaKS Gwardia Łódź10  
repasaże - II rundaGaga SzetekauriKS AZS-AWF WarszawaTomasz OzdobaKlub Judo AZS Opole  
repasaże - II rundaAleksander JatowttKS AZS-AWF WrocławPiotr HołubowiczTS Wisła Kraków10  
repasaże - finałGaga SzetekauriKS AZS-AWF WarszawaAleksander JatowttKS AZS-AWF Wrocław10  
o III miejsceGaga SzetekauriKS AZS-AWF WarszawaAleksander WronaTS Wisła Kraków10  

Repasaże II
repasaże - I rundaTomasz PodżorskiKS AZS-AWF WrocławKrzysztof PanekPKS Olimpia Poznań10  
repasaże - I rundaMariusz JanickiWKS Śląsk WrocławTomasz StanickiUKS Tomita Elbląg 
repasaże - II rundaJacek BryszGKS Czarni BytomTomasz PodżorskiKS AZS-AWF Wrocław 
repasaże - II rundaMariusz JanickiWKS Śląsk WrocławFilip PuzyrSGKS Wybrzeże Gdańsk 
repasaże - finałJacek BryszGKS Czarni BytomMariusz JanickiWKS Śląsk Wrocław10  
o III miejsceJacek BryszGKS Czarni BytomŁukasz NowakTS Gwardia Opole10  

Polityka prywatności Judostat.pl