Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów
Piła, 13-14.04.2013
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -73 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 31
Liczba startujących zawodników 48
Liczba walk 61
Liczba reprezentowanych województw 12
Startujące roczniki 1993 - 1995
Średnia wieku zawodników 18 lat 223 dni
Średnia wieku medalistów 18 lat 269 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 18 lat 183 dni
Najmłodszy zawodnik Adam Majewski (17 lat 111 dni)
Najstarszy zawodnik Krzysztof Gala¶ (20 lat 86 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KS Gwardia Wrocław (5 zawodników)
KS Gwardia Łódź (4 zawodników)
TS Wisła Kraków (3 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk KS Gwardia Wrocław (10 walk)
KS AZS-AWF Warszawa (7 walk)
KS Gwardia Łódź (5 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Damian Szwarnowiecki
KS Gwardia Wrocław
2
Damian Stępień
UMKS Żak Kielce
3
Maciej Długosz
UKS Judo Wolbrom
3
Przemysław Szerszeniewski
KS AZS-AWF Warszawa
5
Aleksander Wrona
TS Wisła Kraków
5
Paweł Brot
KS Gwardia Łódź
7
Szymon Pękala
PTS Janosik Bielsko-Biała
7
Tobiasz Puzyr
SGKS Wybrzeże Gdańsk

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaŁukasz SzewczykKS Gwardia WrocławBartosz ŻółtowskiUKS-GKJ Głogów10  
I rundaPaweł BorowiczGKS Czarni BytomTomasz LotaKS Gwardia Łódź 
I rundaPrzemysław SzerszeniewskiKS AZS-AWF WarszawaKonrad Wi¶niowskiKJ Politechniki Białostockiej Białystok10  
I rundaMateusz DulskiGKS Olimpia GrudziądzAdam MajewskiHKS Żubr Hajnówka 
I rundaKamil PiórkowskiKS AZS AWFiS GdańskMaciej GugałaWKS Flota Gdynia 
I rundaGrzegorz StandoKS Budowlani SosnowiecEryk DemkówTS Wisła Kraków10  
I rundaMaciej DługoszUKS Judo WolbromMarcin CzechowskiKS Gwardia Łódź10  
I rundaMateusz GórskiUKS Kodokan SzczecinMateusz PałacKS Gwardia Wrocław10  
I rundaArkadiusz KisielewiczKS Gwardia WrocławŁukasz SzafranKS AZS-AWF Wrocław10  
I rundaPaweł BrotKS Gwardia ŁódźPiotr RadgowskiKJ Politechniki Białostockiej Białystok 
I rundaMaciej BielińskiTS Gwardia OpoleŁukasz KieszkowskiJSS Gwardia Jelenia Góra10  
I rundaMichał ButkiewiczWKS Flota GdyniaMichał KawczykGKS Czarni Bytom10  
I rundaAleksander WronaTS Wisła KrakówNikolas HejnowskiGKS Olimpia Grudziądz10  
I rundaMichał KubańWKS Gwardia WarszawaMaciej UlickiUKS Siódemka Sochaczew 
I rundaKrzysztof Gala¶KS AZS-AWF WarszawaMaciej GalewiczKS Gwardia Łódź10  
I rundaBartosz Wa¶niewskiKS Gwardia WrocławArkadiusz MilczarskiUKS Judo Sensei Płock10  
II rundaŁukasz SzewczykKS Gwardia WrocławDawid StanekKS Błękitni Tarnów  
II rundaPaweł BorowiczGKS Czarni BytomWojciech RomanowskiUKS Olimpia-Judo Elbląg 
II rundaDamian SzwarnowieckiKS Gwardia WrocławPrzemysław SzerszeniewskiKS AZS-AWF Warszawa10  
II rundaMateusz EmcheKS Judo Koch SzczecinMateusz DulskiGKS Olimpia Grudziądz10  
II rundaKamil PiórkowskiKS AZS AWFiS GdańskMaciej DymeckiMMKS Wojownik Skierniewice 
II rundaGrzegorz StandoKS Budowlani SosnowiecJakub PętkowskiUKS Narew Łapy10  
II rundaMaciej DługoszUKS Judo WolbromMichał JokielTS Gwardia Opole10  
II rundaTobiasz PuzyrSGKS Wybrzeże GdańskMateusz GórskiUKS Kodokan Szczecin10  
II rundaDamian StępieńUMKS Żak KielceArkadiusz KisielewiczKS Gwardia Wrocław10  
II rundaPaweł BrotKS Gwardia ŁódźBartłomiej JurekTS Wisła Kraków10  
II rundaPaweł Szcze¶niakKJ Samuraj KoszalinMaciej BielińskiTS Gwardia Opole10  
II rundaDaniel TalarskiUKS Tomita ElblągMichał ButkiewiczWKS Flota Gdynia10  
II rundaAleksander WronaTS Wisła KrakówFilip PlombonTSJ Gryf Słupsk  
II rundaMichał KubańWKS Gwardia WarszawaIwo JatkiewiczKS AZS AWFiS Gdańsk 
II rundaKrzysztof Gala¶KS AZS-AWF WarszawaAndrzej ButkiewiczWKS Flota Gdynia 
II rundaSzymon PękalaPTS Janosik Bielsko-BiałaBartosz Wa¶niewskiKS Gwardia Wrocław10  
III rundaŁukasz SzewczykKS Gwardia WrocławPaweł BorowiczGKS Czarni Bytom10  
III rundaDamian SzwarnowieckiKS Gwardia WrocławMateusz EmcheKS Judo Koch Szczecin10  
III rundaKamil PiórkowskiKS AZS AWFiS GdańskGrzegorz StandoKS Budowlani Sosnowiec10  
III rundaMaciej DługoszUKS Judo WolbromTobiasz PuzyrSGKS Wybrzeże Gdańsk10  
III rundaDamian StępieńUMKS Żak KielcePaweł BrotKS Gwardia Łódź 
III rundaPaweł Szcze¶niakKJ Samuraj KoszalinDaniel TalarskiUKS Tomita Elbląg10  
III rundaAleksander WronaTS Wisła KrakówMichał KubańWKS Gwardia Warszawa 
III rundaSzymon PękalaPTS Janosik Bielsko-BiałaKrzysztof Gala¶KS AZS-AWF Warszawa10  
ćwierćfinałDamian SzwarnowieckiKS Gwardia WrocławŁukasz SzewczykKS Gwardia Wrocław10  
ćwierćfinałMaciej DługoszUKS Judo WolbromKamil PiórkowskiKS AZS AWFiS Gdańsk10  
ćwierćfinałDamian StępieńUMKS Żak KielcePaweł Szcze¶niakKJ Samuraj Koszalin10  
ćwierćfinałAleksander WronaTS Wisła KrakówSzymon PękalaPTS Janosik Bielsko-Biała10  
półfinałDamian SzwarnowieckiKS Gwardia WrocławMaciej DługoszUKS Judo Wolbrom10  
półfinałDamian StępieńUMKS Żak KielceAleksander WronaTS Wisła Kraków 
finałDamian SzwarnowieckiKS Gwardia WrocławDamian StępieńUMKS Żak Kielce 
repasaże - I rundaMichał JokielTS Gwardia OpoleMarcin CzechowskiKS Gwardia Łódź10  
repasaże - II rundaPrzemysław SzerszeniewskiKS AZS-AWF WarszawaMateusz EmcheKS Judo Koch Szczecin10  
repasaże - II rundaTobiasz PuzyrSGKS Wybrzeże GdańskMichał JokielTS Gwardia Opole  
repasaże - III rundaPrzemysław SzerszeniewskiKS AZS-AWF WarszawaŁukasz SzewczykKS Gwardia Wrocław 
repasaże - III rundaTobiasz PuzyrSGKS Wybrzeże GdańskKamil PiórkowskiKS AZS AWFiS Gdańsk10  
repasaże - finałPrzemysław SzerszeniewskiKS AZS-AWF WarszawaTobiasz PuzyrSGKS Wybrzeże Gdańsk10  
o III miejscePrzemysław SzerszeniewskiKS AZS-AWF WarszawaAleksander WronaTS Wisła Kraków 

Repasaże II
repasaże - I rundaFilip PlombonTSJ Gryf SłupskNikolas HejnowskiGKS Olimpia Grudziądz10  
repasaże - II rundaPaweł BrotKS Gwardia ŁódźArkadiusz KisielewiczKS Gwardia Wrocław10  
repasaże - II rundaMichał KubańWKS Gwardia WarszawaFilip PlombonTSJ Gryf Słupsk  
repasaże - III rundaPaweł BrotKS Gwardia ŁódźPaweł Szcze¶niakKJ Samuraj Koszalin10  
repasaże - III rundaSzymon PękalaPTS Janosik Bielsko-BiałaMichał KubańWKS Gwardia Warszawa 
repasaże - finałPaweł BrotKS Gwardia ŁódźSzymon PękalaPTS Janosik Bielsko-Biała 
o III miejsceMaciej DługoszUKS Judo WolbromPaweł BrotKS Gwardia Łódź10  

Polityka prywatności Judostat.pl