Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów
Piła, 13-14.04.2013
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -55 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 8
Liczba startujących zawodników 8
Liczba walk 15
Liczba reprezentowanych województw 6
Startujące roczniki 1993 - 1996
Średnia wieku zawodników 17 lat 359 dni
Średnia wieku medalistów 18 lat 127 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 17 lat 359 dni
Najmłodszy zawodnik Maciej Grzyb (16 lat 165 dni)
Najstarszy zawodnik Patryk Ziembikiewicz (19 lat 241 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKS Hajime Bytom Odrzański (1 zawodników)
GKS Czarni Bytom (1 zawodników)
KS Gwardia Wrocław (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk PTS Janosik Bielsko-Biała (5 walk)
KS Gwardia Wrocław (3 walk)
AZS-WSPiA Poznań (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Dawid Pękala
PTS Janosik Bielsko-Biała
2
Damian ¦widerek
KS Gwardia Wrocław
3
Patryk Godek
GKS Czarni Bytom
3
Patryk Ziembikiewicz
AZS-WSPiA Poznań
5
Sebastian Rogoża
UKJ Legion Zamość
5
Maciej Grzyb
UKS Drako 79 Warszawa
7
Marek Wawrzkiewicz
UKS 3 Piła
7
Maciej Perlak
UKS Hajime Bytom Odrzański

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Sebastian RogożaUKJ Legion ZamośćMarek WawrzkiewiczUKS 3 Piła10:00  
Dawid PękalaPTS Janosik Bielsko-BiałaPatryk ZiembikiewiczAZS-WSPiA Poznań10:00  
Dawid PękalaPTS Janosik Bielsko-BiałaMarek WawrzkiewiczUKS 3 Piła10:00  
Dawid PękalaPTS Janosik Bielsko-BiałaSebastian RogożaUKJ Legion Zamość10:00  
Patryk ZiembikiewiczAZS-WSPiA PoznańSebastian RogożaUKJ Legion Zamość10:00  
Patryk ZiembikiewiczAZS-WSPiA PoznańMarek WawrzkiewiczUKS 3 Piła10:00  
Damian ¦widerekKS Gwardia WrocławPatryk GodekGKS Czarni Bytom10:00  
Damian ¦widerekKS Gwardia WrocławMaciej PerlakUKS Hajime Bytom Odrzański10:00  
Maciej GrzybUKS Drako 79 WarszawaDamian ¦widerekKS Gwardia Wrocław01:00  
Maciej GrzybUKS Drako 79 WarszawaMaciej PerlakUKS Hajime Bytom Odrzański10:00  
Patryk GodekGKS Czarni BytomMaciej GrzybUKS Drako 79 Warszawa01:00  
Patryk GodekGKS Czarni BytomMaciej PerlakUKS Hajime Bytom Odrzański10:00  
półfinałDawid PękalaPTS Janosik Bielsko-BiałaPatryk GodekGKS Czarni Bytom10:00  
półfinałDamian ¦widerekKS Gwardia WrocławPatryk ZiembikiewiczAZS-WSPiA Poznań10:00  
finałDawid PękalaPTS Janosik Bielsko-BiałaDamian ¦widerekKS Gwardia Wrocław10  

Polityka prywatności Judostat.pl