Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | -81 kg | -90 kg | +90 kg |
Kobiety | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | +70 kg |
kategoria: -66 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B±k Michał (GKS Czarni Bytom) | |||||||
B±k M. | |||||||
Atrachimowicz Piotr (UKS Dwunastka Leszno) | |||||||
B±k M. | |||||||
Jamiński Patryk (MKS Juvenia Wrocław) | |||||||
Jamiński P. | |||||||
Mędrzycki Maciej (UKJ Ryś Warszawa) |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Niedzielski Marcin (KŚ AZS Gliwice) | |||||||
Niedzielski M. | |||||||
Gosiewski Jan (KS AZS AWFiS Gdańsk) | |||||||
Niedzielski M. | |||||||
KoĽbiał Rafał (UKJ Ryś Warszawa) | |||||||
KoĽbiał R. | |||||||
Chajduga Tomasz (KS Budowlani Sosnowiec) |
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Raczyński Michał (WKS Śląsk Wrocław) | |||||||
Raczyński M. | |||||||
Gojlik Piotr (UKS Tomita Elbląg) | |||||||
Raczyński M. | |||||||
Boksa Rafał (MKS Juvenia Wrocław) | |||||||
Stanaszek D. | |||||||
Stanaszek Damian (UKS Judo Mysłowice) |
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Brysz Jacek (GKS Czarni Bytom) | |||||||
Brysz J. | |||||||
Karczewski Bartłomiej (KS Gwardia Łódź) | |||||||
Kowalski M. | |||||||
Kowalski Marcin (UKJ Ryś Warszawa) | |||||||
Kowalski M. | |||||||
Majchrzak Dawid (Pałac Młodzieży Katowice) |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B±k M. | |||||||
Niedzielski M. | |||||||
Niedzielski M. | |||||||
Niedzielski M. | |||||||
Raczyński M. | |||||||
Kowalski M. | |||||||
Kowalski M. |