Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | -81 kg | -90 kg | +90 kg |
Kobiety | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | +70 kg |
kategoria: -52 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Machnicka Vanessa (KS Akademia Judo Poznań) | |||||||
Machnicka V. | |||||||
Socha I. | |||||||
Socha Izabela (KS Judo Czechowice-Dziedzice) | Socha I. | ||||||
Ianchuk Khrystyna ( Ukraina) | |||||||
Socha I. | |||||||
Figielus Ines (Klub Judo AZS Opole) | |||||||
Gapone Elizabete ( Łotwa) | Gapone E. | ||||||
Gapone E. | |||||||
Ropińska Joanna (KS Yawara Warszawa) | Ropińska J. | ||||||
Shostak Kateryna ( Ukraina) |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gos Karolina (UKJ 225 Warszawa) | |||||||
Bombello Alissia ( Belgia) | Bombello A. | ||||||
Bombello A. | |||||||
Dyba Anna (KS MaKo Judo Wrocław) | Dyba A. | ||||||
Haidzis Libou ( Belgia) | |||||||
Bombello A. | |||||||
Kamińska Anna (SGKS Wybrzeże Gdańsk) | |||||||
Kamińska A. | |||||||
Kamińska A. | |||||||
Uku¶ Agnieszka (GKS Czarni Bytom) | Vinogrodska V. | ||||||
Vinogrodska Violeta ( Litwa) |
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Przyczyna Katarzyna (UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki) | |||||||
Urban Zuzanna (SGKS Wybrzeże Gdańsk) | Urban Z. | ||||||
Galiart G. | |||||||
Baranowska Weronika (UKJ Legion Zamość) | Galiart G. | ||||||
Galiart Germaine ( Holandia) | |||||||
Kaleta A. | |||||||
Kaleta Aleksandra (UKS Judo Wolbrom) | |||||||
Kaleta A. | |||||||
Kaleta A. | |||||||
Janiczková Zuzana ( Czechy) | Janiczková Z. | ||||||
Huska Oksana ( Ukraina) |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Socha I. | |||||||
Socha I. | |||||||
Bombello A. | |||||||
Kaleta A. | |||||||
Nowicka D. | |||||||
Kaleta A. | |||||||
Kaleta A. |