Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporzšdzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyœmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatnoœci Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibš we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujšcych . Oœwiadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczšcymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastšpić przez przesłanie korespondencji pocztš za poœrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Piotr Kokosza
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
porażka Kozłowski Mateusz Klub Judo AZS Opole 15.09.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -73 kg II runda  
zwycięstwo Papke Przemysław PTS Gwardia Bydgoszcz 10.06.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Judo Baltic Cup Gdynia -73 kg I runda  
porażka Bogdał Maksymin (18) UKS Conrad Gdańsk 10.06.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Judo Baltic Cup Gdynia -73 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Soja Michał KS AZS AWFiS Gdańsk 10.06.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Judo Baltic Cup Gdynia -73 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Włodarski Hubert Pałac Młodzieży Tarnów 10.06.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Judo Baltic Cup Gdynia -73 kg repasaże - finał  
porażka Kumidor Wiktor (10) SGKS Wybrzeże Gdańsk 10.06.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Judo Baltic Cup Gdynia -73 kg o III miejsce  
porażka Pankowski Jakub (8) Klub Judo AZS Opole 16-17.03.2018 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bytom -73 kg I runda  
zwycięstwo Włodarski Hubert Pałac Młodzieży Tarnów 24.02.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warszawa -73 kg II runda  
porażka Kumidor Wiktor (20) SGKS Wybrzeże Gdańsk 24.02.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warszawa -73 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kos Kamil WKS Gwardia Warszawa 24.02.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warszawa -73 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Salisz Mateusz (13) KS AZS AWF Katowice 24.02.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warszawa -73 kg repasaże - finał  
porażka Nawrot Jakub (11) TSJ Gryf Słupsk 24.02.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warszawa -73 kg o III miejsce  
porażka Stodolski Adam UKS Leśnik Kaczory 17.02.2018 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -73 kg I runda  
porażka Brysz Jacek (8) KS AZS AWF Katowice 17.02.2018 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -73 kg repasaże - I runda  
porażka Wiewióra Bartłomiej UMKS Żak Kielce 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów Gdynia -66 kg II runda  
zwycięstwo Khudoev Muraz Gruzja 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów Gdynia -66 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Papke Przemysław (22) PTS Gwardia Bydgoszcz 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów Gdynia -66 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Zamorowski Wiktor UKS Ippon MDK Kutno 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów Gdynia -66 kg repasaże - finał  
porażka Flejma Bolesław (17) GKS Czarni Bytom 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów Gdynia -66 kg o III miejsce  
zwycięstwo Radziszewski Jakub UKS Olimp Nowa Sól 08.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Oleśnica -66 kg I runda  
zwycięstwo Menzl Nikolas Niemcy 08.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Oleśnica -66 kg II runda  
zwycięstwo Marat Zhankozha Kazachstan 08.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Oleśnica -66 kg ćwierćfinał  
porażka Bantle Michael Niemcy 08.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Oleśnica -66 kg półfinał  
porażka Qveladze Goha Gruzja 08.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Oleśnica -66 kg o III miejsce  
porażka Lewandowski Adrian (21) KŚ AZS Gliwice 22-23.09.2017 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -66 kg II runda  
zwycięstwo Bogdał Maksymin UKS Conrad Gdańsk 09.09.2017 Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -73 kg II runda  
porażka Karaś Bartosz TS Wisła Kraków 09.09.2017 Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -73 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Berlanka Piotr Klub Judo AZS Opole 09.09.2017 Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -73 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Salisz Mateusz KS AZS AWF Katowice 09.09.2017 Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -73 kg repasaże - finał  
porażka Terlecki Rafał KS Gwardia Białystok 09.09.2017 Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -73 kg o III miejsce  
zwycięstwo Lewandowski Adrian (21) KŚ AZS Gliwice 27.05.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznań -66 kg    
porażka Makarewicz Arkadiusz (5) KS Gwardia Wrocław 27.05.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznań -66 kg    
porażka Makarewicz Arkadiusz (5) KS Gwardia Wrocław 27.05.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznań -66 kg    
zwycięstwo Rawiak Andrzej KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik 27.05.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznań -66 kg    
zwycięstwo Lewandowski Adrian (21) KŚ AZS Gliwice 27.05.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznań -66 kg    
zwycięstwo Rawiak Andrzej KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik 27.05.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznań -66 kg    
porażka Golus Łukasz (10) GKS Czarni Bytom 27.05.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznań -66 kg półfinał  
porażka Golus Łukasz (10) GKS Czarni Bytom 27.05.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznań -66 kg półfinał  
zwycięstwo Pauch Arkadiusz KS AZS-AWF Wrocław 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań -66 kg I runda  
zwycięstwo Pazdaj Oskar UKS 3 Piła 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań -66 kg II runda  
zwycięstwo Terlecki Rafał (3) KS Gwardia Białystok 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań -66 kg ćwierćfinał  
porażka Kastner Patryk (4) KS Gwardia Wrocław 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań -66 kg półfinał  
porażka Jasiński Szymon (1) UKS Galeon Gdynia 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań -66 kg o III miejsce  
zwycięstwo Romashko Artur UMKS Żak Kielce 11.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń k/Poznania -66 kg II runda  
zwycięstwo Zanko Roman KS Gwardia Wrocław 11.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń k/Poznania -66 kg ?wier?fina?  
porażka Kaczor Kacper (13) GKS Czarni Bytom 11.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń k/Poznania -66 kg pó?fina?  
zwycięstwo Litwin Przemysław (15) KS AZS-AWF Wrocław 11.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń k/Poznania -66 kg o III miejsce  
porażka Beta Aleksander (1) KS Gwardia Łódź 11.02.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -66 kg    
porażka Kastner Patryk (18) KS Gwardia Wrocław 11.02.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -66 kg    
zwycięstwo Lewandowski Adrian (18) KŚ AZS Gliwice 11.02.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -66 kg    
zwycięstwo Błoński Tomasz TSJ Gryf Słupsk 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U20 Gdynia -66 kg I runda  
porażka Jasiński Szymon (2) UKS Galeon Gdynia 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U20 Gdynia -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Litwin Przemysław (22) KS MaKo Judo Wrocław 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U20 Gdynia -66 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Papke Przemysław PTS Gwardia Bydgoszcz 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U20 Gdynia -66 kg o III miejsce  
zwycięstwo Jesionek Jan Klub Judo AZS Opole 16.10.2016 Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Oleśnica -66 kg II runda  
porażka Litwin Przemysław (22) KS MaKo Judo Wrocław 16.10.2016 Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Oleśnica -66 kg III runda  
zwycięstwo Kuslevic Evaldas Litwa 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -66 kg I runda  
zwycięstwo Sucharda Jakub Czechy 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -66 kg II runda  
zwycięstwo Platt Archie Wielka Brytania 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -66 kg III runda  
porażka Jasiński Szymon (3) UKS Galeon Gdynia 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -66 kg ćwierćfinał  
porażka Kruklis Ricards Łotwa 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -66 kg repasaże - III runda  
zwycięstwo Jesionek Jan Klub Judo AZS Opole 03.09.2016 VIII Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im.Tadeusza Naskręta Sochaczew -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Makowski Sebastian UKS Olimpia-Judo Elbląg 03.09.2016 VIII Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im.Tadeusza Naskręta Sochaczew -66 kg półfinał  
porażka Jasiński Szymon (7) UKS Galeon Gdynia 03.09.2016 VIII Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im.Tadeusza Naskręta Sochaczew -66 kg finał  
zwycięstwo Skórka Szymon (5) GKS Czarni Bytom 05.06.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -66 kg I runda  
zwycięstwo Riabowski Konrad (19) KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 05.06.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Karaś Bartosz (12) TS Wisła Kraków 05.06.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -66 kg półfinał  
porażka Tchórzewski Cezary (11) SGKS Wybrzeże Gdańsk 05.06.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -66 kg finał  
zwycięstwo Herrman Mateusz UKS Nakano Pogwizdów 04.06.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Opole -66 kg I runda  
zwycięstwo Smentek Jakub UKS Judo Wolbrom 04.06.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Opole -66 kg II runda  
zwycięstwo Biernat Albert (23) MOSiR Bochnia 04.06.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Opole -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Aghajanyan Gurgen (7) UKS 15 Krosno 04.06.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Opole -66 kg półfinał  
zwycięstwo Bednarek Leon WKS Gwardia Warszawa 04.06.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Opole -66 kg finał  
porażka Samólnik Kamil MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski 14-15.05.2016 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Elbląg -66 kg II runda  
zwycięstwo Grishanok Vladislav Rosja 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 Gdynia -66 kg II runda  
zwycięstwo Raputa Dawid (9) WKS Śląsk Wrocław 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 Gdynia -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Nawrot Jakub (9) TSJ Gryf Słupsk 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 Gdynia -66 kg półfinał  
porażka Kumidor Wiktor (14) SGKS Wybrzeże Gdańsk 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 Gdynia -66 kg finał  
zwycięstwo Szatkowski Konrad MKS Juvenia Wrocław 07.11.2015 OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego Bytom -66 kg II runda  
zwycięstwo Włodarski Hubert Pałac Młodzieży Tarnów 07.11.2015 OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego Bytom -66 kg III runda  
zwycięstwo Gęsikowski Michał (28) TS Gwardia Opole 07.11.2015 OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego Bytom -66 kg ćwierćfinał  
porażka Kumidor Wiktor SGKS Wybrzeże Gdańsk 07.11.2015 OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego Bytom -66 kg półfinał  
porażka Nosalski Jakub (5) MOSiR Bochnia 07.11.2015 OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego Bytom -66 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kasprzyński Szymon GKS Czarni Bytom 10.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. Oleśnica -66 kg I runda  
zwycięstwo Kwiatkowski Szymon KS MaKo Judo Wrocław 10.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. Oleśnica -66 kg II runda  
porażka Bydzovsky Adam Czechy 10.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. Oleśnica -66 kg III runda  
zwycięstwo Rek Marcel (24) KS Gwardia Łódź 10.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. Oleśnica -66 kg repasaże - II runda  
porażka Schulz Oliver Niemcy 10.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. Oleśnica -66 kg repasaże - III runda  
zwycięstwo Markans Mareks Łotwa 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U17 Warszawa -60 kg III runda  
zwycięstwo Platt Archie Wielka Brytania 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U17 Warszawa -60 kg III runda  
zwycięstwo Samólnik Kamil MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U17 Warszawa -60 kg IV runda  
zwycięstwo Rizijs Arturs daniels Łotwa 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U17 Warszawa -60 kg ćwierć-finał  
porażka Wójcik Jakub KS Judo Czechowice-Dziedzice 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U17 Warszawa -60 kg pół-finał  
porażka Kozak Krzysztof (3) MOSiR Bochnia 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U17 Warszawa -60 kg o III miejsce  
zwycięstwo Dąbrowski Kamil MKS Juvenia Wrocław 05.09.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Grzywacz Dominik (3) KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 05.09.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -60 kg półfinał  
zwycięstwo Pylypyek Maryan Ukraina 05.09.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -60 kg finał  
zwycięstwo Czarnecki Miłosz GKS Czarni Bytom 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -60 kg I runda  
zwycięstwo Kumidor Wiktor SGKS Wybrzeże Gdańsk 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -60 kg II runda  
zwycięstwo Pazdaj Oskar UKS 3 Piła 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Litwin Przemysław (5) KS MaKo Judo Wrocław 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -60 kg półfinał  
zwycięstwo Kaczor Kacper (11) GKS Czarni Bytom 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -60 kg finał  
zwycięstwo Jesionek Stanisław (10) Klub Judo AZS Opole 30.05.2015 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Opole -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kozak Krzysztof (3) MOSiR Bochnia 30.05.2015 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Opole -60 kg półfinał  
porażka Litwin Przemysław (16) KS MaKo Judo Wrocław 30.05.2015 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Opole -60 kg finał  
zwycięstwo Łaźniowski Marcel (22) MKS Juvenia Wrocław 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -60 kg I runda  
porażka Świetlik Paweł (27) UKS 10 Bydgoszcz 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -60 kg II runda  
porażka Michalski Michał MKS Juvenia Wrocław 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -60 kg II runda  
zwycięstwo Kumidor Wiktor SGKS Wybrzeże Gdańsk 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -60 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Kasprzyński Szymon GKS Czarni Bytom 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -60 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Żbik Gracjan KJ Samuraj Koszalin 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -60 kg repasaże - III runda  
zwycięstwo Świetlik Paweł (36) UKS 10 Bydgoszcz 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -60 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Kozak Krzysztof (3) MOSiR Bochnia 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -60 kg o III miejsce  
porażka Serafin Jakub TSJ Gryf Słupsk 22-23.11.2014 Baltic Cup U17 Gdynia -60 kg II runda  
zwycięstwo Wanke Jan UKS Górnik Judo Konin 08.11.2014 OPP Juniorów i Juniorek Młodszych Bytom -60 kg I runda  
porażka Włodarski Hubert Pałac Młodzieży Tarnów 08.11.2014 OPP Juniorów i Juniorek Młodszych Bytom -60 kg II runda  
zwycięstwo Klima Matej Czechy 11.10.2014 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Wrocław -60 kg II runda  
zwycięstwo Safer Benedict Austria 11.10.2014 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Wrocław -60 kg III runda  
zwycięstwo Mammedov Ramal Azerbejdżan 11.10.2014 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Wrocław -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Hirzberger Markus Austria 11.10.2014 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Wrocław -60 kg półfinał  
porażka Aliyev Ibrahim Azerbejdżan 11.10.2014 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Wrocław -60 kg finał  
zwycięstwo Liashok Raman Belgia 27-28.09.2014 XVI Warsaw Judo Open OPP U17 Warszawa -55 kg II runda  
zwycięstwo Winiarczyk Adrian UKS Piast Wrzeście Słupsk 27-28.09.2014 XVI Warsaw Judo Open OPP U17 Warszawa -55 kg III runda  
porażka Mamedov Agosh Rosja 27-28.09.2014 XVI Warsaw Judo Open OPP U17 Warszawa -55 kg ćwierćfinał  
porażka Salisz Mateusz GKS Czarni Bytom 27-28.09.2014 XVI Warsaw Judo Open OPP U17 Warszawa -55 kg repasaże - III runda  
zwycięstwo Flejma Bolesław UKS 15 Krosno 14-15.06.2014 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) Oleśnica -50 kg II runda  
zwycięstwo Szołtysek Filip Pałac Młodzieży Katowice 14-15.06.2014 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) Oleśnica -50 kg ćwierćfinał  
porażka Wilczyński Jakub KS MaKo Judo Wrocław 14-15.06.2014 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) Oleśnica -50 kg półfinał  
zwycięstwo Piotrowski Przemysław MKS Juvenia Wrocław 14-15.06.2014 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) Oleśnica -50 kg o III miejsce  
zwycięstwo Rakowski Arkadiusz MKS Juvenia Wrocław 07.06.2014 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -55 kg    
zwycięstwo Gęsikowski Michał TS Gwardia Opole 07.06.2014 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -55 kg    
porażka Skrzat Rafał UKJ Millenium Rzeszów 07.06.2014 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -55 kg    
porażka Kosmowski Szymon MKS Juvenia Wrocław 07.06.2014 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -55 kg półfinał  
zwycięstwo Gmurkowski Patryk UKS Olimp Nowa Sól 23.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -55 kg II runda  
zwycięstwo Śmiegel Szymon UKS 10 Bydgoszcz 23.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -55 kg III runda  
porażka Litwin Przemysław KS MaKo Judo Wrocław 23.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -55 kg ćwierćfinał  
porażka Błoński Tomasz TSJ Gryf Słupsk 23.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -55 kg repasaże - III runda  
zwycięstwo Gwóźdź Kamil TS Wisła Kraków 09.11.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -50 kg I runda  
zwycięstwo Pazdaj Oskar UKS 3 Piła 09.11.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -50 kg II runda  
zwycięstwo Mec Aleksander UKS Akademia Judo Rzeszów 09.11.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -50 kg ćwierćfinał  
porażka Łoziak Patryk GKS Czarni Bytom 09.11.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -50 kg półfinał  
zwycięstwo Mudryi Vladyslav Ukraina 09.11.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -50 kg o III miejsce  
zwycięstwo Socha Piotr KS Judo Czechowice-Dziedzice 12.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -50 kg I runda  
zwycięstwo Majder Jakub GKS Czarni Bytom 12.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -50 kg II runda  
zwycięstwo Korzeniewski Kacper UKS Sakura Judo Płock 12.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -50 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Siwy Roman KŚ AZS Gliwice 12.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -50 kg półfinał  
porażka Wójcik Jakub KS Judo Czechowice-Dziedzice 12.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -50 kg finał  
zwycięstwo Podgaiko Daniil Rosja 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -50 kg I runda  
porażka Emla Vaclav Czechy 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -50 kg II runda  
porażka Wróbel Kacper MKS Olimpijczyk Włocławek 20-21.04.2013 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -46 kg II runda  
zwycięstwo Morawski Adam UKS Judo Sensei Płock 20-21.04.2013 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -46 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Szymanowski Jakub UKS 3 Piła 20-21.04.2013 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -46 kg repasaże - III runda  
zwycięstwo Dabrowski Łukasz UKS Judo Fight Club Warszawa 20-21.04.2013 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -46 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Dymek Mateusz UKS Judo Sensei Płock 20-21.04.2013 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -46 kg o III miejsce  
porażka Wala Łukasz KS Polonia Rybnik 21-22.04.2012 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Kraków -42 kg II runda  

Polityka prywatności Judostat.pl