Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Natalia Czaplicka
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Szewczyk Justyna UKS Siódemka Sochaczew 02.06.2013 OPP Juniorek i Juniorów Opole -63 kg    
porażka NiedĽwiedĽ Agnieszka KS AZS AWF Katowice 02.06.2013 OPP Juniorek i Juniorów Opole -63 kg    
zwycięstwo Zarębska Weronika KS Start Radom 02.06.2013 OPP Juniorek i Juniorów Opole -63 kg    
porażka Rams Zuzanna UKS Judo Wolbrom 02.06.2013 OPP Juniorek i Juniorów Opole -63 kg półfinał  
zwycięstwo Ksi±żek Anna KS AZS-AWF Wrocław 28.04.2013 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -63 kg ćwierćfinał  
porażka Błach Dominika KS AZS AWFiS Gdańsk 28.04.2013 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -63 kg półfinał  
porażka Prus Agnieszka WKS Gwardia Warszawa 28.04.2013 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -63 kg o III miejsce  
zwycięstwo Szachłowicz Klaudia KS Gwardia Bielsko-Biała 13-14.04.2013 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Piła -63 kg I runda  
porażka Lniany Sonia GKS Czarni Bytom 13-14.04.2013 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Piła -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Ziembikiewicz Karina KS Gwardia Piła 13-14.04.2013 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Piła -63 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Sziwa Andżelika AZS OŚ Poznań 13-14.04.2013 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Piła -63 kg repasaże - finał  
porażka Prus Agnieszka WKS Gwardia Warszawa 13-14.04.2013 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Piła -63 kg o III miejsce  
porażka Skoczylas Anna KS AZS-AWF Wrocław 19-21.10.2012 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Luboń -63 kg I runda  
zwycięstwo Skupień Patrycja KS Gwardia Łódź 27.05.2012 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów ŁódĽ -63 kg I runda  
zwycięstwo Dyba Agnieszka UKS Junior Lipno 27.05.2012 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów ŁódĽ -63 kg ćwierćfinał  
porażka Sziwa Andżelika AZS OŚ Poznań 27.05.2012 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów ŁódĽ -63 kg półfinał  
porażka Latusek Monika UKS Dwójka Tarnowskie Góry 27.05.2012 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów ŁódĽ -63 kg o III miejsce  
zwycięstwo Dyba Agnieszka UKS Junior Lipno 14-15.04.2012 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Jastrzębie - Zdrój -63 kg II runda  
zwycięstwo NiedĽwiedĽ Agnieszka Pałac Młodzieży Katowice 14-15.04.2012 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Jastrzębie - Zdrój -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Prus Agnieszka WKS Gwardia Warszawa 14-15.04.2012 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Jastrzębie - Zdrój -63 kg półfinał  
porażka Lickun Sandra KSJ Gwardia Koszalin 14-15.04.2012 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Jastrzębie - Zdrój -63 kg finał  
zwycięstwo Koszela Karolina KS AZS-AWF Wrocław 17.03.2012 OPP Seniorek i Seniorów K±ty Wrocławskie -63 kg I runda  
porażka Mirus Barbara TS Wisła Kraków 17.03.2012 OPP Seniorek i Seniorów K±ty Wrocławskie -63 kg ćwierćfinał  
porażka Błach Dominika KS AZS AWFiS Gdańsk 17.03.2012 OPP Seniorek i Seniorów K±ty Wrocławskie -63 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Włodarczyk Paulina KS Gwardia Bielsko-Biała 10-11.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów K±ty Wrocławskie -63 kg II runda  
zwycięstwo Augustowska Monika PTS Gwardia Bydgoszcz 10-11.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów K±ty Wrocławskie -63 kg ćwierćfinał  
porażka NiedĽwiedĽ Agnieszka Pałac Młodzieży Katowice 10-11.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów K±ty Wrocławskie -63 kg półfinał  
porażka Latusek Monika UKS Dwójka Tarnowskie Góry 10-11.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów K±ty Wrocławskie -63 kg o III miejsce  
porażka Cal Agata AZS OŚ Łódź 05.11.2011 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -63 kg    
porażka Błach Dominika KS AZS AWFiS Gdańsk 05.11.2011 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -63 kg    
porażka Koszela Karolina KS AZS-AWF Wrocław 05.11.2011 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -63 kg    
zwycięstwo Bezr±czko Agnieszka GKS Czarni Bytom 21-23.10.2011 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -63 kg I runda  
porażka Ozdoba Agata Klub Judo AZS Opole 21-23.10.2011 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -63 kg ćwierćfinał  
porażka Mirus Barbara TS Wisła Kraków 21-23.10.2011 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -63 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Skrovankova Anna Słowacja 01-02.10.2011 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Warszawa -63 kg II runda  
zwycięstwo Lniany Sonia GKS Czarni Bytom 01-02.10.2011 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Warszawa -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo NiedĽwiedĽ Agnieszka Pałac Młodzieży Katowice 01-02.10.2011 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Warszawa -63 kg półfinał  
porażka Lickun Sandra KSJ Gwardia Koszalin 01-02.10.2011 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Warszawa -63 kg finał  
zwycięstwo Milej Joanna AZS OŚ Poznań 03-04.09.2011 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -63 kg II runda  
zwycięstwo Langiewicz Aleksandra KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 03-04.09.2011 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Mirus Izabela TS Wisła Kraków 03-04.09.2011 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -63 kg półfinał  
porażka Skoczylas Anna KS Gwardia Bielsko-Biała 03-04.09.2011 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -63 kg finał  
porażka Krze¶lak Dominika UKS Drako 79 Warszawa 29.05.2011 OPP Juniorek i Juniorów ŁódĽ -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Okólska Martyna PUKS Makowiec Skaryszew 29.05.2011 OPP Juniorek i Juniorów ŁódĽ -63 kg repasaże - II runda  
porażka NiedĽwiedĽ Agnieszka Pałac Młodzieży Katowice 29.05.2011 OPP Juniorek i Juniorów ŁódĽ -63 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Tytonik Joanna UKS-GKJ Głogów 01-02.04.2011 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -63 kg I runda  
zwycięstwo Wichan Beata AZS OŚ Łódź 01-02.04.2011 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -63 kg ćwierćfinał  
porażka Mohamed-seghir Halima SGKS Wybrzeże Gdańsk 01-02.04.2011 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -63 kg półfinał  
zwycięstwo Stańczyk Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk 01-02.04.2011 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -63 kg o III miejsce  
zwycięstwo Lniany Sonia GKS Czarni Bytom 05-06.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bochnia -63 kg II runda  
porażka Skoczylas Anna KS Gwardia Bielsko-Biała 05-06.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bochnia -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo KaĽmierczak Martyna UKS Ippon MDK Kutno 05-06.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bochnia -63 kg repasaże - II runda  
porażka Augustowska Monika PTS Gwardia Bydgoszcz 05-06.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bochnia -63 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Juraite Karina Litwa 03.10.2010 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Warszawa -63 kg I runda  
porażka Brooks Demi Wielka Brytania 03.10.2010 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Warszawa -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Lniany Sonia GKS Czarni Bytom 03.10.2010 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Warszawa -63 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Raka Sabina Łotwa 03.10.2010 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Warszawa -63 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Lickun Sandra KSJ Gwardia Koszalin 03.10.2010 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Warszawa -63 kg o III miejsce  
porażka Cal Katarzyna AZS OŚ Łódź 04-05.09.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Mława -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Lniany Sonia GKS Czarni Bytom 04-05.09.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Mława -63 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Tytonik Joanna UKS-GKJ Głogów 04-05.09.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Mława -63 kg repasaże - finał  
porażka Skoczylas Anna KS Gwardia Bielsko-Biała 04-05.09.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Mława -63 kg o III miejsce  
zwycięstwo Matyszczuk Martyna KJ Samuraj Koszalin 01-04.05.2010 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Warszawa / Józefów -63 kg II runda  
zwycięstwo Witkowska Agata TS Gwardia Olsztyn 01-04.05.2010 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Warszawa / Józefów -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Langiewicz Aleksandra KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 01-04.05.2010 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Warszawa / Józefów -63 kg półfinał  
zwycięstwo NiedĽwiedĽ Agnieszka Pałac Młodzieży Katowice 01-04.05.2010 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Warszawa / Józefów -63 kg finał  
zwycięstwo Langiewicz Aleksandra KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 13-14.03.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -63 kg I runda  
zwycięstwo Gutt Patrycja KŚ AZS Gliwice 13-14.03.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -63 kg II runda  
zwycięstwo Lniany Sonia GKS Czarni Bytom 13-14.03.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -63 kg ćwierćfinał  
porażka NiedĽwiedĽ Agnieszka Pałac Młodzieży Katowice 13-14.03.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -63 kg półfinał  
zwycięstwo Hanelt Kasandra KU AZS UKW Bydgoszcz 13-14.03.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -63 kg o III miejsce  
zwycięstwo Wichan Beata KS Gwardia Łódź 14-15.11.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom -63 kg II runda  
zwycięstwo Hofman Urszula KS AZS-AWF Wrocław 14-15.11.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Lickun Sandra KSJ Gwardia Koszalin 14-15.11.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom -63 kg półfinał  
zwycięstwo Prus Agnieszka WKS Gwardia Warszawa 14-15.11.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom -63 kg finał  
zwycięstwo Pi±tek Aleksandra KŚ AZS Gliwice 10-11.10.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Jastrzębie - Zdrój -63 kg I runda  
zwycięstwo Szymkowiak Agata AZS OŚ Poznań 10-11.10.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Jastrzębie - Zdrój -63 kg II runda  
zwycięstwo Latusek Monika UKS Dwójka Tarnowskie Góry 10-11.10.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Jastrzębie - Zdrój -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Pacut Beata GKS Czarni Bytom 10-11.10.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Jastrzębie - Zdrój -63 kg półfinał  
zwycięstwo Rawska Klaudia UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 10-11.10.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Jastrzębie - Zdrój -63 kg finał  
porażka Cal Katarzyna AZS OŚ Łódź 19-20.09.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Jezierzyce -63 kg I runda  
zwycięstwo Gutt Patrycja KŚ AZS Gliwice 26-27.04.2009 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Kielce -63 kg II runda  
zwycięstwo Kozieł Agnieszka AZS OŚ Poznań 26-27.04.2009 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Kielce -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Tabak Dominika GKS Czarni Bytom 26-27.04.2009 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Kielce -63 kg półfinał  
zwycięstwo Augustowska Monika PTS Gwardia Bydgoszcz 26-27.04.2009 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Kielce -63 kg finał  
zwycięstwo Nytko Dominika KS Błękitni Tarnów 28-29.03.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Piła -63 kg II runda  
zwycięstwo Lickun Sandra KSJ Gwardia Koszalin 28-29.03.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Piła -63 kg ćwierćfinał  
porażka Rerutko Monika WKS Gwardia Warszawa 28-29.03.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Piła -63 kg półfinał  
zwycięstwo Cal Katarzyna AZS OŚ Łódź 28-29.03.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Piła -63 kg o III miejsce  
zwycięstwo Wołosik Ewelina BKS Hetman Białystok 15-16.11.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Jezierzyce -63 kg I runda  
zwycięstwo Żółtowska Aleksandra UKS-GKJ Głogów 15-16.11.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Jezierzyce -63 kg ćwierćfinał  
porażka Augustowska Monika PTS Gwardia Bydgoszcz 15-16.11.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Jezierzyce -63 kg półfinał  
zwycięstwo Tabak Dominika GKS Czarni Bytom 15-16.11.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Jezierzyce -63 kg o III miejsce  
zwycięstwo Maleta Karolina PUKS Makowiec Skaryszew 04-05.10.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych ŁódĽ -63 kg I runda  
porażka Tabak Dominika GKS Czarni Bytom 04-05.10.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych ŁódĽ -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Szpilman Marta UKS Galeon Gdynia 04-05.10.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych ŁódĽ -63 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Wołosik Ewelina BKS Hetman Białystok 04-05.10.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych ŁódĽ -63 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Wiktor Aleksandra PTS Walter Rzeszów 04-05.10.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych ŁódĽ -63 kg o III miejsce  
zwycięstwo Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock 29-30.03.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorow Młodszych Rybnik -57 kg I runda  
porażka Mohamed-seghir Halima SGKS Wybrzeże Gdańsk 29-30.03.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorow Młodszych Rybnik -57 kg ćwierćfinał  
porażka Kowal Dominika UKS Leśnik Kaczory 29-30.03.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorow Młodszych Rybnik -57 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Wichan Beata Łódzki Klub Judo Łódź 17.11.2007 Puchar Polski Juniorek i Juniorów mlodszych Olsztyn -57 kg I runda  
porażka Brysz Anna GKS Czarni Bytom 17.11.2007 Puchar Polski Juniorek i Juniorów mlodszych Olsztyn -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Jary Jagoda AZS OŚ Łódź 17.11.2007 Puchar Polski Juniorek i Juniorów mlodszych Olsztyn -57 kg repasaże - I runda  
porażka Kowal Dominika UKS Leśnik Kaczory 17.11.2007 Puchar Polski Juniorek i Juniorów mlodszych Olsztyn -57 kg repasaże - finał  

Polityka prywatności Judostat.pl