Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Michał Rombel
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Polański Karol KS Pantera Brwinów 28.04.2018 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U21 Warszawa -90 kg    
porażka Jackiewicz Michał (2) UKJ ASzWoj Warszawa 28.04.2018 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U21 Warszawa -90 kg    
porażka Zaj±czkowski Łukasz (7) WKS Gwardia Warszawa 28.04.2018 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U21 Warszawa -90 kg    
porażka Maćkowski Bartosz (9) UKJ 225 Warszawa 28.04.2018 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U21 Warszawa -90 kg    
zwycięstwo Bogiel Emil UKS Judo Sensei Płock 16-17.03.2018 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bytom -90 kg I runda  
porażka Maćkowski Bartosz UKJ 225 Warszawa 16-17.03.2018 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bytom -90 kg II runda  
porażka Gniady Michał KSJ Gwardia Koszalin 16-17.03.2018 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bytom -90 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Cie¶lak Arkadiusz MKS Truso Elbląg 24.02.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warszawa -90 kg I runda  
porażka Punda Wojciech KS AZS-AWF Wrocław 24.02.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warszawa -90 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Bogiel Emil UKS Judo Sensei Płock 24.02.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warszawa -90 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Jewtuch Konrad PKS Olimpia Poznań 24.02.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warszawa -90 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Kubiak Kacper KS Akademia Judo Poznań 24.02.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warszawa -90 kg o III miejsce  
porażka Ryciak Eryk (4) AZS UW Warszawa 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów Gdynia -90 kg    
porażka Kubiak Kacper KS Akademia Judo Poznań 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów Gdynia -90 kg    
porażka Bolimowski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów Gdynia -90 kg    
zwycięstwo Ochędalski Jan KS Pantera Brwinów 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów Gdynia -90 kg    
zwycięstwo Lipa Arkadiusz MOSiR Cieszyn 11.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń k/Poznania -81 kg I runda  
porażka Wyro¶lak Gracjan (6) UKS 3 Piła 11.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń k/Poznania -81 kg II runda  
zwycięstwo Zaj±czkowski Dawid MOSiR Bochnia 11.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń k/Poznania -81 kg repasa?e - II runda  
porażka Szuba Mikołaj AZS UW Warszawa 11.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń k/Poznania -81 kg repasa?e - fina?  
zwycięstwo Ignaczak Piotr WKS Gwardia Warszawa 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -81 kg II runda  
porażka Wyro¶lak Gracjan (10) UKS 3 Piła 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -81 kg III runda  
porażka Osowski Łukasz KS Start Radom 02.04.2016 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów K±ty Wrocławskie -81 kg II runda  
zwycięstwo Czarnecki Michał (19) WKSW Włocławek 05.03.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bydgoszcz -81 kg I runda  
porażka Marcinkiewicz Sebastian (2) KS Gwardia Wrocław 05.03.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bydgoszcz -81 kg II runda  
zwycięstwo Wilk Maciej UKJ Millenium Rzeszów 05.03.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bydgoszcz -81 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Liberda Łukasz GKS Czarni Bytom 05.03.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bydgoszcz -81 kg repasaże - II runda  
porażka Szuba Mikołaj AZS UW Warszawa 05.03.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bydgoszcz -81 kg repasaże - finał  
porażka Ponichtera Bartosz (4) MMKS Wojownik Skierniewice 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -81 kg II runda  
porażka Popek Łukasz Akademia Judo KS Warszawa 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -81 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Zaj±czkowski Łukasz AKS Strzegom 05.09.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -81 kg II runda  
porażka Rosłonowski Jakub (9) UKS Galeon Gdynia 05.09.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -81 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Radgowski Piotr KJ Politechniki Białostockiej Białystok 05.09.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -81 kg repasaże - II runda  
porażka Emche Michał (15) KS Judo Koch Szczecin 05.09.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -81 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Szaniawski Bartosz TSJ Gryf Słupsk 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -81 kg II runda  
porażka Ouerferlli Kerim (9) UKS Grot Kraków 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -81 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Resztak Mateusz AZS OŚ Łódź 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -81 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Kubiak Kacper KS Akademia Judo Poznań 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -81 kg repasaże - finał  
porażka Ołdak Sebastian (6) KS AZS-AWF Warszawa 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -81 kg o III miejsce  
zwycięstwo Szczepaniak Michał WKS Śląsk Wrocław 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -81 kg II runda  
porażka Ouerferlli Kerim (35) UKS Grot Kraków 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -81 kg III runda  
zwycięstwo Liberda Łukasz GKS Czarni Bytom 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -81 kg II runda  
porażka Baraniewski Iwo (5) UKJ 225 Warszawa 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -81 kg III runda  
porażka Karkotka Michał TS Gwardia Olsztyn 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -81 kg repasaże - II runda  
porażka Kurtyka Paweł GKS Czarni Bytom 14-15.06.2014 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyĽni) Ole¶nica -73 kg I runda  
zwycięstwo Hys Paweł KU AZS UKW Bydgoszcz 14-15.06.2014 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyĽni) Ole¶nica -73 kg repasaże - I runda  
porażka Kuczborski Przemysław UKJ 225 Warszawa 14-15.06.2014 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyĽni) Ole¶nica -73 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Gromadziński Karol MUKS Kokoro Łódź 23.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -73 kg I runda  
zwycięstwo Krajewski Bartosz UKS-GKJ Głogów 23.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -73 kg II runda  
porażka Jędrycha Daniel KS Budowlani Sosnowiec 23.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -73 kg III runda  
zwycięstwo Górski Artur Pałac Młodzieży Tarnów 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -73 kg II runda  
porażka Blumentals Eduards Łotwa 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -73 kg III runda  
porażka Gołębiewski Michał MMKS Wojownik Skierniewice 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -73 kg repasaże - II runda  
porażka Tonga Kacper MKS Truso Elbląg 27.04.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Suchy Las -66 kg I runda  
porażka Tylek Sebastian TS Wisła Kraków 09-10.03.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Piła -66 kg II runda  
porażka Ratkevicius Ramanas Łotwa 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -60 kg I runda  
zwycięstwo Kostuniak Patryk UKS Papieżka Włocławek 21-22.04.2012 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Kraków -55 kg I runda  
zwycięstwo Dzwonka Hubert KS Start Radom 21-22.04.2012 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Kraków -55 kg II runda  
porażka Markowski Rafał UKS Judo Orzeł Żyrardów 21-22.04.2012 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Kraków -55 kg III runda  
zwycięstwo Kostrzewski Szymon UKS Judo Sensei Płock 18.03.2012 OPP Młodziczek i Młodzików Suchy Las -55 kg II runda  
porażka Bukojemski Wojciech UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 18.03.2012 OPP Młodziczek i Młodzików Suchy Las -55 kg III runda  
zwycięstwo Talar Przemysław UKS Smecz Pobiedziska 18.03.2012 OPP Młodziczek i Młodzików Suchy Las -55 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Dziarmaga Arkadiusz KS Błękitni Tarnów 18.03.2012 OPP Młodziczek i Młodzików Suchy Las -55 kg repasaże - III runda  
porażka Kostuniak Patryk UKS Papieżka Włocławek 18.03.2012 OPP Młodziczek i Młodzików Suchy Las -55 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Kras Maciej Pałac Młodzieży Tarnów 19-20.11.2011 Puchar Polski Młodzików Bytom -50 kg II runda  
zwycięstwo Konecki Jakub STS Gryf-3 Słupsk 19-20.11.2011 Puchar Polski Młodzików Bytom -50 kg III runda  
zwycięstwo Gawęda Jakub OSiR Kęty 19-20.11.2011 Puchar Polski Młodzików Bytom -50 kg ćwierćfinał  
porażka Kowalski Piotr UKS Górnik Judo Konin 19-20.11.2011 Puchar Polski Młodzików Bytom -50 kg półfinał  
zwycięstwo Winiarczyk Mateusz UKS Piast Wrzeście Słupsk 19-20.11.2011 Puchar Polski Młodzików Bytom -50 kg o III miejsce  
zwycięstwo Mouttet Stanisław MKS CM Jordan Kraków 12-13.11.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -50 kg I runda  
zwycięstwo Kaczmarek Dominik MKS Juvenia Wrocław 12-13.11.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -50 kg II runda  
porażka Grzyb Maciej UKS Drako 79 Warszawa 12-13.11.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -50 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Małowicki Alan UKS 3 Piła 12-13.11.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -50 kg repasaże - II runda  
porażka Puszczyński Maciej KS Start Radom 12-13.11.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -50 kg repasaże - finał  
porażka Bakija Jan Słowacja 01-02.10.2011 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -50 kg I runda  
zwycięstwo Florkowski Mateusz UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 02-03.10.2010 Warsaw Judo Open U13 Warszawa -50 kg I runda  
zwycięstwo Kostuniak Patryk UKS Papieżka Włocławek 02-03.10.2010 Warsaw Judo Open U13 Warszawa -50 kg ćwierćfinał  
porażka Graumanis Raimonds Łotwa 02-03.10.2010 Warsaw Judo Open U13 Warszawa -50 kg półfinał  
porażka Korzeniowski Jakub UKS Galeon Gdynia 02-03.10.2010 Warsaw Judo Open U13 Warszawa -50 kg o III miejsce  
zwycięstwo Migacz Aleksander UKS PILAWA Pilawa 26-27.09.2009 Warsaw Judo Open U13 Warszawa -46 kg I runda  
porażka Saakjan Daniel Łotwa 26-27.09.2009 Warsaw Judo Open U13 Warszawa -46 kg II runda  
porażka Wantoch-rekowski Michał UKS Conrad Gdańsk 26-27.09.2009 Warsaw Judo Open U13 Warszawa -46 kg repasaże - II runda  

Polityka prywatności Judostat.pl