Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporzšdzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyœmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatnoœci Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibš we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujšcych . Oœwiadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczšcymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastšpić przez przesłanie korespondencji pocztš za poœrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Warsaw Judo Open U20
Warszawa, 24-25.09.2016
 

Warsaw Judo Open
Warsaw Judo Open U17 Warsaw Judo Open U15
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

Mężczyźni -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -81 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 29
Liczba startujących zawodników 39
Liczba walk 51
Liczba reprezentowanych województw 10
Startujące roczniki 1997 - 2000
Średnia wieku zawodników 18 lat 102 dni
Średnia wieku medalistów - lat - dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 18 lat 198 dni
Najmłodszy zawodnik Kacper Kubiak (16 lat 195 dni)
Najstarszy zawodnik Maciej Wilk (19 lat 270 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników Łotwa (4 zawodników)
Niemcy (3 zawodników)
UKJ Millenium Rzeszów (3 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKJ Millenium Rzeszów (9 walk)
Litwa (5 walk)
Węgry (5 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Kirylo Veselovskyi
UKJ Millenium Rzeszów
2
Fedir Fedorchuk
Ukraina
3
Marton Veres
Węgry
3
Santaras Dominykas
Litwa
5
Raimond Graumanis
Łotwa
5
Patryk Leśniak
KS Gwardia Łódź
7
Gracjan Wyroślak
UKS 3 Piła
7
Norbert Majcher
UKJ Millenium Rzeszów

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaStefan Gabor SłowacjaMichał CzarneckiWKSW Włocławek0.5:0  
I rundaRaimond Graumanis ŁotwaEvgeny Pilipyuk Rosja0.5:0  
I rundaŁukasz PopekKS AZS-AWF WarszawaOliver Platt Wielka Brytania0.5:0  
I rundaBartosz MaćkowskiUKJ 225 WarszawaArturs Rozentals Łotwa0.5:0  
I rundaMaciej WilkUKJ Millenium RzeszówVladislavs Chupovs Łotwa0.5:0  
I rundaŁukasz ZajączkowskiAKS StrzegomKai-ole Pfirmann Niemcy0.5:0  
I rundaTony Persehais FrancjaWenzel Jannik Niemcy0.5:0  
II rundaSantaras Dominykas LitwaStefan Gabor Słowacja0.5:0  
II rundaŁukasz LiberdaGKS Czarni BytomKacper WiduchKS Polonia Rybnik0.5:0  
II rundaRaimond Graumanis ŁotwaBengt Schulz Niemcy0.5:0  
II rundaKamil KotlikUKS Conrad GdańskVladyslav Svitlak Ukraina0.5:0  
II rundaKonrad JewtuchPKS Olimpia PoznańŁukasz PopekKS AZS-AWF Warszawa0.5:0  
II rundaKirylo VeselovskyiUKJ Millenium RzeszówKrystian PrzyborekKSJ Gwardia Koszalin0.5:0  
II rundaBartosz MaćkowskiUKJ 225 WarszawaKonrad StanuszekMOSiR Bochnia0.5:0  
II rundaNorbert MajcherUKJ Millenium RzeszówDaniel SalamonUKJ Ryś Warszawa0.5:0  
II rundaGracjan WyroślakUKS 3 PiłaMaciej WilkUKJ Millenium Rzeszów0.5:0  
II rundaMichał RombelUKJ AON RembertówPiotr IgnaczakWKS Gwardia Warszawa0.5:0  
II rundaKajetan PyszkaKU AZS UKW BydgoszczŁukasz ZajączkowskiAKS Strzegom0.5:0  
II rundaPatryk LeśniakKS Gwardia ŁódźKacper KubiakKS Akademia Judo Poznań0.5:0  
II rundaTony Persehais FrancjaWojciech PundaKS AZS-AWF Wrocław0.5:0  
II rundaMarton Veres WęgryAleksei Zarudnev Łotwa0.5:0  
II rundaDawid ZajączkowskiMOSiR BochniaMaarek Paalberg Estonia0.5:0  
II rundaFedir Fedorchuk UkrainaPiotr StrzelecKS AZS-AWF Warszawa0.5:0  
III rundaSantaras Dominykas LitwaŁukasz LiberdaGKS Czarni Bytom0.5:0  
III rundaRaimond Graumanis ŁotwaKamil KotlikUKS Conrad Gdańsk0.5:0  
III rundaKirylo VeselovskyiUKJ Millenium RzeszówKonrad JewtuchPKS Olimpia Poznań0.5:0  
III rundaNorbert MajcherUKJ Millenium RzeszówBartosz MaćkowskiUKJ 225 Warszawa0.5:0  
III rundaGracjan WyroślakUKS 3 PiłaMichał RombelUKJ AON Rembertów0.5:0  
III rundaPatryk LeśniakKS Gwardia ŁódźKajetan PyszkaKU AZS UKW Bydgoszcz0.5:0  
III rundaMarton Veres WęgryTony Persehais Francja0.5:0  
III rundaFedir Fedorchuk UkrainaDawid ZajączkowskiMOSiR Bochnia0.5:0  
ćwierćfinałRaimond Graumanis ŁotwaSantaras Dominykas Litwa0.5:0  
ćwierćfinałKirylo VeselovskyiUKJ Millenium RzeszówNorbert MajcherUKJ Millenium Rzeszów0.5:0  
ćwierćfinałPatryk LeśniakKS Gwardia ŁódźGracjan WyroślakUKS 3 Piła0.5:0  
ćwierćfinałFedir Fedorchuk UkrainaMarton Veres Węgry0.5:0  
półfinałKirylo VeselovskyiUKJ Millenium RzeszówRaimond Graumanis Łotwa0.5:0  
półfinałFedir Fedorchuk UkrainaPatryk LeśniakKS Gwardia Łódź0.5:0  
finałKirylo VeselovskyiUKJ Millenium RzeszówFedir Fedorchuk Ukraina0.5:0  
repasaże - I rundaEvgeny Pilipyuk RosjaBengt Schulz Niemcy0.5:0  
repasaże - II rundaKamil KotlikUKS Conrad GdańskEvgeny Pilipyuk Rosja0.5:0  
repasaże - II rundaKrystian PrzyborekKSJ Gwardia KoszalinKonrad JewtuchPKS Olimpia Poznań0.5:0  
repasaże - III rundaSantaras Dominykas LitwaKamil KotlikUKS Conrad Gdańsk0.5:0  
repasaże - III rundaNorbert MajcherUKJ Millenium RzeszówKrystian PrzyborekKSJ Gwardia Koszalin0.5:0  
repasaże - finałSantaras Dominykas LitwaNorbert MajcherUKJ Millenium Rzeszów0.5:0  
o III miejsceSantaras Dominykas LitwaPatryk LeśniakKS Gwardia Łódź0.5:0  

Repasaże II
repasaże - II rundaKacper KubiakKS Akademia Judo PoznańKajetan PyszkaKU AZS UKW Bydgoszcz0.5:0  
repasaże - II rundaDawid ZajączkowskiMOSiR BochniaPiotr StrzelecKS AZS-AWF Warszawa0.5:0  
repasaże - III rundaGracjan WyroślakUKS 3 PiłaKacper KubiakKS Akademia Judo Poznań0.5:0  
repasaże - III rundaMarton Veres WęgryDawid ZajączkowskiMOSiR Bochnia0.5:0  
repasaże - finałMarton Veres WęgryGracjan WyroślakUKS 3 Piła0.5:0  
o III miejsceMarton Veres WęgryRaimond Graumanis Łotwa0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl