Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów
Opole, 06.06.2010
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -73 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 26
Liczba startujących zawodników 35
Liczba walk 46
Liczba reprezentowanych województw 11
Startujące roczniki 1991 - 1994
Średnia wieku zawodników 17 lat 161 dni
Średnia wieku medalistów 17 lat 106 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 17 lat 332 dni
Najmłodszy zawodnik Michał Le¶niak (15 lat 257 dni)
Najstarszy zawodnik Paweł Masiukiewicz (19 lat 141 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników Białoruś (3 zawodników)
PTS Walter Rzeszów (2 zawodników)
WKS Śląsk Wrocław (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk Białoruś (8 walk)
UKJ 225 Warszawa (4 walk)
UKS Judo Wolbrom (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Igor Nazarienko
Białoruś
2
Marcin Witkowski
UKJ 225 Warszawa
3
Seweryn Wiktorek
UKS Ippon MDK Kutno
3
Krzysztof Gala¶
KS AZS-AWF Warszawa
5
Mateusz Kuganda
UKS Judo Wolbrom
5
Patryk Iwaszkiewicz
MKS Juvenia Wrocław
7
Marek Chrapkiewicz
KS Gwardia Bielsko-Biała
7
Paweł Masiukiewicz
WKS Gwardia Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaPatryk BoguckiUKS Siódemka SochaczewRafał SabantyUKS Bushi Łódź10:00  
I rundaPaweł MasiukiewiczWKS Gwardia WarszawaPatryk KalińskiKJ Koka Jastrzębie-Zdrój  
I rundaSergei Syczow BiałoruśRafał MajdanKS AZS AWFiS Gdańsk10:00  
II rundaOskar KowalewskiKS Gwardia WrocławPatryk BoguckiUKS Siódemka Sochaczew10:00  
II rundaKamil BaranMOSiR BochniaWojciech BełczowskiMOSiR Stalowa Wola10:00  
II rundaMateusz KugandaUKS Judo WolbromBogdan JózwikWKS Śląsk Wrocław  
II rundaKrzysztof Gala¶KS AZS-AWF WarszawaPiotr DługoszTS Gwardia Opole  
II rundaPaweł MasiukiewiczWKS Gwardia WarszawaBartosz ¦winiarskiTS Gwardia Olsztyn  
II rundaAdrian BłażejewskiPTS Walter RzeszówDaniel D±bekGKS Czarni Bytom  
II rundaIgor Nazarienko BiałoruśPaweł MillerKS AZS AWFiS Gdańsk  
II rundaDamian PipczyńskiKS Gwardia ŁódźAleksander BalwierzTS Wisła Kraków  
II rundaSergei Syczow BiałoruśSebastian TarnawskiKS AZS AWF Gorzów Wlk.  
II rundaPatryk IwaszkiewiczMKS Juvenia WrocławDamian PruszkowskiMMKS Wojownik Skierniewice05:00  
II rundaMarcin WitkowskiUKJ 225 WarszawaEimantas Kaskonas Litwa10:00  
II rundaŁukasz SzafranPKS Olimpia PoznańMichał MajcherPTS Walter Rzeszów07:00  
II rundaMarek ChrapkiewiczKS Gwardia Bielsko-BiałaAleksander JatowttWKS Śląsk Wrocław01:00  
II rundaSeweryn WiktorekUKS Ippon MDK KutnoMarcin DomańskiKJ Koka Jastrzębie-Zdrój10:00  
II rundaMichał Le¶niakMOSiR BochniaKrzysztof MrozekTS Wisła Kraków10:00  
II rundaJewgeni Sitnikov BiałoruśArtur KlimekWKS Gwardia Warszawa10:00  
III rundaKamil BaranMOSiR BochniaOskar KowalewskiKS Gwardia Wrocław10:00  
III rundaKrzysztof Gala¶KS AZS-AWF WarszawaMateusz KugandaUKS Judo Wolbrom10:00  
III rundaPaweł MasiukiewiczWKS Gwardia WarszawaAdrian BłażejewskiPTS Walter Rzeszów10:00  
III rundaIgor Nazarienko BiałoruśDamian PipczyńskiKS Gwardia Łódź10:00  
III rundaPatryk IwaszkiewiczMKS Juvenia WrocławSergei Syczow Białoruś  
III rundaMarcin WitkowskiUKJ 225 WarszawaŁukasz SzafranPKS Olimpia Poznań10:00  
III rundaSeweryn WiktorekUKS Ippon MDK KutnoMarek ChrapkiewiczKS Gwardia Bielsko-Biała10:00  
III rundaMichał Le¶niakMOSiR BochniaJewgeni Sitnikov Białoruś10:00  
ćwierćfinałKrzysztof Gala¶KS AZS-AWF WarszawaKamil BaranMOSiR Bochnia10:00  
ćwierćfinałIgor Nazarienko BiałoruśPaweł MasiukiewiczWKS Gwardia Warszawa10:00  
ćwierćfinałMarcin WitkowskiUKJ 225 WarszawaPatryk IwaszkiewiczMKS Juvenia Wrocław01:00  
ćwierćfinałSeweryn WiktorekUKS Ippon MDK KutnoMichał Le¶niakMOSiR Bochnia10:00  
półfinałIgor Nazarienko BiałoruśKrzysztof Gala¶KS AZS-AWF Warszawa10:00  
półfinałMarcin WitkowskiUKJ 225 WarszawaSeweryn WiktorekUKS Ippon MDK Kutno10:00  
finałIgor Nazarienko BiałoruśMarcin WitkowskiUKJ 225 Warszawa10:00  
repasaże - II rundaMateusz KugandaUKS Judo WolbromPiotr DługoszTS Gwardia Opole  
repasaże - II rundaPaweł MillerKS AZS AWFiS GdańskDamian PipczyńskiKS Gwardia Łódź05:00  
repasaże - III rundaMateusz KugandaUKS Judo WolbromKamil BaranMOSiR Bochnia10:00  
repasaże - III rundaPaweł MasiukiewiczWKS Gwardia WarszawaPaweł MillerKS AZS AWFiS Gdańsk10:00  
repasaże - finałMateusz KugandaUKS Judo WolbromPaweł MasiukiewiczWKS Gwardia Warszawa10:00  
o III miejsceSeweryn WiktorekUKS Ippon MDK KutnoMateusz KugandaUKS Judo Wolbrom10:00  

Repasaże II
repasaże - II rundaŁukasz SzafranPKS Olimpia PoznańEimantas Kaskonas Litwa10:00  
repasaże - II rundaMarek ChrapkiewiczKS Gwardia Bielsko-BiałaMarcin DomańskiKJ Koka Jastrzębie-Zdrój10:00  
repasaże - III rundaPatryk IwaszkiewiczMKS Juvenia WrocławŁukasz SzafranPKS Olimpia Poznań10:00  
repasaże - III rundaMarek ChrapkiewiczKS Gwardia Bielsko-BiałaMichał Le¶niakMOSiR Bochnia10:00  
repasaże - finałPatryk IwaszkiewiczMKS Juvenia WrocławMarek ChrapkiewiczKS Gwardia Bielsko-Biała07:00  
o III miejsceKrzysztof Gala¶KS AZS-AWF WarszawaPatryk IwaszkiewiczMKS Juvenia Wrocław  

Polityka prywatności Judostat.pl