Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów
K±ty Wrocławskie, 02.04.2016
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -81 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 34
Liczba startujących zawodników 42
Liczba walk 53
Liczba reprezentowanych województw 12
Startujące roczniki 1996 - 1998
Średnia wieku zawodników 18 lat 342 dni
Średnia wieku medalistów 19 lat 16 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 18 lat 323 dni
Najmłodszy zawodnik Michał Rombel (17 lat 112 dni)
Najstarszy zawodnik Szymon WoĽniak (20 lat 89 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników TS Wisła Kraków (3 zawodników)
GKS Czarni Bytom (3 zawodników)
WKS Gwardia Warszawa (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk KS Gwardia Wrocław (6 walk)
MKS Olimpijczyk Włocławek (5 walk)
KS Błękitni Tarnów (5 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Sebastian Marcinkiewicz
KS Gwardia Wrocław
2
Bartosz Ponichtera
MMKS Wojownik Skierniewice
3
Arkadiusz Dziarmaga
KS Błękitni Tarnów
3
Szymon WoĽniak
UKS Grot Kraków
5
Korneliusz Wróbel
PTS Janosik Bielsko-Biała
5
Radosław Wi¶niewski
MKS Olimpijczyk Włocławek
7
Michał Czarnecki
WKSW Włocławek
7
Adam Sadowski
AKS Strzegom

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaJakub SzulcKS Akademia Judo ŁódźPiotr IgnaczakWKS Gwardia Warszawa100:0  
I rundaPaweł BujoczekGKS Czarni BytomMaciej WójcickiUKS Tomita Elbląg100:0  
I rundaKajetan PyszkaKU AZS UKW BydgoszczDaniel JędrychaKS Budowlani Sosnowiec100:0  
I rundaRadosław Wi¶niewskiMKS Olimpijczyk WłocławekŁukasz LiberdaGKS Czarni Bytom100:0  
I rundaKonrad JewtuchPKS Olimpia PoznańDawid BielKS Gwardia Bielsko-Biała100:0  
I rundaAdam SadowskiAKS StrzegomPaweł KorzeńKSJ Spartakus Międzyrzecz10:0  
I rundaŁukasz OsowskiKS Start RadomWojciech PundaWSS Winner Wrocław100:0  
I rundaAdam GniadyKSJ Gwardia KoszalinMikołaj GrzegorzekKS Gwardia Bielsko-Biała100:0  
I rundaMiłosz WnukKS Budowlani SosnowiecJakub PietrzykWKS Gwardia Warszawa10:0  
I rundaGracjan Wyro¶lakUKS 3 PiłaJakub RosłonowskiUKS Galeon Gdynia100:0  
II rundaMichał CzarneckiWKSW WłocławekJakub SzulcKS Akademia Judo Łódź100:0  
II rundaPaweł BujoczekGKS Czarni BytomMikołaj SzubaAZS UW Warszawa100:0  
II rundaKajetan PyszkaKU AZS UKW BydgoszczDominik JandaUKJ Millenium Rzeszów1:0  
II rundaSebastian MarcinkiewiczKS Gwardia WrocławMateusz SordylTS Wisła Kraków100:0  
II rundaRadosław Wi¶niewskiMKS Olimpijczyk WłocławekRyszard KubicaKJ Koka Jastrzębie-Zdrój100:0  
II rundaKorneliusz WróbelPTS Janosik Bielsko-BiałaEmil BogielUKS Judo Sensei Płock100:0  
II rundaKonrad JewtuchPKS Olimpia PoznańKamil KotlikUKS Conrad Gdańsk100:0  
II rundaWojciech KałuckiTS Wisła KrakówMichał SzawielKS Gwardia Białystok100:0  
II rundaAdam SadowskiAKS StrzegomDawid KozakKS Gwardia Piła10:0  
II rundaŁukasz OsowskiKS Start RadomMichał RombelUKJ AON Rembertów100:0  
II rundaBartosz PonichteraMMKS Wojownik SkierniewiceAdam GniadyKSJ Gwardia Koszalin100:0  
II rundaArkadiusz LipaMOSiR CieszynTobiasz SzynalskiUKS Szóstka Rawicz100:0  
II rundaSzymon CzibaGKS Czarni BytomMiłosz WnukKS Budowlani Sosnowiec10:0  
II rundaSzymon WoĽniakUKS Grot KrakówTomasz LipińskiKS Gwardia Wrocław10:0  
II rundaArkadiusz DziarmagaKS Błękitni TarnówGracjan Wyro¶lakUKS 3 Piła100:0  
II rundaKerim OuerfelliTS Wisła KrakówArkadiusz BartkiewiczKS Akademia Judo Poznań100:0  
III rundaMichał CzarneckiWKSW WłocławekPaweł BujoczekGKS Czarni Bytom100:0  
III rundaSebastian MarcinkiewiczKS Gwardia WrocławKajetan PyszkaKU AZS UKW Bydgoszcz100:0  
III rundaKorneliusz WróbelPTS Janosik Bielsko-BiałaRadosław Wi¶niewskiMKS Olimpijczyk Włocławek100:0  
III rundaKonrad JewtuchPKS Olimpia PoznańWojciech KałuckiTS Wisła Kraków100:0  
III rundaAdam SadowskiAKS StrzegomŁukasz OsowskiKS Start Radom10:0  
III rundaBartosz PonichteraMMKS Wojownik SkierniewiceArkadiusz LipaMOSiR Cieszyn10:0  
III rundaSzymon WoĽniakUKS Grot KrakówSzymon CzibaGKS Czarni Bytom100:0  
III rundaArkadiusz DziarmagaKS Błękitni TarnówKerim OuerfelliTS Wisła Kraków100:0  
ćwierćfinałSebastian MarcinkiewiczKS Gwardia WrocławMichał CzarneckiWKSW Włocławek100:0  
ćwierćfinałKorneliusz WróbelPTS Janosik Bielsko-BiałaKonrad JewtuchPKS Olimpia Poznań100:0  
ćwierćfinałBartosz PonichteraMMKS Wojownik SkierniewiceAdam SadowskiAKS Strzegom100:0  
ćwierćfinałSzymon WoĽniakUKS Grot KrakówArkadiusz DziarmagaKS Błękitni Tarnów100:0  
półfinałSebastian MarcinkiewiczKS Gwardia WrocławKorneliusz WróbelPTS Janosik Bielsko-Biała100:0  
półfinałBartosz PonichteraMMKS Wojownik SkierniewiceSzymon WoĽniakUKS Grot Kraków10:0  
finałSebastian MarcinkiewiczKS Gwardia WrocławBartosz PonichteraMMKS Wojownik Skierniewice0,5:0  
repasaże - II rundaKajetan PyszkaKU AZS UKW BydgoszczMateusz SordylTS Wisła Kraków100:0  
repasaże - II rundaRadosław Wi¶niewskiMKS Olimpijczyk WłocławekEmil BogielUKS Judo Sensei Płock100:0  
repasaże - III rundaMichał CzarneckiWKSW WłocławekKajetan PyszkaKU AZS UKW Bydgoszcz100:0  
repasaże - III rundaRadosław Wi¶niewskiMKS Olimpijczyk WłocławekKonrad JewtuchPKS Olimpia Poznań10:0  
repasaże - finałRadosław Wi¶niewskiMKS Olimpijczyk WłocławekMichał CzarneckiWKSW Włocławek10:0  
o III miejsceSzymon WoĽniakUKS Grot KrakówRadosław Wi¶niewskiMKS Olimpijczyk Włocławek100:0  

Repasaże II
repasaże - II rundaArkadiusz LipaMOSiR CieszynAdam GniadyKSJ Gwardia Koszalin100:0  
repasaże - II rundaTomasz LipińskiKS Gwardia WrocławSzymon CzibaGKS Czarni Bytom100:0  
repasaże - III rundaAdam SadowskiAKS StrzegomArkadiusz LipaMOSiR Cieszyn100:0  
repasaże - III rundaArkadiusz DziarmagaKS Błękitni TarnówTomasz LipińskiKS Gwardia Wrocław1:0  
repasaże - finałArkadiusz DziarmagaKS Błękitni TarnówAdam SadowskiAKS Strzegom100:0  
o III miejsceArkadiusz DziarmagaKS Błękitni TarnówKorneliusz WróbelPTS Janosik Bielsko-Biała0,5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl