Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów
Koszalin, 24-26.09.2010
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW
 WYNIKI ZAWODÓW
mężczyĽni: -60 kg
1
Sebastian Janicki
WKS Śląsk Wrocław
2
Grzegorz Wieczorek
GKS Czarni Bytom
3
Łukasz Golus
GKS Czarni Bytom
3
Łukasz Kiełbasiński
UKJ Ryś Warszawa
5
Marcin Wydrzyński
GKS Czarni Bytom
5
Ariel Ku¶ka
KS Polonia Rybnik
7
Artur Kłys
TS Wisła Kraków
7
Sebastian Sojka
KS Gwardia Bielsko-Biała
mężczyĽni: -66 kg
1
Tomasz Kowalski
Klub Judo AZS Opole
2
Paweł Zagrodnik
GKS Czarni Bytom
3
Ignacy Rudawiec
KŚ AZS Gliwice
3
Grzegorz Lewiński
UKJ AON Rembertów
5
Jakub Raczyński
GKS Czarni Bytom
5
Mariusz Janicki
WKS Śląsk Wrocław
7
Damian Szwarnowiecki
KS Gwardia Wrocław
7
Paweł Witu¶
KS Gwardia Wrocław
mężczyĽni: -73 kg
1
Tomasz Adamiec
UKJ Ryś Warszawa
2
Piotr Kurkiewicz
UKJ Ryś Warszawa
3
Adam Brysz
GKS Czarni Bytom
3
Adam Czyż
UKJ Ryś Warszawa
5
Tomasz Kręcielewski
WKS Gwardia Warszawa
5
Aleksander Kowalski
KŚ AZS Gliwice
7
Michał Kubieniec
GKS Czarni Bytom
7
Piotr Płoński
KS Gwardia Wrocław
mężczyĽni: -81 kg
1
Łukasz Błach
KS AZS-AWF Wrocław
2
Tomasz Lisowski
GKS Czarni Bytom
3
Jakub Kubieniec
GKS Czarni Bytom
3
Marcin Partyka
GKS Czarni Bytom
5
Radosław Zamęcki
KS AZS-AWF Wrocław
5
Radosław Koszczyński
KS AZS-AWF Warszawa
7
Jarosław Szczepaniak
UKJ Ryś Warszawa
7
Paweł Urban
MKS Żak Ełk
mężczyĽni: -90 kg
1
Krzysztof Węglarz
TS Wisła Kraków
2
Robert Krawczyk
GKS Czarni Bytom
3
Marcin Ko¶niewski
Klub Judo AZS Opole
3
Łukasz Kole¶nik
KS AZS-AWF Wrocław
5
Mateusz Rycak
GKS Czarni Bytom
5
Wiktor Tworzydło
KS AZS-AWF Warszawa
7
Igor Dzierżanowski
UKJ AON Rembertów
7
Paweł Płoński
KS AZS-AWF Warszawa
mężczyĽni: -100 kg
1
Przemysław Matyjaszek
GKS Czarni Bytom
2
Jakub Wójcik
KS Gwardia Wrocław
3
Wincenty Krawczyk
GKS Czarni Bytom
3
Tomasz Domański
KS AZS AWFiS Gdańsk
5
Kajetan Pintal
TS Wisła Kraków
5
Patryk Janik
WKS Śląsk Wrocław
7
Wojciech Tworzydło
KS AZS-AWF Warszawa
7
Kamil Panek
KS AZS AWFiS Gdańsk
mężczyĽni: +100 kg
1
Maciej Sarnacki
KS AZS-AWF Warszawa
2
Janusz Wojnarowicz
GKS Czarni Bytom
3
Janusz Cichowski
SGKS Wybrzeże Gdańsk
3
Paweł Smoliniec
KS AZS AWFiS Gdańsk
5
Tomasz Tałach
SGKS Wybrzeże Gdańsk
5
Piotr Deka
KS Gwardia Łódź
7
Artur Tyc
KŚ AZS Gliwice
7
Przemysław Jaroszewski
UKS Narew Łapy
kobiety: -48 kg
1
Katarzyna Pułko¶nik
UKS Narew Łapy
2
Kinga Kubicka
WKS Flota Gdynia
3
Ewa Konieczny
GKS Czarni Bytom
3
Joanna Stankiewicz
UKS Judo Rawa Mazowiecka
5
Adrianna Grabowicz
AKS Strzegom
5
Justyna Kojro
KS AZS AWFiS Gdańsk
7
Karolina Pastuszak
AZS UW Warszawa
7
Wiktoria Szypowicz
KS AZS AWFiS Gdańsk
kobiety: -52 kg
1
Zuzanna Pawlikowska
KS AZS AWFiS Gdańsk
2
Monika Cabaj
KS AZS AWFiS Gdańsk
3
Marta Kubań
WKS Gwardia Warszawa
3
Martyna Martynowicz
TS Gwardia Opole
5
Katarzyna Wilczyńska
AZS OŚ Łódź
5
Ewelina Basińska
KJ Samuraj Koszalin
7
Małgorzata Nowakowska
KJ Samuraj Koszalin
7
Arleta Podolak
AZS UW Warszawa
kobiety: -57 kg
1
Agata Perenc
KS Polonia Rybnik
2
Justyna Karpała
Klub Judo AZS Opole
3
Małgorzata Bielak
KJ Samuraj Koszalin
3
Izabela Mirus
TS Wisła Kraków
5
Magdalena Korfanty
GKS Czarni Bytom
5
Dorota Smorzewska
UKS Judo Sensei Płock
7
Ewa Knioła
KŚ AZS Gliwice
7
Paulina Wróbel
KJ Samuraj Koszalin
kobiety: -63 kg
1
Halima Mohamed-seghir
SGKS Wybrzeże Gdańsk
2
Barbara Mirus
TS Wisła Kraków
3
Anna Brysz
GKS Czarni Bytom
3
Paulina Węglarz
TS Wisła Kraków
5
Dominika Błach
KS AZS AWFiS Gdańsk
5
Weronika Mielcarek
KS AZS AWFiS Gdańsk
7
Izabela Kumorowska
AZS-WSPiA Poznań
7
Izabela Herdzik
KŚ AZS Gliwice
kobiety: -70 kg
1
Katarzyna Kłys
TS Wisła Kraków
2
Beata Rainczuk
GKS Czarni Bytom
3
Barbara Białas
GKS Czarni Bytom
3
Hanna Las
KS AZS AWFiS Gdańsk
5
Ewa Iwańska-wiwatowska
UKS Kodokan Toruń
5
Karolina Tałach
SGKS Wybrzeże Gdańsk
7
Agnieszka Bezr±czko
GKS Czarni Bytom
7
Anna Woronowicz
UKS Gimnazjon Suchy Las
kobiety: -78 kg
1
Daria Pogorzelec
SGKS Wybrzeże Gdańsk
2
Katarzyna Wójtowicz
WKS Śląsk Wrocław
3
Agnieszka Podkówka
KS AZS-AWF Wrocław
3
Katarzyna Furmanek
KS AZS AWFiS Gdańsk
5
Maria Anderwald
KS Gwardia Łódź
5
Katarzyna Wtorkowska
AZS UW Warszawa
7
Joanna Polerowicz
AZS-WSPiA Poznań
7
Katarzyna Eibin
KS AZS-AWF Wrocław
kobiety: +78 kg
1
Urszula Sadkowska
TS Gwardia Opole
2
Karolina Lampkowska
GKS Czarni Bytom
3
Joanna Jaworska
KS AZS AWFiS Gdańsk
3
Monika Bank
TS Gwardia Opole
5
Małgorzata ¦lebocka
AZS OŚ Łódź
5
Kamila Wasek
MKS Juvenia Wrocław
7
Anna Oziero
KJ Samuraj Koszalin
mężczyĽni: OPEN
1
Przemysław Matyjaszek
GKS Czarni Bytom
2
Janusz Wojnarowicz
GKS Czarni Bytom
3
Przemysław Jaroszewski
UKS Narew Łapy
3
Łukasz Kole¶nik
KS AZS-AWF Wrocław
5
Maciej Sarnacki
KS AZS-AWF Warszawa
5
Wiktor Tworzydło
KS AZS-AWF Warszawa
7
Bartłomiej Grabowski
GKS Czarni Bytom
7
Paweł Mróz
MMKS Wojownik Skierniewice
kobiety: OPEN
1
Urszula Sadkowska
TS Gwardia Opole
2
Daria Pogorzelec
SGKS Wybrzeże Gdańsk
3
Beata Rainczuk
GKS Czarni Bytom
3
Katarzyna Wójtowicz
WKS Śląsk Wrocław
5
Barbara Białas
GKS Czarni Bytom
5
Anna Oziero
KJ Samuraj Koszalin
7
Agnieszka Bezr±czko
GKS Czarni Bytom
7
Agnieszka Krzisczyk
GKS Czarni Bytom

Polityka prywatności Judostat.pl