Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | -81 kg | -90 kg | +90 kg |
Kobiety | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | +70 kg |
kategoria: -60 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KaĽmierczak Artur (KS Gwardia Łódź) | |||||||
KaĽmierczak A. | |||||||
Tonga K. | |||||||
Tonga Kacper (MKS Truso Elbląg) | Tonga K. | ||||||
Tonga K. | |||||||
Volt Martti ( Estonia) | |||||||
Wawrzyczek Paweł (KS Judo Czechowice-Dziedzice) | Wawrzyczek P. | ||||||
Wawrzyczek P. | |||||||
Cappaert Ruben ( Belgia) | Cappaert R. | ||||||
Lubiński Artur (UKS Kodokan Toruń) | |||||||
Morka K. | |||||||
Kurzej Hubert (AKS Strzegom) | |||||||
Kurzej H. | |||||||
Kurzej H. | |||||||
Kukuruza Taras ( Ukraina) | Kukuruza T. | ||||||
Morka K. | |||||||
Ban Andraľ ( Słowacja) | |||||||
Ban A. | |||||||
Morka K. | |||||||
Morka Ksawery (UKJ Ryś Warszawa) | Morka K. | ||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Skórka Szymon (GKS Czarni Bytom) | |||||||
Skórka S. | |||||||
Skórka S. | |||||||
Russki Aivar ( Estonia) | Domanskis J. | ||||||
Domanskis Jeronimas ( Litwa) | |||||||
Skórka S. | |||||||
Łukasik Filip (MKS CM Jordan Kraków) | |||||||
Paul Schwisow ( Niemcy) | Paul S. | ||||||
Paul S. | |||||||
Ponichtera Bartosz (UKS Siódemka Sochaczew) | Ponichtera B. | ||||||
Skórka S. | |||||||
Wi¶niewski Mikołaj (UKS Junior Lipno) | |||||||
Wi¶niewski M. | |||||||
Vidmar J. | |||||||
Vidmar Janez ( Słowacja) | Vidmar J. | ||||||
Iadov B. | |||||||
Iadov Bogdan ( Ukraina) | |||||||
Iadov B. | |||||||
Iadov B. | |||||||
Zacheja Bartosz (UKJ 225 Warszawa) | Zacheja B. | ||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rybicki Paweł (UKJ Yuko Józefów) | |||||||
Rybicki P. | |||||||
Rybicki P. | |||||||
Markaryan Artem ( Ukraina) | Markaryan A. | ||||||
Rybicki P. | |||||||
Pflegel Jakub (ULKS Ippon Jarocin) | |||||||
Pflegel J. | |||||||
Koąak J. | |||||||
Koąak Jan ( Słowacja) | Koąak J. | ||||||
Rybicki P. | |||||||
Toporek Radosław (UKS Gimnazjon Suchy Las) | |||||||
Toporek R. | |||||||
Haverals J. | |||||||
Haverals Jonas ( Belgia) | Haverals J. | ||||||
Muszyński Seweryn (GKS Czarni Bytom) | |||||||
Haverals J. | |||||||
Little Thomas ( Wielka Brytania) | |||||||
Wróbel Korneliusz (UKS Sokół Pisarzowice) | Little T. | ||||||
Little T. | |||||||
Kowalski Przemysław (MOSiR Bochnia) | Kowalski P. | ||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Morka K. | |||||||
Morka K. | |||||||
Skórka S. | |||||||
Morka K. | |||||||
Wawrzyczek P. | |||||||
Wawrzyczek P. | |||||||
Rybicki P. |