Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporzšdzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyœmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatnoœci Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibš we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujšcych . Oœwiadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczšcymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastšpić przez przesłanie korespondencji pocztš za poœrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Stanisław Dąbrowski
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Brodowski Kuba UKJ 225 Warszawa 05-06.10.2018 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -73 kg I runda  
zwycięstwo Brysz Jacek (12) KS AZS AWF Katowice 05-06.10.2018 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -73 kg II runda  
porażka Garbacz Mateusz (4) UMKS Żak Kielce 05-06.10.2018 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -73 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Płoński Piotr (11) KS Gwardia Wrocław 05-06.10.2018 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -73 kg repasaże - II runda  
porażka Terlecki Rafał KS Gwardia Białystok 05-06.10.2018 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -73 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Brodowski Jakub UKJ 225 Warszawa 22-23.09.2017 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -73 kg I runda  
porażka Mrówczyński Wiktor (3) KS AZS AWF Katowice 22-23.09.2017 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -73 kg II runda  
zwycięstwo Jatowtt Antoni KS AZS-AWF Wrocław 11.02.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -73 kg I runda  
porażka Garbacz Mateusz (9) UMKS Żak Kielce 11.02.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -73 kg II runda  
zwycięstwo Walczyk Patryk GKS Czarni Bytom 11.02.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -73 kg repasaże - II runda  
porażka Krogulski Maciej UKJ 225 Warszawa 11.02.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -73 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Sporys Mateusz KS Budowlani Sosnowiec 22-23.10.2016 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Katowice -73 kg II runda  
porażka Kisielewicz Arkadiusz KS Gwardia Wrocław 22-23.10.2016 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Katowice -73 kg III runda  
zwycięstwo Szetekauri Gaga KS AZS-AWF Warszawa 01.10.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa Oleśnica -73 kg II runda  
zwycięstwo Kubań Michał WKS Gwardia Warszawa 01.10.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa Oleśnica -73 kg III runda  
porażka Tchórzewski Cezary SGKS Wybrzeże Gdańsk 01.10.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa Oleśnica -73 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Gros Grzegorz KS Budowlani Sosnowiec 01.10.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa Oleśnica -73 kg repasaże - III runda  
porażka Brysz Jacek (18) KS AZS AWF Katowice 01.10.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa Oleśnica -73 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Bukojemski Wojciech UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 19.06.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Suchy Las -73 kg II runda  
porażka Wawrzyczek Paweł KS AZS AWF Katowice 19.06.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Suchy Las -73 kg III runda  
porażka Stolarek Jan Klub Judo AZS Opole 19.06.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Suchy Las -73 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Bugaj Mateusz UKS Judo Sensei Płock 20.03.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Luboń -73 kg I runda  
zwycięstwo Kuganda Mateusz (11) UKS Judo Wolbrom 20.03.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Luboń -73 kg II runda  
porażka Kubań Michał WKS Gwardia Warszawa 20.03.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Luboń -73 kg ćwierćfinał  
porażka Drogowski Artur KS AZS-AWF Wrocław 20.03.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Luboń -73 kg repasaże - II runda  
porażka Szerszeniewski Przemysław KS AZS-AWF Warszawa 09.05.2015 Mistrzostwa Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie -73 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Stolarczyk Adam KS Gwardia Wrocław 09.05.2015 Mistrzostwa Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie -73 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Bogacki Maciej KS AZS-AWF Warszawa 09.05.2015 Mistrzostwa Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie -73 kg o III miejsce  
zwycięstwo Osowski Łukasz KS Start Radom 24-25.04.2015 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Kielce -73 kg I runda  
zwycięstwo Jasek Martin KŚ AZS Gliwice 24-25.04.2015 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Kielce -73 kg II runda  
zwycięstwo Brysz Adam (3) KS AZS AWF Katowice 24-25.04.2015 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Kielce -73 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Wiłkomirski Krzysztof (2) UKS Musu Warszawa 24-25.04.2015 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Kielce -73 kg półfinał  
porażka Szwarnowiecki Damian (1) KS Gwardia Wrocław 24-25.04.2015 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Kielce -73 kg finał  
zwycięstwo Cieślik Sebastian (12) TS Wisła Kraków 07.03.2015 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -73 kg I runda  
zwycięstwo Stolarczyk Adam KS Gwardia Wrocław 07.03.2015 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -73 kg II runda  
zwycięstwo Chlebik Sebastian (15) GKS Czarni Bytom 07.03.2015 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -73 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Garbacz Mateusz UMKS Żak Kielce 07.03.2015 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -73 kg półfinał  
zwycięstwo Kowalski Aleksander KŚ AZS Gliwice 07.03.2015 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -73 kg finał  
porażka Szwarnowiecki Damian KS Gwardia Wrocław 03-04.10.2014 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Katowice -73 kg I runda  
zwycięstwo Jatowtt Antoni WKS Śląsk Wrocław 03-04.10.2014 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Katowice -73 kg repasaże - I runda  
porażka Mrówczyński Wiktor MMKS Wojownik Skierniewice 03-04.10.2014 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Katowice -73 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Cichocki Maciej UKS Orkan Judo Sochaczew 05.04.2014 Mistrzostwa Polski Młodzieży Rzeszów -73 kg I runda  
zwycięstwo Bogacki Maciej KS AZS-AWF Warszawa 05.04.2014 Mistrzostwa Polski Młodzieży Rzeszów -73 kg ćwierćfinał  
porażka Szwarnowiecki Damian KS Gwardia Wrocław 05.04.2014 Mistrzostwa Polski Młodzieży Rzeszów -73 kg półfinał  
porażka Szafran Łukasz KS AZS-AWF Wrocław 05.04.2014 Mistrzostwa Polski Młodzieży Rzeszów -73 kg o III miejsce  
porażka Koszela Paweł KU AZS UAM Poznań 15.03.2014 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -73 kg II runda  
zwycięstwo Malczewski Jacek KŚ AZS Gliwice 04-06.10.2013 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -66 kg I runda  
porażka Janicki Mariusz WKS Śląsk Wrocław 04-06.10.2013 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -66 kg II runda  
zwycięstwo Smorzewski Łukasz MKS Olimpijczyk Włocławek 04-06.10.2013 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -66 kg repasaże - II runda  
porażka Zagrodnik Paweł GKS Czarni Bytom 04-06.10.2013 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -66 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Kotlik Łukasz UKS Conrad Gdańsk 13-14.04.2013 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Piła -66 kg I runda  
zwycięstwo Wierzba Norbert UMKS Żak Kielce 13-14.04.2013 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Piła -66 kg II runda  
zwycięstwo Zacheja Bartosz WKS Gwardia Warszawa 13-14.04.2013 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Piła -66 kg ćwierćfinał  
porażka Mrówczyński Wiktor MMKS Wojownik Skierniewice 13-14.04.2013 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Piła -66 kg półfinał  
porażka Bartusik Michał UKJ Millenium Rzeszów 13-14.04.2013 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Piła -66 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kotlik Łukasz UKS Conrad Gdańsk 16.03.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń -66 kg I runda  
zwycięstwo Ponichtera Bartosz UKS Siódemka Sochaczew 16.03.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń -66 kg II runda  
zwycięstwo Makarewicz Arkadiusz KS Gwardia Wrocław 16.03.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Mrówczyński Wiktor MMKS Wojownik Skierniewice 16.03.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń -66 kg półfinał  
zwycięstwo Bartusik Michał UKJ Millenium Rzeszów 16.03.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń -66 kg finał  
zwycięstwo Wieczorek Grzegorz GKS Czarni Bytom 19-21.10.2012 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Luboń -66 kg I runda  
zwycięstwo Twardysko Patryk UKS 3 Piła 19-21.10.2012 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Luboń -66 kg II runda  
zwycięstwo Zych Arkadiusz UKS Gimnazjon Suchy Las 19-21.10.2012 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Luboń -66 kg ćwierćfinał  
porażka Beta Aleksander KS Gwardia Łódź 19-21.10.2012 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Luboń -66 kg półfinał  
porażka Zagrodnik Paweł GKS Czarni Bytom 19-21.10.2012 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Luboń -66 kg o III miejsce  
zwycięstwo Dulski Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 27.05.2012 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów Łódź -66 kg II runda  
zwycięstwo Kotlik Łukasz UKS Conrad Gdańsk 27.05.2012 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów Łódź -66 kg III runda  
zwycięstwo Skórka Szymon GKS Czarni Bytom 27.05.2012 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów Łódź -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Mykytyn Andriy Ukraina 27.05.2012 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów Łódź -66 kg półfinał  
porażka Bartusik Michał UKJ Millenium Rzeszów 27.05.2012 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów Łódź -66 kg finał  
zwycięstwo Wiśniowski Konrad KJ Politechniki Białostockiej Białystok 14-15.04.2012 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Jastrzębie - Zdrój -66 kg I runda  
zwycięstwo Migacz Paweł KS AZS-AWF Warszawa 14-15.04.2012 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Jastrzębie - Zdrój -66 kg II runda  
zwycięstwo Wierzba Norbert UMKS Żak Kielce 14-15.04.2012 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Jastrzębie - Zdrój -66 kg III runda  
zwycięstwo Drogowski Artur KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 14-15.04.2012 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Jastrzębie - Zdrój -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Szerszeniewski Przemysław KS AZS-AWF Warszawa 14-15.04.2012 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Jastrzębie - Zdrój -66 kg półfinał  
porażka Bartusik Michał UKJ Millenium Rzeszów 14-15.04.2012 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Jastrzębie - Zdrój -66 kg finał  
zwycięstwo Poniecki Jakub KS Gwardia Łódź 17.03.2012 OPP Seniorek i Seniorów Kąty Wrocławskie -66 kg I runda  
porażka Kuganda Mateusz UKS Judo Wolbrom 17.03.2012 OPP Seniorek i Seniorów Kąty Wrocławskie -66 kg II runda  
zwycięstwo Szcześniak Paweł KJ Samuraj Koszalin 10-11.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie -66 kg I runda  
zwycięstwo Giża Michał KU AZS UKW Bydgoszcz 10-11.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie -66 kg II runda  
zwycięstwo Garbacz Mateusz UMKS Żak Kielce 10-11.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie -66 kg III runda  
zwycięstwo Skulik Przemysław GKS Czarni Bytom 10-11.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Drogowski Artur KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 10-11.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie -66 kg półfinał  
zwycięstwo Bartusik Michał UKJ Millenium Rzeszów 10-11.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie -66 kg finał  
porażka Lewiński Grzegorz UKJ AON Rembertów 05.11.2011 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -66 kg II runda  
porażka Poniecki Jakub KS Gwardia Łódź 05.11.2011 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -66 kg repasaże - II runda  
porażka Bartusik Michał UKJ Millenium Rzeszów 21-23.10.2011 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -66 kg I runda  
zwycięstwo Flis Jakub UKS Wolania Wola Rzędzińska 08.10.2011 OPP Młodzieży Opole -66 kg II runda  
porażka Malczewski Jacek KŚ AZS Gliwice 08.10.2011 OPP Młodzieży Opole -66 kg ćwierćfinał  
porażka Końca Rafał KS Gwardia Łódź 08.10.2011 OPP Młodzieży Opole -66 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Simyan Arsen Rosja 01-02.10.2011 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Warszawa -66 kg II runda  
zwycięstwo Ochnio Michał UKJ 225 Warszawa 01-02.10.2011 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Warszawa -66 kg III runda  
zwycięstwo Borowicz Paweł GKS Czarni Bytom 01-02.10.2011 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Warszawa -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Mrówczyński Wiktor MMKS Wojownik Skierniewice 01-02.10.2011 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Warszawa -66 kg półfinał  
zwycięstwo Kiełbasiński Łukasz UKJ Ryś Warszawa 01-02.10.2011 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Warszawa -66 kg finał  
zwycięstwo Wójtowicz Jakub UKJ Legion Zamość 03-04.09.2011 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -66 kg I runda  
zwycięstwo Tkachuk Bogdan Ukraina 03-04.09.2011 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -66 kg II runda  
porażka Brodowski Jakub UKJ 225 Warszawa 03-04.09.2011 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -66 kg III runda  
zwycięstwo Dulski Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 29.05.2011 OPP Juniorek i Juniorów Łódź -66 kg I runda  
zwycięstwo Brodowski Jakub UKJ 225 Warszawa 29.05.2011 OPP Juniorek i Juniorów Łódź -66 kg II runda  
zwycięstwo Urbaniak Krzysztof PKS Olimpia Poznań 29.05.2011 OPP Juniorek i Juniorów Łódź -66 kg III runda  
zwycięstwo Woch Mateusz KS Gwardia Łódź 29.05.2011 OPP Juniorek i Juniorów Łódź -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Popiel Damian KS Gwardia Łódź 29.05.2011 OPP Juniorek i Juniorów Łódź -66 kg półfinał  
zwycięstwo Szerszeniewski Przemysław KS AZS-AWF Warszawa 29.05.2011 OPP Juniorek i Juniorów Łódź -66 kg finał  
zwycięstwo Chodyna Dawid GKS Olimpia Grudziądz 01-02.04.2011 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -66 kg II runda  
zwycięstwo Popiel Damian KS Gwardia Łódź 01-02.04.2011 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -66 kg III runda  
zwycięstwo Bury Szymon KS Polonia Rybnik 01-02.04.2011 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -66 kg ćwierćfinał  
porażka Bartusik Michał UKJ Millenium Rzeszów 01-02.04.2011 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -66 kg półfinał  
zwycięstwo Poniecki Jakub KS Gwardia Łódź 01-02.04.2011 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -66 kg o III miejsce  
zwycięstwo Janicki Sebastian WKS Śląsk Wrocław 12-13.03.2011 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Skierniewice -66 kg II runda  
porażka Rudawiec Ignacy KŚ AZS Gliwice 12-13.03.2011 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Skierniewice -66 kg ćwierćfinał  
porażka Poniecki Jakub KS Gwardia Łódź 12-13.03.2011 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Skierniewice -66 kg repasaże - II runda  
porażka Kiełbasiński Łukasz UKJ Ryś Warszawa 05-06.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bochnia -66 kg I runda  
zwycięstwo Stachowicz Michał UKS Kodokan Szczecin 03.10.2010 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Warszawa -66 kg I runda  
zwycięstwo Woś Radosław AZS-WSPiA Poznań 03.10.2010 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Warszawa -66 kg II runda  
zwycięstwo Drogowski Artur KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 03.10.2010 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Warszawa -66 kg III runda  
porażka Banaszek Dominik UKJ 225 Warszawa 03.10.2010 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Warszawa -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Vladislav Staruh Łotwa 03.10.2010 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Warszawa -66 kg repasaże - III runda  
porażka Brot Jan KS Gwardia Łódź 03.10.2010 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Warszawa -66 kg repasaże - finał  
porażka Wituś Paweł KS Gwardia Wrocław 24-26.09.2010 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Koszalin -66 kg I runda  
zwycięstwo Słowak Bartłomiej UMKS Żak Kielce 04-05.09.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Mława -66 kg II runda  
porażka Banaszek Dominik UKJ 225 Warszawa 04-05.09.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Mława -66 kg III runda  
porażka Malczewski Jacek KŚ AZS Gliwice 31.07.2010 Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży Cetniewo -66 kg I runda  
porażka Pawelec Przemysław UKS Orkan Judo Sochaczew 31.07.2010 Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży Cetniewo -66 kg repasaże - I runda  
porażka Końca Rafał KS Gwardia Łódź 08.05.2010 Puchar Polski Młodzieży Stalowa Wola -66 kg I runda  
zwycięstwo Ziembikiewicz Dawid KS Gwardia Piła 27-28.03.2010 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -66 kg II runda  
porażka Klimas Andrzej UKS Dwójka Rydułtowy 27-28.03.2010 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -66 kg III runda  
porażka Klimek Artur WKS Gwardia Warszawa 13-14.03.2010 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -66 kg II runda  
zwycięstwo Bury Szymon KS Polonia Rybnik 10-11.10.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Jastrzębie - Zdrój -60 kg I runda  
zwycięstwo Ochnio Michał UKJ 225 Warszawa 10-11.10.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Jastrzębie - Zdrój -60 kg II runda  
zwycięstwo Karp Bartosz MKS Juvenia Wrocław 10-11.10.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Jastrzębie - Zdrój -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kiełbus Krzysztof MKS Juvenia Wrocław 10-11.10.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Jastrzębie - Zdrój -60 kg półfinał  
zwycięstwo Banaszek Dominik UKJ 225 Warszawa 10-11.10.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Jastrzębie - Zdrój -60 kg finał  
porażka Kiełbasiński Łukasz UKJ Ryś Warszawa 26-27.09.2009 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -60 kg II runda  
zwycięstwo Tukačiauskas Eimantas Litwa 26-27.09.2009 Warsaw Judo Open U17 Warszawa -60 kg I runda  
zwycięstwo Birke Przemysław KS AZS-AWF Warszawa 26-27.09.2009 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -60 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Migdalski Mateusz MKS Olimpijczyk Włocławek 26-27.09.2009 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -60 kg repasaże - II runda  
porażka Banaszek Dominik UKJ 225 Warszawa 26-27.09.2009 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -60 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Vaivods Rudolfs Łotwa 26-27.09.2009 Warsaw Judo Open U17 Warszawa -60 kg II runda  
zwycięstwo Zwierzyński Mikołaj UKJ Yuko Józefów 26-27.09.2009 Warsaw Judo Open U17 Warszawa -60 kg III runda  
zwycięstwo Bartoszewski Damian UKS Spartakus Olsztyn 26-27.09.2009 Warsaw Judo Open U17 Warszawa -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Stypiński Dominik UKJ AON Rembertów 26-27.09.2009 Warsaw Judo Open U17 Warszawa -60 kg półfinał  
porażka Tamm Tevol Estonia 26-27.09.2009 Warsaw Judo Open U17 Warszawa -60 kg finał  
zwycięstwo Kazior Arkadiusz STS Gryf-3 Słupsk 02-03.05.2009 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) Kielce -60 kg II runda  
zwycięstwo Szewczyk Łukasz MKS Juvenia Wrocław 02-03.05.2009 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) Kielce -60 kg ćwierćfinał  
porażka Mrozek Krzysztof TS Wisła Kraków 02-03.05.2009 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) Kielce -60 kg półfinał  
zwycięstwo Chodyna Dawid GKS Olimpia Grudziądz 02-03.05.2009 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) Kielce -60 kg o III miejsce  
zwycięstwo Pawelec Maciej KS AZS-AWF Wrocław 28-29.03.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Piła -60 kg I runda  
porażka Galaś Krzysztof KS AZS-AWF Warszawa 28-29.03.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Piła -60 kg II runda  
zwycięstwo Marek Arkadiusz GKS Czarni Bytom 28-29.03.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Piła -60 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Pruszkowski Damian MMKS Wojownik Skierniewice 28-29.03.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Piła -60 kg repasaże - finał  
porażka Szewczyk Łukasz MKS Juvenia Wrocław 28-29.03.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Piła -60 kg o III miejsce  
zwycięstwo Stypiński Dominik UKJ AON Rembertów 07-08.03.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -55 kg I runda  
zwycięstwo Szypowicz Wiktor SGKS Wybrzeże Gdańsk 07-08.03.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -55 kg II runda  
porażka Szwarnowiecki Damian MKS Juvenia Wrocław 07-08.03.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -55 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Szewczyk Mateusz MKS CM Jordan Kraków 07-08.03.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -55 kg repasaże - II runda  
porażka Wydrzyński Marcin GKS Czarni Bytom 07-08.03.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -55 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Ziembikiewicz Łukasz KS Gwardia Piła 15-16.11.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Jezierzyce -55 kg I runda  
zwycięstwo Jaworski Krystian GKS Olimpia Grudziądz 15-16.11.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Jezierzyce -55 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Wiśniewski Arkadiusz K.S. WroX Gym Wrocław 15-16.11.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Jezierzyce -55 kg półfinał  
porażka Feliga Konrad UKS Siódemka Sochaczew 15-16.11.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Jezierzyce -55 kg finał  
porażka Piotrkowski Michał KS Gwardia Łódź 04-05.10.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Łódź -55 kg I runda  
porażka Szwarnowiecki Damian MKS Juvenia Wrocław 26-29.04.2008 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Głogów -50 kg II runda  
zwycięstwo Dymecki Maciej MMKS Wojownik Skierniewice 26-29.04.2008 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Głogów -50 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Szewczyk Mateusz MKS CM Jordan Kraków 26-29.04.2008 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Głogów -50 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Piotrowski Patryk UKJ Ryś Warszawa 26-29.04.2008 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Głogów -50 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Drogowski Artur KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 26-29.04.2008 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Głogów -50 kg o III miejsce  
zwycięstwo Skulik Przemysław UKS Judo Mysłowice 29-30.03.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorow Młodszych Rybnik -50 kg I runda  
zwycięstwo Szwarnowiecki Damian MKS Juvenia Wrocław 29-30.03.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorow Młodszych Rybnik -50 kg ćwierćfinał  
porażka Kiełbasiński Łukasz UKJ Ryś Warszawa 29-30.03.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorow Młodszych Rybnik -50 kg półfinał  
zwycięstwo Jakacki Marcin UKJ AON Rembertów 29-30.03.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorow Młodszych Rybnik -50 kg o III miejsce  
porażka Feliga Konrad UKS Siódemka Sochaczew 17.11.2007 Puchar Polski Juniorek i Juniorów mlodszych Olsztyn -50 kg I runda  
zwycięstwo Chlebik Sebastian GKS Czarni Bytom 17.11.2007 Puchar Polski Juniorek i Juniorów mlodszych Olsztyn -50 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Brot Jan KS Gwardia Łódź 17.11.2007 Puchar Polski Juniorek i Juniorów mlodszych Olsztyn -50 kg repasaże - finał  
porażka Szewczyk Mateusz MKS CM Jordan Kraków 17.11.2007 Puchar Polski Juniorek i Juniorów mlodszych Olsztyn -50 kg o III miejsce  

Polityka prywatności Judostat.pl