Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Arkadiusz Rochmiński
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
porażka Moskal Daniel UKS Kodokan Toruń 29.04.2017 Mistrzostwa Polski Młodzieży Katy Wrocławskie -100 kg ćwierćfinał  
porażka Lubiński Marcin PTS Janosik Bielsko-Biała 29.04.2017 Mistrzostwa Polski Młodzieży Katy Wrocławskie -100 kg repasaże - finał  
porażka Maglewski Hubert GKS Czarni Bytom 07.05.2016 Mistrzostwa Polski Młodzieży Mosina k/Poznań -90 kg ćwierćfinał  
porażka Jamuła Bruno KS Gwardia Wrocław 07.05.2016 Mistrzostwa Polski Młodzieży Mosina k/Poznań -90 kg repasaże - I runda  
porażka Kozłowski Rafał (5) KS Gwardia Wrocław 20.03.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Luboń -90 kg II runda  
porażka Podgórski Mikołaj (19) UKS Grot Kraków 05.09.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -90 kg    
porażka Gruszczyński Bartosz KS Gwardia Łódź 05.09.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -90 kg    
porażka Pękala Miłosz (5) KS Błękitni Tarnów 05.09.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -90 kg    
zwycięstwo Pruffer Łukasz UKS-GKJ Głogów 31.05.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -90 kg    
zwycięstwo Smarsly Timo Niemcy 31.05.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -90 kg    
porażka Maleta Jakub (20) PUKS Makowiec Skaryszew 31.05.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -90 kg półfinał  
zwycięstwo Cepuch Michał MKS Juvenia Wrocław 10-11.04.2015 Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek Jastrzębie - Zdrój -90 kg II runda  
porażka Kuczera Piotr (1) KS Polonia Rybnik 10-11.04.2015 Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek Jastrzębie - Zdrój -90 kg ćwierćfinał  
porażka Korzeniowski Michał UKS Galeon Gdynia 10-11.04.2015 Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek Jastrzębie - Zdrój -90 kg repasaże - II runda  
porażka Pękala Miłosz KS Błękitni Tarnów 12.10.2014 OPP Juniorek i Juniorów Wrocław -90 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Staszczak Wojciech MKS CM Jordan Kraków 12.10.2014 OPP Juniorek i Juniorów Wrocław -90 kg repasaże - finał  
porażka Persson Pontus Szwecja 12.10.2014 OPP Juniorek i Juniorów Wrocław -90 kg o III miejsce  
porażka ¦wiczerewski Adrian KU AZS UKW Bydgoszcz 06-07.09.2014 VI Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -90 kg ćwierćfinał  
porażka Pękala Miłosz KS Błękitni Tarnów 06-07.09.2014 VI Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -90 kg repasaże - finał  
porażka Szyszkowski Arkadiusz KŚ AZS Gliwice 08.06.2014 OPP Juniorek i Juniorów Opole -81 kg I runda  
porażka Saroszko Sergiei Belgia 08.06.2014 OPP Juniorek i Juniorów Opole -81 kg repasaże - I runda  
porażka Tkachuk Bohdan Ukraina 25.05.2014 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów ŁódĽ -81 kg I runda  
zwycięstwo Wa¶niewski Bartosz KS Gwardia Wrocław 25.05.2014 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów ŁódĽ -81 kg repasaże - I runda  
porażka Gruszczyński Bartosz KS Gwardia Łódź 25.05.2014 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów ŁódĽ -81 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Rudzki Łukasz UKJ Ryś Warszawa 12-13.04.2014 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kielce -81 kg I runda  
porażka Brot Paweł KS Gwardia Łódź 12-13.04.2014 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kielce -81 kg II runda  
zwycięstwo Kasprzyk Radosław PKS Olimpia Poznań 13.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorów i Juniorek Wrocław -81 kg I runda  
porażka Głowacki Michał KŚ AZS Gliwice 13.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorów i Juniorek Wrocław -81 kg II runda  
porażka WoĽniak Szymon TS Wisła Kraków 07.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -81 kg I runda  
porażka Ł±tka Filip TS Wisła Kraków 02.06.2013 OPP Juniorek i Juniorów Opole -81 kg I runda  
zwycięstwo Paszkowski Norbert KSJ Gwardia Koszalin 02.06.2013 OPP Juniorek i Juniorów Opole -81 kg repasaże - I runda  
porażka Pękala Wojciech PTS Janosik Bielsko-Biała 02.06.2013 OPP Juniorek i Juniorów Opole -81 kg repasaże - finał  
porażka ¦wiczerewski Adrian KU AZS UKW Bydgoszcz 26.05.2013 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorów i Juniorek ŁódĽ -81 kg II runda  
porażka Iwaszkiewicz Patryk KS Gwardia Wrocław 13-14.04.2013 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Piła -81 kg II runda  
porażka Gruszczyński Bartosz KS Gwardia Łódź 13-14.04.2013 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Piła -81 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Parka Damian KS Gwardia Wrocław 16.03.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń -81 kg II runda  
zwycięstwo Paszkowski Norbert KSJ Gwardia Koszalin 16.03.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń -81 kg ćwierćfinał  
porażka Szczepaniak Tomasz Klub Judo AZS Opole 16.03.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń -81 kg półfinał  
porażka Iwaszkiewicz Patryk KS Gwardia Wrocław 16.03.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń -81 kg o III miejsce  
porażka Pękala Wojciech UKS Sokół Pisarzowice 07.10.2012 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Wrocław -81 kg II runda  
porażka Jaremenko Edgars Łotwa 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open Warszawa -81 kg II runda  
porażka Brot Paweł KS Gwardia Łódź 10-11.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów K±ty Wrocławskie -73 kg I runda  
porażka Starzyk Radosław TS Wisła Kraków 10-11.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów K±ty Wrocławskie -73 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Veretilnyk Yaroslaw Ukraina 29.10.2011 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Wrocław -73 kg I runda  
porażka Cichocki Maciej UKS Orkan Judo Sochaczew 29.10.2011 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Wrocław -73 kg II runda  
zwycięstwo Lewandowski Mateusz UKS Ronin-Team Warszawa 01-02.10.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -73 kg II runda  
zwycięstwo Radosz Adam GKS Czarni Bytom 01-02.10.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -73 kg III runda  
zwycięstwo Jayne John Wielka Brytania 01-02.10.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -73 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo WoĽniak Mateusz ULKS Ippon Jarocin 01-02.10.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -73 kg półfinał  
porażka Półgrabski Mieszko UKS Galeon Gdynia 01-02.10.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -73 kg finał  
zwycięstwo Baranov Nikita Rosja 03-04.09.2011 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -73 kg I runda  
porażka Banaszek Sebastian UKJ 225 Warszawa 03-04.09.2011 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -73 kg II runda  
porażka Bartoszewski Damian TS Gwardia Olsztyn 05.06.2011 OPP Juniorek i Juniorów Opole -73 kg I runda  
porażka Półgrabski Mieszko UKS Galeon Gdynia 04.06.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -73 kg II runda  
porażka Lota Tomasz KS Gwardia Łódź 29.05.2011 OPP Juniorek i Juniorów ŁódĽ -73 kg I runda  
porażka Mirumyan Mayis UKS Bushi Łódź 19-20.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -73 kg I runda  
porażka Kowalczyk Rafał KS Polonia Rybnik 05-06.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bochnia -73 kg I runda  
porażka Le¶niak Michał MOSiR Bochnia 05-06.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bochnia -73 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Wyszyński Jakub UKS Narew Łapy 13-14.11.2010 OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom -73 kg II runda  
porażka Kubiak Adrian UKJ 225 Warszawa 13-14.11.2010 OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom -73 kg III runda  
zwycięstwo Arturs kenins Arturs Łotwa 02.10.2010 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Młodszych Warszawa -73 kg II runda  
porażka Zhukov German Łotwa 02.10.2010 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Młodszych Warszawa -73 kg III runda  

Polityka prywatności Judostat.pl