Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Maria Anderwald
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Kwiatkowska Patrycja UKS Ronin-Team Warszawa 06.04.2013 Mistrzostwa Polski Młodzieży K±ty Wrocławskie -78 kg    
zwycięstwo Sobczak Marta KS Akademia Judo Poznań 06.04.2013 Mistrzostwa Polski Młodzieży K±ty Wrocławskie -78 kg    
zwycięstwo Kusior Iwona UKS Junior Lipno 06.04.2013 Mistrzostwa Polski Młodzieży K±ty Wrocławskie -78 kg półfinał  
porażka Lorenc Patrycja UKS Drako 79 Warszawa 06.04.2013 Mistrzostwa Polski Młodzieży K±ty Wrocławskie -78 kg finał  
zwycięstwo Misztal Jagoda AZS UW Warszawa 19-21.10.2012 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Luboń -70 kg II runda  
zwycięstwo Woronowicz Anna UKS Gimnazjon Suchy Las 19-21.10.2012 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Luboń -70 kg ćwierćfinał  
porażka Tałach Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk 19-21.10.2012 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Luboń -70 kg półfinał  
porażka Hofman Urszula MKS Juvenia Wrocław 19-21.10.2012 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Luboń -70 kg o III miejsce  
zwycięstwo Grygiel Aleksandra AZS-WSPiA Poznań 21-23.10.2011 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -70 kg II runda  
zwycięstwo Białas Barbara GKS Czarni Bytom 21-23.10.2011 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -70 kg ćwierćfinał  
porażka Kłys Katarzyna TS Wisła Kraków 21-23.10.2011 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -70 kg półfinał  
porażka Jabłońska Aleksandra KS AZS AWFiS Gdańsk 21-23.10.2011 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -70 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kaps Agnieszka KS AZS AWF Katowice 15-16.04.2011 Mistrzostwa Polski Młodzieży Mława -78 kg    
porażka Pogorzelec Daria SGKS Wybrzeże Gdańsk 15-16.04.2011 Mistrzostwa Polski Młodzieży Mława -78 kg    
zwycięstwo Sobczak Marta KS Akademia Judo Poznań 15-16.04.2011 Mistrzostwa Polski Młodzieży Mława -78 kg    
porażka Furmanek Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk 15-16.04.2011 Mistrzostwa Polski Młodzieży Mława -78 kg półfinał  
zwycięstwo Wtorkowska Katarzyna AZS UW Warszawa 06.11.2010 Superpuchar Polski Seniorek i Seniorów Opole -78 kg    
zwycięstwo Woronowicz Anna UKS Gimnazjon Suchy Las 06.11.2010 Superpuchar Polski Seniorek i Seniorów Opole -78 kg    
zwycięstwo Osajda Anna TS Wisła Kraków 06.11.2010 Superpuchar Polski Seniorek i Seniorów Opole -78 kg    
zwycięstwo Furmanek Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk 06.11.2010 Superpuchar Polski Seniorek i Seniorów Opole -78 kg półfinał  
porażka Wójtowicz Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 06.11.2010 Superpuchar Polski Seniorek i Seniorów Opole -78 kg finał  
zwycięstwo Szwiec Emilia MKS Juvenia Wrocław 24-26.09.2010 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Koszalin -78 kg I runda  
zwycięstwo Wtorkowska Katarzyna AZS UW Warszawa 24-26.09.2010 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Koszalin -78 kg ćwierćfinał  
porażka Wójtowicz Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 24-26.09.2010 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Koszalin -78 kg półfinał  
porażka Podkówka Agnieszka KS AZS-AWF Wrocław 24-26.09.2010 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Koszalin -78 kg o III miejsce  
zwycięstwo Osajda Anna TS Wisła Kraków 27-28.03.2010 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -78 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Lorenc Patrycja UKS Drako 79 Warszawa 27-28.03.2010 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -78 kg półfinał  
zwycięstwo Szwiec Emilia MKS Juvenia Wrocław 27-28.03.2010 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -78 kg finał  
zwycięstwo Sobczyk Agnieszka UKS MOSiR Jasło 07-08.03.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -70 kg II runda  
porażka Wojna Joanna Pałac Młodzieży Tarnów 07-08.03.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -70 kg ćwierćfinał  
porażka Bednarz Katherin UKS Judo 25 Sosnowiec 07-08.03.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -70 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Lorenc Patrycja UKS Drako 79 Warszawa 08-09.11.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Olsztyn -70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Bonsignori Sena UKJ Ryś Warszawa 08-09.11.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Olsztyn -70 kg półfinał  
zwycięstwo Kaps Agnieszka Pałac Młodzieży Katowice 08-09.11.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Olsztyn -70 kg finał  
porażka Rainczuk Beata GKS Czarni Bytom 19-21.09.2008 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bielsko-Biała -70 kg I runda  
zwycięstwo Herdzik Izabela KŚ AZS Gliwice 31.05.2008 Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław -63 kg ćwierćfinał  
porażka Rainczuk Paulina KS AZS AWFiS Gdańsk 31.05.2008 Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław -63 kg półfinał  
zwycięstwo Błach Dominika KS AZS AWFiS Gdańsk 31.05.2008 Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław -63 kg o III miejsce  
zwycięstwo Bezr±czko Agnieszka GKS Czarni Bytom 05-06.04.2008 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -63 kg I runda  
zwycięstwo Watychowicz Beata UKS-GKJ Głogów 05-06.04.2008 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -63 kg II runda  
zwycięstwo Dominik Agnieszka UKS Opty Gdynia 05-06.04.2008 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -63 kg ćwierćfinał  
porażka Kałka Małgorzata UKS Orły Daszewice 05-06.04.2008 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -63 kg półfinał  
zwycięstwo Ptaszyńska Małgorzata WKS Gwardia Warszawa 05-06.04.2008 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -63 kg o III miejsce  
zwycięstwo Mojżesz Magdalena KS Gwardia Bielsko-Biała 28-01.05.2007 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Opole -63 kg II runda  
zwycięstwo Sielska Natalia SGKS Wybrzeże Gdańsk 28-01.05.2007 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Opole -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Porębska Wioletta LKS Iskra Iskrzyczyn 28-01.05.2007 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Opole -63 kg półfinał  
zwycięstwo Rycak Monika KS Gwardia Bielsko-Biała 28-01.05.2007 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Opole -63 kg finał  
zwycięstwo Grochowska Ewa AZS UW Warszawa 24.03.2007 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Bydgoszcz -63 kg I runda  
zwycięstwo Bensz Elżbieta KS Gwardia Opole 24.03.2007 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Bydgoszcz -63 kg ćwierćfinał  
porażka Ozdoba Agata Z¦ AZS Opole 24.03.2007 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Bydgoszcz -63 kg półfinał  
zwycięstwo Furmanek Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk 24.03.2007 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Bydgoszcz -63 kg o III miejsce  
zwycięstwo Dymek Marta KS AZS-AWF Warszawa 10.03.2007 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Bielsko-Biała -63 kg I runda  
zwycięstwo Tracz Małgorzata TS Wisła Kraków 10.03.2007 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Bielsko-Biała -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Porębska Wioletta LKS Iskra Iskrzyczyn 10.03.2007 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Bielsko-Biała -63 kg półfinał  
zwycięstwo Krysiak Olga UKS Bushi Łódź 10.03.2007 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Bielsko-Biała -63 kg finał  
zwycięstwo Ziółkowska Wioletta MKS Jedynka Łódź 04.11.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Warszawa -63 kg I runda  
porażka Herdzik Izabela KŚ AZS Gliwice 04.11.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Warszawa -63 kg ćwierćfinał  
porażka Furmanek Katarzyna KS Gwardia Piła 04.11.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Warszawa -63 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Tytonik Joanna UKS-GKJ Głogów 14.10.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Rybnik -63 kg I runda  
zwycięstwo Nowak Magdalena MMKS Wojownik Skierniewice 14.10.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Rybnik -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Korzystka Izabela MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski 14.10.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Rybnik -63 kg półfinał  
zwycięstwo Bednarz Katarzyna KS Budowlani Sosnowiec 14.10.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Rybnik -63 kg finał  
zwycięstwo Sielska Natalia SGKS Wybrzeże Gdańsk 16.09.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych ŁódĽ -63 kg I runda  
zwycięstwo Bensz Elżbieta KS Gwardia Opole 16.09.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych ŁódĽ -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Pniak Sandra KS Polonia Rybnik 16.09.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych ŁódĽ -63 kg półfinał  
zwycięstwo Niezgoda Katarzyna GKS Czarni Bytom 16.09.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych ŁódĽ -63 kg finał  
zwycięstwo Sielska Natalia SGKS Wybrzeże Gdańsk 29-02.05.2006 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Szczytno -63 kg II runda  
zwycięstwo Koreń Anna KS AZS AWFiS Gdańsk 29-02.05.2006 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Szczytno -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Raczyńska Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 29-02.05.2006 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Szczytno -63 kg półfinał  
zwycięstwo Bednarz Katarzyna KS Budowlani Sosnowiec 29-02.05.2006 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Szczytno -63 kg finał  
zwycięstwo Koreń Anna KS AZS AWFiS Gdańsk 18.03.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Tarnów -63 kg I runda  
zwycięstwo Bednarz Katarzyna KS Budowlani Sosnowiec 18.03.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Tarnów -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Raczyńska Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 18.03.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Tarnów -63 kg półfinał  
zwycięstwo Furmanek Katarzyna KS Gwardia Piła 18.03.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Tarnów -63 kg finał  
zwycięstwo Gralewicz Agnieszka MOS Zatoka Braniewo 11.03.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Wrocław -63 kg I runda  
zwycięstwo Las Hanna KS Polonia Rybnik 11.03.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Wrocław -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Herdzik Izabela KŚ AZS Gliwice 11.03.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Wrocław -63 kg półfinał  
zwycięstwo Wojna Barbara Pałac Młodzieży Tarnów 11.03.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Wrocław -63 kg finał  
zwycięstwo Załucka Alina GKS Czarni Bytom 22.10.2005 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Wrocław -63 kg I runda  
zwycięstwo Furmanek Katarzyna UKS 3 Piła 22.10.2005 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Wrocław -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Mielcarek Weronika KS AZS AWFiS Gdańsk 22.10.2005 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Wrocław -63 kg półfinał  
porażka Raczyńska Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 22.10.2005 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Wrocław -63 kg finał  
zwycięstwo Ekert Magdalena TKS Judo Toruń 24.09.2005 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -57 kg I runda  
zwycięstwo Czakańska Luiza Pałac Młodzieży Katowice 24.09.2005 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Perenc Agata KS Polonia Rybnik 24.09.2005 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -57 kg półfinał  
porażka Rz±dkowska Ewelina KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 24.09.2005 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -57 kg finał  
zwycięstwo Strózewska Paulina AZS OŚ Poznań 01-02.05.2005 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Chełm -57 kg II runda  
porażka Goryczka Marta Pałac Młodzieży Katowice 01-02.05.2005 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Chełm -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Ekert Magdalena TKS Judo Toruń 01-02.05.2005 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Chełm -57 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Majchrzak Katarzyna MOSiR Bochnia 01-02.05.2005 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Chełm -57 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Perenc Agata KS Polonia Rybnik 01-02.05.2005 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Chełm -57 kg o III miejsce  
porażka Perenc Agata KS Polonia Rybnik 13.03.2005 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Piła -57 kg I runda  
zwycięstwo Błach Dominika KS AZS AWFiS Gdańsk 13.03.2005 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Piła -57 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Mejsner Oliwia Pałac Młodzieży Katowice 13.03.2005 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Piła -57 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Goryczka Marta Pałac Młodzieży Katowice 13.03.2005 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Piła -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Tronina Dagmara PTS Walter Rzeszów 06.11.2004 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -57 kg I runda  
porażka Bezr±czko Agnieszka GKS Czarni Bytom 06.11.2004 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kacperska Karolina AZS UW Warszawa 06.11.2004 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -57 kg repasaże - I runda  
porażka Parcheta Milena KJ Samuraj Koszalin 06.11.2004 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -57 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Szostak Stefania KKS Hejnał Kęty 18.09.2004 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -57 kg I runda  
zwycięstwo Las Hanna KS Polonia Rybnik 18.09.2004 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -57 kg ćwierćfinał  
porażka Ozdoba Agata Z¦ AZS Opole 18.09.2004 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -57 kg półfinał  
zwycięstwo Kałka Małgorzata AZS OŚ Poznań 18.09.2004 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Ozdoba Agata Z¦ AZS Opole 20.03.2004 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Olsztyn -57 kg I runda  
zwycięstwo Lorenc Patrycja KS AZS-AWF Warszawa 20.03.2004 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Olsztyn -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Las Hanna KS Polonia Rybnik 20.03.2004 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Olsztyn -57 kg półfinał  
porażka Krzisczyk Agnieszka GKS Czarni Bytom 20.03.2004 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Olsztyn -57 kg finał  

Polityka prywatności Judostat.pl