Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Justyna Karpała
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
porażka Lniany Sonia (6) GKS Czarni Bytom 19.06.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Suchy Las -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kasza Katarzyna AZS UW Warszawa 19.06.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Suchy Las -63 kg repasaże - I runda  
porażka Błach Dominika (3) TS Gwardia Opole 19.06.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Suchy Las -63 kg repasaże - finał  
porażka Błach Dominika (4) TS Gwardia Opole 20.03.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Luboń -63 kg I runda  
zwycięstwo Brysz Anna GKS Czarni Bytom 03-04.10.2014 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Katowice -63 kg II runda  
porażka Tałach Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk 03-04.10.2014 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Katowice -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Da¶ko Ilona UKS Conrad Gdańsk 03-04.10.2014 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Katowice -63 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Cal Agata AZS OŚ Łódź 03-04.10.2014 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Katowice -63 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Isenko Anna KS AZS AWFiS Gdańsk 03-04.10.2014 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Katowice -63 kg o III miejsce  
zwycięstwo Rycak Monika GKS Czarni Bytom 05.04.2014 Mistrzostwa Polski Młodzieży Rzeszów -63 kg    
zwycięstwo Kosiur Aleksandra MKS Jedynka Łódź 05.04.2014 Mistrzostwa Polski Młodzieży Rzeszów -63 kg    
porażka Mohamed-seghir Halima SGKS Wybrzeże Gdańsk 05.04.2014 Mistrzostwa Polski Młodzieży Rzeszów -63 kg    
porażka Mohamed-seghir Halima SGKS Wybrzeże Gdańsk 15.03.2014 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Wacławek Aleksandra KU AZS PW Warszawa 15.03.2014 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -63 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Langiewicz Aleksandra KS AZS-AWF Wrocław 15.03.2014 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -63 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Ksi±żek Anna KS AZS-AWF Wrocław 15.03.2014 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -63 kg o III miejsce  
porażka Chró¶cielewska Monika KS AZS AWFiS Gdańsk 04-06.10.2013 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -57 kg I runda  
zwycięstwo Da¶ko Ilona UKS Conrad Gdańsk 04-06.10.2013 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -57 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Przybysz Magdalena UKS Opty Gdynia 04-06.10.2013 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -57 kg repasaże - II runda  
porażka Miller Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk 04-06.10.2013 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -57 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Lipska Adrianna KS AZS-AWF Wrocław 25.05.2013 Mistrzostwa Polski AZS Wrocław -57 kg    
zwycięstwo Różańska Lena KS AZS-AWF Wrocław 25.05.2013 Mistrzostwa Polski AZS Wrocław -57 kg    
zwycięstwo Dobrowolska Martyna UKJ AON Rembertów 28.04.2013 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -57 kg ćwierćfinał  
porażka Pepera Beata UKS Judo Wolbrom 28.04.2013 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -57 kg półfinał  
zwycięstwo Liber Sonia KS Akademia Judo Poznań 28.04.2013 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Krze¶lak Dominika UKS Drako 79 Warszawa 06.04.2013 Mistrzostwa Polski Młodzieży K±ty Wrocławskie -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Dopierała Aleksandra GSSiR Jamniuk Gorzów Wlk. 06.04.2013 Mistrzostwa Polski Młodzieży K±ty Wrocławskie -57 kg półfinał  
porażka Pepera Beata UKS Judo Wolbrom 06.04.2013 Mistrzostwa Polski Młodzieży K±ty Wrocławskie -57 kg finał  
zwycięstwo Grzywacz Katarzyna KS Budowlani Sosnowiec 19-21.10.2012 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Luboń -57 kg I runda  
porażka Perenc Agata KS Polonia Rybnik 19-21.10.2012 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Luboń -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Miller Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk 19-21.10.2012 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Luboń -57 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock 19-21.10.2012 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Luboń -57 kg repasaże - finał  
porażka Chró¶cielewska Monika KS AZS AWFiS Gdańsk 19-21.10.2012 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Luboń -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Szymczak Agnieszka AZS UW Warszawa 29.04.2012 OPP Seniorek i Seniorów Luboń -57 kg II runda  
porażka Perenc Agata KS Polonia Rybnik 29.04.2012 OPP Seniorek i Seniorów Luboń -57 kg ćwierćfinał  
porażka Chró¶cielewska Monika KS AZS AWFiS Gdańsk 29.04.2012 OPP Seniorek i Seniorów Luboń -57 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Dawczak Paulina GKS Czarni Bytom 31.03.2012 Mistrzostwa Polski Młodzieży Opole -57 kg I runda  
zwycięstwo Roszkiewicz Julia AZS-WSPiA Poznań 31.03.2012 Mistrzostwa Polski Młodzieży Opole -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Grochowska Ewa AZS UW Warszawa 31.03.2012 Mistrzostwa Polski Młodzieży Opole -57 kg półfinał  
zwycięstwo Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock 31.03.2012 Mistrzostwa Polski Młodzieży Opole -57 kg finał  
zwycięstwo Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock 17.03.2012 OPP Seniorek i Seniorów K±ty Wrocławskie -57 kg ćwierćfinał  
porażka Korfanty Magdalena GKS Czarni Bytom 17.03.2012 OPP Seniorek i Seniorów K±ty Wrocławskie -57 kg półfinał  
zwycięstwo Miller Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk 17.03.2012 OPP Seniorek i Seniorów K±ty Wrocławskie -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock 21-23.10.2011 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg I runda  
zwycięstwo Borowska Anna KS Polonia Rybnik 21-23.10.2011 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg II runda  
zwycięstwo Korfanty Magdalena GKS Czarni Bytom 21-23.10.2011 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg ćwierćfinał  
porażka Bielak Małgorzata KJ Samuraj Koszalin 21-23.10.2011 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg półfinał  
porażka Podolak Arleta AZS UW Warszawa 21-23.10.2011 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Miller Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk 29.05.2011 OPP Juniorek i Juniorów ŁódĽ -57 kg I runda  
zwycięstwo Hulalka Ewelina KS Judo Czechowice-Dziedzice 29.05.2011 OPP Juniorek i Juniorów ŁódĽ -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Język Monika Pałac Młodzieży Tarnów 29.05.2011 OPP Juniorek i Juniorów ŁódĽ -57 kg półfinał  
zwycięstwo Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock 29.05.2011 OPP Juniorek i Juniorów ŁódĽ -57 kg finał  
porażka Rudawiec (smołka) Hanna KŚ AZS Gliwice 14-15.05.2011 OPP Seniorek i Seniorów Bytom -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Czakańska Luiza KS AZS AWF Katowice 14-15.05.2011 OPP Seniorek i Seniorów Bytom -57 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock 14-15.05.2011 OPP Seniorek i Seniorów Bytom -57 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Podolak Arleta AZS UW Warszawa 14-15.05.2011 OPP Seniorek i Seniorów Bytom -57 kg o III miejsce  
porażka Borowska Anna KS Polonia Rybnik 01-02.04.2011 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -57 kg II runda  
porażka Bielak Małgorzata KJ Samuraj Koszalin 06.11.2010 Superpuchar Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock 06.11.2010 Superpuchar Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Korfanty Magdalena GKS Czarni Bytom 06.11.2010 Superpuchar Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Wasilewicz Adrianna Klub Judo AZS Opole 06.11.2010 Superpuchar Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Wolny Oliwia GKS Czarni Bytom 24-26.09.2010 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Koszalin -57 kg II runda  
zwycięstwo Knioła Ewa KŚ AZS Gliwice 24-26.09.2010 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Koszalin -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Mirus Izabela TS Wisła Kraków 24-26.09.2010 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Koszalin -57 kg półfinał  
porażka Perenc Agata KS Polonia Rybnik 24-26.09.2010 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Koszalin -57 kg finał  
zwycięstwo Miller Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk 04-05.09.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Mława -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock 04-05.09.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Mława -57 kg półfinał  
zwycięstwo Mirus Izabela TS Wisła Kraków 04-05.09.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Mława -57 kg finał  
zwycięstwo Jung Agata SGKS Wybrzeże Gdańsk 06.06.2010 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Boryczko Iwona Pałac Młodzieży Tarnów 06.06.2010 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -57 kg półfinał  
zwycięstwo Mirus Izabela TS Wisła Kraków 06.06.2010 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -57 kg finał  
zwycięstwo Podolak Arleta UKJ Legion Zamość 15-16.05.2010 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg I runda  
zwycięstwo Rudawiec (smołka) Hanna KŚ AZS Gliwice 15-16.05.2010 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg II runda  
zwycięstwo Pepera Beata UKS Judo Wolbrom 15-16.05.2010 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg ćwierćfinał  
porażka Perenc Agata KS Polonia Rybnik 15-16.05.2010 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg półfinał  
porażka Knioła Ewa KŚ AZS Gliwice 15-16.05.2010 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Pepera Beata UKS Judo Wolbrom 08.05.2010 Puchar Polski Młodzieży Stalowa Wola -57 kg II runda  
porażka Rudawiec (smołka) Hanna KŚ AZS Gliwice 08.05.2010 Puchar Polski Młodzieży Stalowa Wola -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Krze¶lak Dominika UKS Drako 79 Warszawa 08.05.2010 Puchar Polski Młodzieży Stalowa Wola -57 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Szymczak Agnieszka KS Akademia Judo Poznań 08.05.2010 Puchar Polski Młodzieży Stalowa Wola -57 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Wolny Oliwia GKS Czarni Bytom 08.05.2010 Puchar Polski Młodzieży Stalowa Wola -57 kg o III miejsce  
porażka Chruszcz Ilona KJ Samuraj Koszalin 27-28.03.2010 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -57 kg II runda  
zwycięstwo Szmidt Patrycja AKS Strzegom 19-20.09.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Jezierzyce -57 kg I runda  
zwycięstwo Stańczyk Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk 19-20.09.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Jezierzyce -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Miller Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk 19-20.09.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Jezierzyce -57 kg półfinał  
porażka Podolak Arleta UKJ Legion Zamość 19-20.09.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Jezierzyce -57 kg finał  
porażka Perenc Agata KS Polonia Rybnik 16-17.05.2009 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg I runda  
porażka Ksi±żek Anna KS AZS-AWF Wrocław 16-17.05.2009 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Tarkowska Paulina Pałac Młodzieży Tarnów 04-05.04.2009 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Opole -57 kg II runda  
zwycięstwo Tałach Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk 04-05.04.2009 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Opole -57 kg III runda  
porażka Pepera Beata UKS Judo Wolbrom 04-05.04.2009 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Opole -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kosiur Aleksandra MKS Jedynka Łódź 04-05.04.2009 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Opole -57 kg repasaże - III runda  
zwycięstwo Perenc Agata KS Polonia Rybnik 04-05.04.2009 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Opole -57 kg repasaże - finał  
porażka Mohamed-seghir Fatima SGKS Wybrzeże Gdańsk 04-05.04.2009 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Opole -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Zawadzka Paulina AZS UW Warszawa 14-15.03.2009 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -57 kg II runda  
porażka Pasternak Katarzyna WKS Gwardia Warszawa 14-15.03.2009 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Cal Agata AZS OŚ Łódź 14-15.03.2009 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -57 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Religioni Marcelina WKS Gwardia Warszawa 14-15.03.2009 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -57 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Pepera Beata UKS Judo Wolbrom 14-15.03.2009 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Pepera Beata UKS Judo Wolbrom 07-08.03.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -57 kg I runda  
porażka Mohamed-seghir Halima SGKS Wybrzeże Gdańsk 07-08.03.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -57 kg II runda  
zwycięstwo Kowalczyk Magdalena TKS Judo Toruń 07-08.03.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -57 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Tałach Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk 07-08.03.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -57 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Cal Agata AZS OŚ Łódź 07-08.03.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Tałach Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk 04-05.10.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych ŁódĽ -57 kg I runda  
porażka Mirus Izabela TS Wisła Kraków 04-05.10.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych ŁódĽ -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Jabłońska Aleksandra KS AZS AWFiS Gdańsk 04-05.10.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych ŁódĽ -57 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Szmidt Patrycja AKS Strzegom 04-05.10.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych ŁódĽ -57 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Skoczylas Anna KS Gwardia Bielsko-Biała 04-05.10.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych ŁódĽ -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Chruszcz Ilona KJ Samuraj Koszalin 26-29.04.2008 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Głogów -52 kg I runda  
zwycięstwo Dudek Martyna TKS Judo Toruń 26-29.04.2008 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Głogów -52 kg II runda  
zwycięstwo Muć Katarzyna GKS Czarni Bytom 26-29.04.2008 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Głogów -52 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Szmidt Patrycja AKS Strzegom 26-29.04.2008 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Głogów -52 kg półfinał  
zwycięstwo Tałach Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk 26-29.04.2008 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Głogów -52 kg finał  
zwycięstwo Kurzej Daria AKS Strzegom 29-30.03.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorow Młodszych Rybnik -52 kg I runda  
zwycięstwo Tałach Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk 29-30.03.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorow Młodszych Rybnik -52 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Szmidt Patrycja AKS Strzegom 29-30.03.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorow Młodszych Rybnik -52 kg półfinał  
zwycięstwo Kurzej Klaudia AKS Strzegom 29-30.03.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorow Młodszych Rybnik -52 kg finał  
zwycięstwo Zowczak Aleksandra MKS Juvenia Wrocław 15-16.03.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Czechowice-Dziedzice -52 kg I runda  
zwycięstwo Sosnowska Izabela KŚ AZS Gliwice 15-16.03.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Czechowice-Dziedzice -52 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Wilczyńska Katarzyna AZS OŚ Łódź 15-16.03.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Czechowice-Dziedzice -52 kg półfinał  
porażka Kubań Marta WKS Gwardia Warszawa 15-16.03.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Czechowice-Dziedzice -52 kg finał  
zwycięstwo Szmidt Patrycja AKS Strzegom 17.11.2007 Puchar Polski Juniorek i Juniorów mlodszych Olsztyn -52 kg I runda  
zwycięstwo Karłowska Hanna AZS UW Warszawa 17.11.2007 Puchar Polski Juniorek i Juniorów mlodszych Olsztyn -52 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Tałach Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk 17.11.2007 Puchar Polski Juniorek i Juniorów mlodszych Olsztyn -52 kg półfinał  
porażka Podolak Arleta UKJ Legion Zamość 17.11.2007 Puchar Polski Juniorek i Juniorów mlodszych Olsztyn -52 kg finał  
zwycięstwo Tałach Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk 20.10.2007 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warszawa -52 kg I runda  
porażka Karbowiak Weronika AZS UW Warszawa 20.10.2007 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warszawa -52 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Skoczylas Anna KS Gwardia Bielsko-Biała 20.10.2007 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warszawa -52 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Roszkiewicz Julia AZS OŚ Poznań 20.10.2007 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warszawa -52 kg o III miejsce  
zwycięstwo Karłowska Hanna AZS UW Warszawa 15.09.2007 Puchar Polski - OTK Juniorow i Juniorek młodszych ŁódĽ -52 kg I runda  
zwycięstwo Kurzej Daria AKS Strzegom 15.09.2007 Puchar Polski - OTK Juniorow i Juniorek młodszych ŁódĽ -52 kg ćwierćfinał  
porażka Czarnocka Ilona UKJ 225 Warszawa 15.09.2007 Puchar Polski - OTK Juniorow i Juniorek młodszych ŁódĽ -52 kg półfinał  
porażka Kurzej Klaudia AKS Strzegom 15.09.2007 Puchar Polski - OTK Juniorow i Juniorek młodszych ŁódĽ -52 kg o III miejsce  
zwycięstwo Pepera Beata UKS Judo Wolbrom 28-01.05.2007 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Opole -52 kg II runda  
zwycięstwo Czarnocka Ilona UKJ 225 Warszawa 28-01.05.2007 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Opole -52 kg ćwierćfinał  
porażka Kurzej Klaudia AKS Strzegom 28-01.05.2007 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Opole -52 kg półfinał  
zwycięstwo Grzegorczyk Sylwia KJ Samuraj Koszalin 28-01.05.2007 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Opole -52 kg o III miejsce  
zwycięstwo Iwanow Aurelia MKS Truso Elbląg 24.03.2007 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Bydgoszcz -52 kg I runda  
porażka Karbowiak Weronika AZS UW Warszawa 24.03.2007 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Bydgoszcz -52 kg ćwierćfinał  
porażka Pepera Beata UKS Judo Wolbrom 24.03.2007 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Bydgoszcz -52 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Łagiewka Karolina KS Polonia Rybnik 10.03.2007 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Bielsko-Biała -52 kg I runda  
porażka Mohamed-seghir Halima SGKS Wybrzeże Gdańsk 10.03.2007 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Bielsko-Biała -52 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Parcheta Monika KJ Samuraj Koszalin 10.03.2007 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Bielsko-Biała -52 kg repasaże - I runda  
porażka Mirus Izabela TS Wisła Kraków 10.03.2007 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Bielsko-Biała -52 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Ko¶mider Kamila UKS Judo Wolbrom 14.10.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Rybnik -52 kg I runda  
porażka Lipska Adrianna KS Gwardia Bielsko-Biała 14.10.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Rybnik -52 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Iwanow Aurelia MKS Truso Elbląg 14.10.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Rybnik -52 kg repasaże - I runda  
porażka Cal Agata AZS OŚ Łódź 14.10.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Rybnik -52 kg repasaże - finał  
porażka Raczka Katarzyna GKS Czarni Bytom 16.09.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych ŁódĽ -52 kg I runda  
porażka Szypowicz Wiktoria SGKS Wybrzeże Gdańsk 22.10.2005 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Wrocław -44 kg I runda  
porażka Kuriata Maria MKS Juvenia Wrocław 22.10.2005 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Wrocław -44 kg repasaże - I runda  
porażka Pawlikowska Zuzanna KS AZS AWFiS Gdańsk 24.09.2005 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -44 kg I runda  
porażka Kurdziel Katarzyna MKS Judo Chełm 24.09.2005 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -44 kg repasaże - I runda  

Polityka prywatności Judostat.pl