Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów
Wrocław, 01-02.04.2011
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -81 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 28
Liczba startujących zawodników 39
Liczba walk 53
Liczba reprezentowanych województw 10
Startujące roczniki 1992 - 1994
Średnia wieku zawodników 17 lat 304 dni
Średnia wieku medalistów 18 lat 228 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 18 lat 92 dni
Najmłodszy zawodnik Wojciech Jelonek (16 lat 170 dni)
Najstarszy zawodnik Adam Wi¶niewski (19 lat 70 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KS AZS AWFiS Gdańsk (4 zawodników)
KS Gwardia Wrocław (4 zawodników)
KŚ AZS Gliwice (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk KS Gwardia Wrocław (11 walk)
WKS Gwardia Warszawa (10 walk)
UKJ Ryś Warszawa (5 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Bartosz Kurkiewicz
UKJ Ryś Warszawa
2
Mikołaj Trze¶niewski
WKS Gwardia Warszawa
3
Karol Kurzej
KS Gwardia Wrocław
3
Kamil Prus
WKS Gwardia Warszawa
5
Patryk Iwaszkiewicz
KS Gwardia Wrocław
5
Tomasz Kwiatkowski
GKS Czarni Bytom
7
Marcin Witkowski
UKJ 225 Warszawa
7
Piotr Długosz
TS Gwardia Opole

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaKarol KurzejKS Gwardia WrocławRoman BłońskiSTS Gryf-3 Słupsk07:00  
I rundaDamian PipczyńskiKS Gwardia ŁódźDamian LesiakMMKS Wojownik Skierniewice10:00  
I rundaFilip Ł±tkaPałac Młodzieży TarnówArkadiusz SzyszkowskiKŚ AZS Gliwice10:00  
I rundaAleksander GaliKS Gwardia WrocławMateusz KogutKS AZS AWFiS Gdańsk10:00  
I rundaMikołaj Trze¶niewskiWKS Gwardia WarszawaPiotr DługoszTS Gwardia Opole10:00  
I rundaWojciech JelonekKS Gwardia WrocławBartosz ¦winiarskiTS Gwardia Olsztyn10:00  
I rundaPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławDawid JastrzębskiAKS Strzegom  
II rundaKarol KurzejKS Gwardia WrocławTomasz SzczepaniakKlub Judo AZS Opole10:00  
II rundaRafał MajdanKS AZS AWFiS GdańskWojciech PękalaUKS Sokół Pisarzowice  
II rundaMarcin WitkowskiUKJ 225 WarszawaDamian PipczyńskiKS Gwardia Łódź10:00  
II rundaDaniel GastSGKS Wybrzeże GdańskFilip BazelaMKS Olimpijczyk Włocławek10:00  
II rundaFilip Ł±tkaPałac Młodzieży TarnówKrzysztof MatyniaKS AZS-AWF Warszawa  
II rundaKamil PrusWKS Gwardia WarszawaRafał SabantyUKS Bushi Łódź10:00  
II rundaBartosz KurkiewiczUKJ Ryś WarszawaAleksander GaliKS Gwardia Wrocław10:00  
II rundaRafał ŁukasikUKJ Millenium RzeszówTomasz DobrzyńskiKS Budowlani Sosnowiec10:00  
II rundaMikołaj Trze¶niewskiWKS Gwardia WarszawaWojciech DudaKS AZS-AWF Wrocław05:00  
II rundaPaweł BieniaUKJ Millenium RzeszówŁukasz MusiołKŚ AZS Gliwice  
II rundaMichał JabłońskiKS AZS AWFiS GdańskWojciech JelonekKS Gwardia Wrocław10:00  
II rundaAdam Wi¶niewskiMMKS Jutrzenka PłockPrzemysław BrzezikUKJ Siódemka Mława10:00  
II rundaPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławŁukasz IsenkoKS AZS AWFiS Gdańsk10:00  
II rundaTomasz KwiatkowskiGKS Czarni BytomFilip LewandowskiSGKS Wybrzeże Gdańsk10:00  
II rundaSławomir WojtasMOSiR BochniaBartłomiej NiewęgłowskiAZS UW Warszawa10:00  
II rundaPiotr MajewskiUKS Tomita ElblągPatryk KarkoszKS Budowlani Sosnowiec05:00  
III rundaKarol KurzejKS Gwardia WrocławRafał MajdanKS AZS AWFiS Gdańsk10:00  
III rundaMarcin WitkowskiUKJ 225 WarszawaDaniel GastSGKS Wybrzeże Gdańsk  
III rundaKamil PrusWKS Gwardia WarszawaFilip Ł±tkaPałac Młodzieży Tarnów  
III rundaBartosz KurkiewiczUKJ Ryś WarszawaRafał ŁukasikUKJ Millenium Rzeszów  
III rundaMikołaj Trze¶niewskiWKS Gwardia WarszawaPaweł BieniaUKJ Millenium Rzeszów  
III rundaAdam Wi¶niewskiMMKS Jutrzenka PłockMichał JabłońskiKS AZS AWFiS Gdańsk  
III rundaPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławTomasz KwiatkowskiGKS Czarni Bytom  
III rundaPiotr MajewskiUKS Tomita ElblągSławomir WojtasMOSiR Bochnia  
ćwierćfinałKarol KurzejKS Gwardia WrocławMarcin WitkowskiUKJ 225 Warszawa  
ćwierćfinałBartosz KurkiewiczUKJ Ryś WarszawaKamil PrusWKS Gwardia Warszawa  
ćwierćfinałMikołaj Trze¶niewskiWKS Gwardia WarszawaAdam Wi¶niewskiMMKS Jutrzenka Płock10:00  
ćwierćfinałPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławPiotr MajewskiUKS Tomita Elbląg  
półfinałBartosz KurkiewiczUKJ Ryś WarszawaKarol KurzejKS Gwardia Wrocław  
półfinałMikołaj Trze¶niewskiWKS Gwardia WarszawaPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia Wrocław  
finałBartosz KurkiewiczUKJ Ryś WarszawaMikołaj Trze¶niewskiWKS Gwardia Warszawa05:00  
repasaże - I rundaTomasz SzczepaniakKlub Judo AZS OpoleRoman BłońskiSTS Gryf-3 Słupsk  
repasaże - II rundaTomasz SzczepaniakKlub Judo AZS OpoleRafał MajdanKS AZS AWFiS Gdańsk  
repasaże - II rundaRafał ŁukasikUKJ Millenium RzeszówAleksander GaliKS Gwardia Wrocław  
repasaże - III rundaMarcin WitkowskiUKJ 225 WarszawaTomasz SzczepaniakKlub Judo AZS Opole  
repasaże - III rundaKamil PrusWKS Gwardia WarszawaRafał ŁukasikUKJ Millenium Rzeszów  
repasaże - finałKamil PrusWKS Gwardia WarszawaMarcin WitkowskiUKJ 225 Warszawa  
o III miejsceKamil PrusWKS Gwardia WarszawaPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia Wrocław05:00  

Repasaże II
repasaże - I rundaPiotr DługoszTS Gwardia OpoleWojciech DudaKS AZS-AWF Wrocław  
repasaże - I rundaDawid JastrzębskiAKS StrzegomŁukasz IsenkoKS AZS AWFiS Gdańsk  
repasaże - II rundaPiotr DługoszTS Gwardia OpolePaweł BieniaUKJ Millenium Rzeszów  
repasaże - II rundaTomasz KwiatkowskiGKS Czarni BytomDawid JastrzębskiAKS Strzegom  
repasaże - III rundaPiotr DługoszTS Gwardia OpoleAdam Wi¶niewskiMMKS Jutrzenka Płock  
repasaże - III rundaTomasz KwiatkowskiGKS Czarni BytomPiotr MajewskiUKS Tomita Elbląg  
repasaże - finałTomasz KwiatkowskiGKS Czarni BytomPiotr DługoszTS Gwardia Opole  
o III miejsceKarol KurzejKS Gwardia WrocławTomasz KwiatkowskiGKS Czarni Bytom10:00  

Polityka prywatności Judostat.pl