Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów
Kielce, 12-13.04.2014
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -81 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 28
Liczba startujących zawodników 40
Liczba walk 51
Liczba reprezentowanych województw 11
Startujące roczniki 1994 - 1996
Średnia wieku zawodników 18 lat 250 dni
Średnia wieku medalistów 19 lat 95 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 19 lat 186 dni
Najmłodszy zawodnik Jakub Rosłonowski (17 lat 125 dni)
Najstarszy zawodnik Wojciech Pękala (20 lat 88 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KS Gwardia Wrocław (5 zawodników)
KS Gwardia Łódź (3 zawodników)
PTS Janosik Bielsko-Biała (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk KS Gwardia Wrocław (11 walk)
TS Wisła Kraków (8 walk)
PTS Janosik Bielsko-Biała (6 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Patryk Iwaszkiewicz
KS Gwardia Wrocław
2
Maciej Długosz
UKS Judo Wolbrom
3
Aleksander Wrona
TS Wisła Kraków
3
Szymon Pękala
PTS Janosik Bielsko-Biała
5
Arkadiusz Szyszkowski
KŚ AZS Gliwice
5
Michał Le¶niak
TS Wisła Kraków
7
Łukasz Itrych
KS AZS AWFiS Gdańsk
7
Bartłomiej Słowak
UMKS Żak Kielce

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaAdam SadowskiAKS StrzegomJakub PietrzykWKS Gwardia Warszawa10:00  
I rundaSzymon PękalaPTS Janosik Bielsko-BiałaBartosz CzulińskiAZS OŚ Poznań10:00  
I rundaArkadiusz RochmińskiMMKS Wojownik SkierniewiceŁukasz RudzkiUKJ Ryś Warszawa10:00  
I rundaMichał EmcheKS Judo Koch SzczecinDawid BilJSS Gwardia Jelenia Góra05:00  
I rundaSebastian BanaszekUKJ 225 WarszawaBartosz GruszczyńskiKS Gwardia Łódź07:00  
I rundaDamian ParkaKS Gwardia WrocławBartosz PolaszykUKS Drako 79 Warszawa10:00  
I rundaPatryk KalinowskiKS Gwardia WrocławJakub RaflewskiGKS Olimpia Grudziądz10:00  
I rundaJakub RosłonowskiUKS Galeon GdyniaAdam KlimekWKS Gwardia Warszawa10:00  
II rundaAdam SadowskiAKS StrzegomBartosz BandurskiUKS Tomita Elbląg10:00  
II rundaRafał BłońskiTSJ Gryf SłupskRyszard KubicaKJ Koka Jastrzębie-Zdrój05:00  
II rundaMaciej DługoszUKS Judo WolbromSzymon PękalaPTS Janosik Bielsko-Biała10:00  
II rundaArkadiusz KisielewiczKS Gwardia WrocławKonrad GlapiakGKS Olimpia Grudziądz10:00  
II rundaPaweł BrotKS Gwardia ŁódźArkadiusz RochmińskiMMKS Wojownik Skierniewice10:00  
II rundaPaweł LitwinKS Gwardia WrocławWojciech LitwiniecKS Akademia Judo Poznań10:00  
II rundaŁukasz ItrychKS AZS AWFiS GdańskMichał EmcheKS Judo Koch Szczecin10:00  
II rundaMichał Le¶niakTS Wisła KrakówKrzysztof PanekPKS Olimpia Poznań10:00  
II rundaBogusz SucheckiMMKS Wojownik SkierniewiceSebastian BanaszekUKJ 225 Warszawa10:00  
II rundaWojciech PękalaPTS Janosik Bielsko-BiałaPaweł BujoczekGKS Czarni Bytom10:00  
II rundaBartłomiej SłowakUMKS Żak KielceDamian ParkaKS Gwardia Wrocław05:00  
II rundaArkadiusz SzyszkowskiKŚ AZS GliwiceTobiasz PuzyrSGKS Wybrzeże Gdańsk10:00  
II rundaPatryk KalinowskiKS Gwardia WrocławGrzegorz GdulaUKS Olimpia-Judo Elbląg10:00  
II rundaAleksander WronaTS Wisła KrakówMaciej GalewiczKS Gwardia Łódź10:00  
II rundaJakub RosłonowskiUKS Galeon GdyniaWojciech KochanowiczUKS Kodokan Toruń10:00  
II rundaPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławRobert BłońskiTSJ Gryf Słupsk10:00  
III rundaRafał BłońskiTSJ Gryf SłupskAdam SadowskiAKS Strzegom10:00  
III rundaMaciej DługoszUKS Judo WolbromArkadiusz KisielewiczKS Gwardia Wrocław10:00  
III rundaPaweł LitwinKS Gwardia WrocławPaweł BrotKS Gwardia Łódź10:00  
III rundaMichał Le¶niakTS Wisła KrakówŁukasz ItrychKS AZS AWFiS Gdańsk10:00  
III rundaBogusz SucheckiMMKS Wojownik SkierniewiceWojciech PękalaPTS Janosik Bielsko-Biała10:00  
III rundaArkadiusz SzyszkowskiKŚ AZS GliwiceBartłomiej SłowakUMKS Żak Kielce05:00  
III rundaAleksander WronaTS Wisła KrakówPatryk KalinowskiKS Gwardia Wrocław10:00  
III rundaPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławJakub RosłonowskiUKS Galeon Gdynia10:00  
ćwierćfinałMaciej DługoszUKS Judo WolbromRafał BłońskiTSJ Gryf Słupsk10:00  
ćwierćfinałMichał Le¶niakTS Wisła KrakówPaweł LitwinKS Gwardia Wrocław05:00  
ćwierćfinałArkadiusz SzyszkowskiKŚ AZS GliwiceBogusz SucheckiMMKS Wojownik Skierniewice10:00  
ćwierćfinałPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławAleksander WronaTS Wisła Kraków  
półfinałMaciej DługoszUKS Judo WolbromMichał Le¶niakTS Wisła Kraków10:00  
półfinałPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławArkadiusz SzyszkowskiKŚ AZS Gliwice07:00  
finałPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławMaciej DługoszUKS Judo Wolbrom07:00  
repasaże - II rundaSzymon PękalaPTS Janosik Bielsko-BiałaArkadiusz KisielewiczKS Gwardia Wrocław10:00  
repasaże - II rundaŁukasz ItrychKS AZS AWFiS GdańskKrzysztof PanekPKS Olimpia Poznań10:00  
repasaże - III rundaSzymon PękalaPTS Janosik Bielsko-BiałaRafał BłońskiTSJ Gryf Słupsk10:00  
repasaże - III rundaŁukasz ItrychKS AZS AWFiS GdańskPaweł LitwinKS Gwardia Wrocław05:00  
repasaże - finałSzymon PękalaPTS Janosik Bielsko-BiałaŁukasz ItrychKS AZS AWFiS Gdańsk10:00  
o III miejsceSzymon PękalaPTS Janosik Bielsko-BiałaArkadiusz SzyszkowskiKŚ AZS Gliwice07:00  

Repasaże II
repasaże - II rundaBartłomiej SłowakUMKS Żak KielceTobiasz PuzyrSGKS Wybrzeże Gdańsk10:00  
repasaże - II rundaJakub RosłonowskiUKS Galeon GdyniaRobert BłońskiTSJ Gryf Słupsk10:00  
repasaże - III rundaBartłomiej SłowakUMKS Żak KielceBogusz SucheckiMMKS Wojownik Skierniewice10:00  
repasaże - III rundaAleksander WronaTS Wisła KrakówJakub RosłonowskiUKS Galeon Gdynia10:00  
repasaże - finałAleksander WronaTS Wisła KrakówBartłomiej SłowakUMKS Żak Kielce10:00  
o III miejsceAleksander WronaTS Wisła KrakówMichał Le¶niakTS Wisła Kraków10:00  

Polityka prywatności Judostat.pl