Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Agata Zacheja
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Citko Aneta (24) AZS UW Warszawa 05-06.10.2018 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -63 kg II runda  
porażka Kropska Natalia GKS Czarni Bytom 05-06.10.2018 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Zarycka Julia UKJ Yuko Józefów 05-06.10.2018 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -63 kg repasaże - II runda  
porażka Błach Dominika (7) TS Gwardia Opole 05-06.10.2018 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -63 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Milej Joanna KS Akademia Judo Poznań 17.02.2018 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -63 kg I runda  
zwycięstwo Butlewska Aleksandra (12) SGKS Wybrzeże Gdańsk 17.02.2018 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -63 kg ćwierćfinał  
porażka Szymańska Angelika (8) MKS Olimpijczyk Włocławek 17.02.2018 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -63 kg półfinał  
zwycięstwo Wykupil Marta (4) GKS Czarni Bytom 17.02.2018 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -63 kg o III miejsce  
zwycięstwo Jarkowska Magdalena MUKS Kokoro Łódź 22-23.09.2017 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -63 kg I runda  
zwycięstwo Fałtynowicz Barbara SGKS Wybrzeże Gdańsk 22-23.09.2017 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -63 kg ćwierćfinał  
porażka Lniany Sonia (7) GKS Czarni Bytom 22-23.09.2017 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -63 kg półfinał  
zwycięstwo Błach Dominika (3) TS Gwardia Opole 22-23.09.2017 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -63 kg o III miejsce  
zwycięstwo Isenko Anna (12) SGKS Wybrzeże Gdańsk 27.05.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznań -63 kg    
zwycięstwo Milej Joanna KS Akademia Judo Poznań 27.05.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznań -63 kg    
porażka Lniany Sonia (6) GKS Czarni Bytom 27.05.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznań -63 kg    
zwycięstwo Wykupil Marta (4) GKS Czarni Bytom 27.05.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznań -63 kg półfinał  
porażka Isenko Anna (12) SGKS Wybrzeże Gdańsk 27.05.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznań -63 kg finał  
zwycięstwo Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa 11.02.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -63 kg I runda  
porażka Błach Dominika (4) TS Gwardia Opole 11.02.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Lorenc Patrycja (9) UKS Drako 79 Warszawa 11.02.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -63 kg repasaże - finał  
porażka Lniany Sonia (7) GKS Czarni Bytom 11.02.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -63 kg o III miejsce  
zwycięstwo Ksi±żek Anna (8) KS AZS-AWF Wrocław 22-23.10.2016 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Katowice -63 kg II runda  
porażka Tałach Karolina (1) SGKS Wybrzeże Gdańsk 22-23.10.2016 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Katowice -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Isenko Anna (12) KS AZS AWFiS Gdańsk 22-23.10.2016 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Katowice -63 kg repasaże - II runda  
porażka Kasza Katarzyna AZS UW Warszawa 22-23.10.2016 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Katowice -63 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Korfanty Magdalena KS AZS AWF Katowice 01.10.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa Ole¶nica -63 kg I runda  
porażka Wykupil Marta (12) GKS Czarni Bytom 01.10.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa Ole¶nica -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Gęsikowska Marta TS Gwardia Opole 01.10.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa Ole¶nica -63 kg repasaże - I runda  
porażka Podolak Arleta GKS Czarni Bytom 01.10.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa Ole¶nica -63 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Milej Joanna AZS-WSPiA Poznań 19.06.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Suchy Las -63 kg I runda  
zwycięstwo Błach Dominika (3) TS Gwardia Opole 19.06.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Suchy Las -63 kg ćwierćfinał  
porażka Lniany Sonia (6) GKS Czarni Bytom 19.06.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Suchy Las -63 kg półfinał  
zwycięstwo Kowalczyk Magdalena (13) KS AZS AWFiS Gdańsk 19.06.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Suchy Las -63 kg o III miejsce  
porażka Langiewicz Aleksandra (5) KS AZS-AWF Wrocław 20.03.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Luboń -63 kg ćwierćfinał  
porażka Dobrowolska Martyna (18) AZS UW Warszawa 20.03.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Luboń -63 kg repasaże - I runda  
porażka Isenko Anna (14) KS AZS AWFiS Gdańsk 24-25.04.2015 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Kielce -63 kg I runda  
zwycięstwo Mirus Izabela (21) TS Wisła Kraków 07.03.2015 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -63 kg I runda  
zwycięstwo Milej Joanna AZS-WSPiA Poznań 07.03.2015 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Krze¶lak Dominika (20) UKS Drako 79 Warszawa 07.03.2015 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -63 kg półfinał  
porażka Błach Dominika (7) TS Gwardia Opole 07.03.2015 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -63 kg finał  
zwycięstwo Citko Aneta AZS UW Warszawa 03-04.10.2014 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Katowice -63 kg II runda  
porażka Bezr±czko Agnieszka KS AZS AWF Katowice 03-04.10.2014 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Katowice -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Latusek Monika GKS Czarni Bytom 03-04.10.2014 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Katowice -63 kg repasaże - II runda  
porażka Karpała Justyna KS AZS-AWF Wrocław 03-04.10.2014 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Katowice -63 kg repasaże - finał  
porażka Ksi±żek Anna KS AZS-AWF Wrocław 28.04.2013 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -63 kg I runda  
zwycięstwo Skoczylas Anna KS AZS-AWF Wrocław 06.04.2013 Mistrzostwa Polski Młodzieży K±ty Wrocławskie -63 kg    
porażka Błach Dominika KS AZS AWFiS Gdańsk 06.04.2013 Mistrzostwa Polski Młodzieży K±ty Wrocławskie -63 kg    
zwycięstwo Von buccow Mercedes KS AZS AWF Katowice 06.04.2013 Mistrzostwa Polski Młodzieży K±ty Wrocławskie -63 kg    
porażka Mohamed-seghir Halima SGKS Wybrzeże Gdańsk 06.04.2013 Mistrzostwa Polski Młodzieży K±ty Wrocławskie -63 kg półfinał  
porażka NiedĽwiedĽ Agnieszka KS AZS AWF Katowice 23.03.2013 OPP Seniorek i Seniorów Opole -63 kg II runda  
zwycięstwo Von buccow Mercedes GKS Czarni Bytom 19-21.10.2012 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Luboń -63 kg II runda  
porażka Ozdoba Agata Klub Judo AZS Opole 19-21.10.2012 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Luboń -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Błach Dominika KS AZS AWFiS Gdańsk 19-21.10.2012 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Luboń -63 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Mirus Izabela TS Wisła Kraków 19-21.10.2012 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Luboń -63 kg repasaże - finał  
porażka Mirus Barbara TS Wisła Kraków 19-21.10.2012 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Luboń -63 kg o III miejsce  
zwycięstwo Von buccow Mercedes GKS Czarni Bytom 29.04.2012 OPP Seniorek i Seniorów Luboń -63 kg ćwierćfinał  
porażka Skoczylas Anna KS AZS-AWF Wrocław 29.04.2012 OPP Seniorek i Seniorów Luboń -63 kg półfinał  
porażka Bezr±czko Agnieszka GKS Czarni Bytom 29.04.2012 OPP Seniorek i Seniorów Luboń -63 kg o III miejsce  
zwycięstwo Von buccow Mercedes GKS Czarni Bytom 31.03.2012 Mistrzostwa Polski Młodzieży Opole -63 kg I runda  
zwycięstwo Pacucha Paulina KJ Samuraj Koszalin 31.03.2012 Mistrzostwa Polski Młodzieży Opole -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Błach Dominika KS AZS AWFiS Gdańsk 31.03.2012 Mistrzostwa Polski Młodzieży Opole -63 kg półfinał  
porażka Skoczylas Anna KS AZS-AWF Wrocław 31.03.2012 Mistrzostwa Polski Młodzieży Opole -63 kg finał  
zwycięstwo Kowalczyk Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk 17.03.2012 OPP Seniorek i Seniorów K±ty Wrocławskie -63 kg I runda  
zwycięstwo Matyszczuk Martyna KJ Samuraj Koszalin 17.03.2012 OPP Seniorek i Seniorów K±ty Wrocławskie -63 kg ćwierćfinał  
porażka Skoczylas Anna KS AZS-AWF Wrocław 17.03.2012 OPP Seniorek i Seniorów K±ty Wrocławskie -63 kg półfinał  
porażka Błach Dominika KS AZS AWFiS Gdańsk 17.03.2012 OPP Seniorek i Seniorów K±ty Wrocławskie -63 kg o III miejsce  
porażka Koszela Karolina KS AZS-AWF Wrocław 05.11.2011 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -63 kg    
zwycięstwo Czaplicka Natalia KS AZS AWFiS Gdańsk 05.11.2011 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -63 kg    
porażka Błach Dominika KS AZS AWFiS Gdańsk 05.11.2011 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -63 kg    
zwycięstwo Ksi±żek Anna KS AZS-AWF Wrocław 21-23.10.2011 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -63 kg I runda  
porażka Mohamed-seghir Halima SGKS Wybrzeże Gdańsk 21-23.10.2011 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Citko Aneta AZS UW Warszawa 21-23.10.2011 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -63 kg repasaże - I runda  
porażka Skoczylas Anna KS Gwardia Bielsko-Biała 21-23.10.2011 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -63 kg repasaże - finał  
porażka Skoczylas Anna KS Gwardia Bielsko-Biała 08.10.2011 OPP Młodzieży Opole -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kumorowska Izabela AZS-WSPiA Poznań 08.10.2011 OPP Młodzieży Opole -63 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Lniany Sonia GKS Czarni Bytom 08.10.2011 OPP Młodzieży Opole -63 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Kowalczyk Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk 08.10.2011 OPP Młodzieży Opole -63 kg o III miejsce  
porażka Skoczylas Anna KS Gwardia Bielsko-Biała 29.07.2011 Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży Cetniewo -63 kg I runda  
porażka Kowalczyk Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk 29.07.2011 Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży Cetniewo -63 kg repasaże - I runda  
porażka Kumorowska Izabela AZS-WSPiA Poznań 15-16.04.2011 Mistrzostwa Polski Młodzieży Mława -70 kg I runda  
zwycięstwo Kumorowska Izabela AZS-WSPiA Poznań 12-13.03.2011 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Skierniewice -63 kg I runda  
porażka Kowalczyk Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk 12-13.03.2011 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Skierniewice -63 kg ćwierćfinał  
porażka Bezr±czko Agnieszka GKS Czarni Bytom 12-13.03.2011 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Skierniewice -63 kg repasaże - I runda  
porażka Przybysz Magdalena UKS Opty Gdynia 16-17.10.2010 Mistrzostwa Polski Młodzieży Luboń -63 kg I runda  
zwycięstwo Suwińska Marta KJ Samuraj Koszalin 16-17.10.2010 Mistrzostwa Polski Młodzieży Luboń -63 kg repasaże - I runda  
porażka Kumorowska Izabela AZS-WSPiA Poznań 16-17.10.2010 Mistrzostwa Polski Młodzieży Luboń -63 kg repasaże - finał  
porażka Kowalczyk Magdalena TKS Judo Toruń 03.10.2010 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Warszawa -57 kg I runda  
zwycięstwo Rerutko Monika WKS Gwardia Warszawa 03.10.2010 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Warszawa -57 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Iwanow Aurelia MKS Truso Elbląg 03.10.2010 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Warszawa -57 kg repasaże - II runda  
porażka Nica Antonis Belgia 03.10.2010 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Warszawa -57 kg repasaże - finał  
porażka Tytonik Joanna UKS-GKJ Głogów 04-05.09.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Mława -63 kg I runda  
zwycięstwo Krysiak Olga UKS Bushi Łódź 31.07.2010 Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży Cetniewo -63 kg ćwierćfinał  
porażka Mielcarek Weronika KS AZS AWFiS Gdańsk 31.07.2010 Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży Cetniewo -63 kg półfinał  
zwycięstwo Citko Aneta UKS Opty Gdynia 31.07.2010 Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży Cetniewo -63 kg o III miejsce  
porażka Mielcarek Weronika KS AZS AWFiS Gdańsk 13-14.03.2010 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -63 kg I runda  
porażka Panek Sylwia KS AZS AWFiS Gdańsk 02-04.10.2009 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -63 kg II runda  
zwycięstwo Sielska Natalia SGKS Wybrzeże Gdańsk 19-20.09.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Jezierzyce -63 kg I runda  
zwycięstwo Szymkowiak Agata AZS OŚ Poznań 19-20.09.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Jezierzyce -63 kg II runda  
porażka Rudawiec (smołka) Hanna KŚ AZS Gliwice 19-20.09.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Jezierzyce -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Lniany Sonia GKS Czarni Bytom 19-20.09.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Jezierzyce -63 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Brysz Anna GKS Czarni Bytom 19-20.09.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Jezierzyce -63 kg repasaże - finał  
porażka Krysiak Olga UKS Bushi Łódź 19-20.09.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Jezierzyce -63 kg o III miejsce  
porażka Zawadzka Paulina AZS UW Warszawa 16-17.05.2009 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg I runda  
porażka Korfanty Magdalena GKS Czarni Bytom 16-17.05.2009 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Radecka Luiza WKS Gwardia Warszawa 04-05.04.2009 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Opole -57 kg I runda  
zwycięstwo Kowal Dominika UKS Leśnik Kaczory 04-05.04.2009 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Opole -57 kg II runda  
porażka Pepera Beata UKS Judo Wolbrom 04-05.04.2009 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Opole -57 kg III runda  
porażka Kosiur Aleksandra MKS Jedynka Łódź 04-05.04.2009 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Opole -57 kg repasaże - II runda  
porażka Pasternak Katarzyna WKS Gwardia Warszawa 14-15.03.2009 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -57 kg II runda  
porażka Karpała Justyna Z¦ AZS Opole 14-15.03.2009 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -57 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Zygmuntowska Katarzyna SGKS Wybrzeże Gdańsk 07-08.03.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -57 kg II runda  
zwycięstwo Skoczylas Anna KS Gwardia Bielsko-Biała 07-08.03.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -57 kg ćwierćfinał  
porażka Mohamed-seghir Fatima SGKS Wybrzeże Gdańsk 07-08.03.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -57 kg półfinał  
porażka Karpała Justyna Z¦ AZS Opole 07-08.03.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Dawczak Paulina GKS Czarni Bytom 08-09.11.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Olsztyn -57 kg I runda  
zwycięstwo Zygmuntowska Katarzyna SGKS Wybrzeże Gdańsk 08-09.11.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Olsztyn -57 kg ćwierćfinał  
porażka Perenc Agata KS Polonia Rybnik 08-09.11.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Olsztyn -57 kg półfinał  
porażka Grochowska Ewa AZS UW Warszawa 08-09.11.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Olsztyn -57 kg o III miejsce  
porażka Dawczak Paulina GKS Czarni Bytom 05-06.04.2008 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -57 kg I runda  
zwycięstwo Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock 15-16.03.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Czechowice-Dziedzice -57 kg I runda  
porażka Perenc Agata KS Polonia Rybnik 15-16.03.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Czechowice-Dziedzice -57 kg ćwierćfinał  
porażka Dawczak Paulina GKS Czarni Bytom 15-16.03.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Czechowice-Dziedzice -57 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Kobylarz Magdalena UKS-GKJ Głogów 10.03.2007 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Bielsko-Biała -57 kg I runda  
zwycięstwo Citko Aneta UKS Opty Gdynia 10.03.2007 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Bielsko-Biała -57 kg ćwierćfinał  
porażka Błach Dominika KS AZS AWFiS Gdańsk 10.03.2007 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Bielsko-Biała -57 kg półfinał  
zwycięstwo Wirkus Natalia SGKS Wybrzeże Gdańsk 10.03.2007 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Bielsko-Biała -57 kg o III miejsce  
porażka Mohamed-seghir Halima SGKS Wybrzeże Gdańsk 14.10.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Rybnik -52 kg I runda  
zwycięstwo Kudłaty Klaudia UKS MOSiR Jasło 14.10.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Rybnik -52 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Karpała Justyna Z¦ AZS Opole 14.10.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Rybnik -52 kg repasaże - finał  
porażka Konsiel Dominika KS Gwardia Łódź 14.10.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Rybnik -52 kg o III miejsce  
zwycięstwo Rerutko Monika WKS Gwardia Warszawa 16.09.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych ŁódĽ -52 kg I runda  
porażka Pepera Beata UKS Judo Wolbrom 16.09.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych ŁódĽ -52 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Dawczak Paulina GKS Czarni Bytom 16.09.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych ŁódĽ -52 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Kurzej Klaudia AKS Strzegom 16.09.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych ŁódĽ -52 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Konsiel Dominika KS Gwardia Łódź 16.09.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych ŁódĽ -52 kg o III miejsce  
zwycięstwo Pepera Beata UKS Judo Wolbrom 29-02.05.2006 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Szczytno -52 kg I runda  
zwycięstwo Le¶ny Aurelia MOSiR Cieszyn 29-02.05.2006 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Szczytno -52 kg II runda  
zwycięstwo Jung Agata SGKS Wybrzeże Gdańsk 29-02.05.2006 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Szczytno -52 kg ćwierćfinał  
porażka Niezgoda Katarzyna GKS Czarni Bytom 29-02.05.2006 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Szczytno -52 kg półfinał  
zwycięstwo R±czka Katarzyna GKS Czarni Bytom 29-02.05.2006 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Szczytno -52 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kurzej Klaudia AKS Strzegom 18.03.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Tarnów -52 kg I runda  
zwycięstwo Karbowiak Stefania AZS UW Warszawa 18.03.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Tarnów -52 kg ćwierćfinał  
porażka Juras Katarzyna UKS-GKJ Głogów 18.03.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Tarnów -52 kg półfinał  
porażka Pepera Beata UKS Judo Wolbrom 18.03.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Tarnów -52 kg o III miejsce  
porażka Niezgoda Katarzyna GKS Czarni Bytom 24.09.2005 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -52 kg I runda  
porażka Zowczak Aleksandra MKS Juvenia Wrocław 24.09.2005 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -52 kg repasaże - I runda  
porażka Kubań Marta WKS Gwardia Warszawa 06.11.2004 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -48 kg I runda  
porażka Przybysz Weronika STS Gryf-3 Słupsk 06.11.2004 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -48 kg repasaże - I runda  
porażka Szarzec Aneta UKS Centrum Wisła 18.09.2004 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -48 kg I runda  

Polityka prywatności Judostat.pl