Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporzšdzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyœmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatnoœci Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibš we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujšcych . Oœwiadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczšcymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastšpić przez przesłanie korespondencji pocztš za poœrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Patryk Iwaszkiewicz
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Szcześniak Paweł KJ Samuraj Koszalin 20.03.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Luboń -81 kg I runda  
zwycięstwo Radgowski Piotr KJ Politechniki Białostockiej Białystok 20.03.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Luboń -81 kg II runda  
zwycięstwo Woźniak Szymon UKS Grot Kraków 20.03.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Luboń -81 kg ćwierćfinał  
porażka Koszczyński Radosław (3) KS AZS-AWF Warszawa 20.03.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Luboń -81 kg półfinał  
porażka Kurzej Karol (6) KS Gwardia Wrocław 20.03.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Luboń -81 kg o III miejsce  
zwycięstwo Butkiewicz Andrzej WKS Flota Gdynia 09.05.2015 Mistrzostwa Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie -81 kg I runda  
zwycięstwo Górski Mateusz UKS Kodokan Szczecin 09.05.2015 Mistrzostwa Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie -81 kg II runda  
zwycięstwo Brot Paweł KS Gwardia Łódź 09.05.2015 Mistrzostwa Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie -81 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Leśniak Michał TS Wisła Kraków 09.05.2015 Mistrzostwa Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie -81 kg półfinał  
porażka Kurzej Karol KS Gwardia Wrocław 09.05.2015 Mistrzostwa Polski Młodzieży Kąty Wrocławskie -81 kg finał  
zwycięstwo Panek Jakub (13) PKS Olimpia Poznań 24-25.04.2015 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Kielce -81 kg I runda  
zwycięstwo Fiutka Grzegorz (10) AZS-WSPiA Poznań 24-25.04.2015 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Kielce -81 kg II runda  
porażka Kubieniec Jakub (2) KS AZS AWF Katowice 24-25.04.2015 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Kielce -81 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Leśniak Michał TS Wisła Kraków 24-25.04.2015 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Kielce -81 kg repasaże - II runda  
porażka Koszczyński Radosław (3) KS AZS-AWF Warszawa 24-25.04.2015 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Kielce -81 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Kowalski Aleksander KŚ AZS Gliwice 03-04.10.2014 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Katowice -81 kg I runda  
porażka Przybysz Sebastian KS AZS AWFiS Gdańsk 03-04.10.2014 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Katowice -81 kg II runda  
zwycięstwo Błoński Robert TSJ Gryf Słupsk 12-13.04.2014 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kielce -81 kg II runda  
zwycięstwo Rosłonowski Jakub UKS Galeon Gdynia 12-13.04.2014 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kielce -81 kg III runda  
zwycięstwo Wrona Aleksander TS Wisła Kraków 12-13.04.2014 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kielce -81 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Szyszkowski Arkadiusz KŚ AZS Gliwice 12-13.04.2014 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kielce -81 kg półfinał  
zwycięstwo Długosz Maciej UKS Judo Wolbrom 12-13.04.2014 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kielce -81 kg finał  
zwycięstwo Wrona Aleksander TS Wisła Kraków 15.03.2014 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -81 kg II runda  
porażka Koszczyński Radosław KS AZS-AWF Warszawa 15.03.2014 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -81 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Panek Krzysztof PKS Olimpia Poznań 15.03.2014 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -81 kg repasaże - II runda  
porażka Przybysz Sebastian KS AZS AWFiS Gdańsk 15.03.2014 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -81 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Wrona Aleksander TS Wisła Kraków 08.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Piła -81 kg I runda  
zwycięstwo Czuliński Bartosz AZS OŚ Poznań 08.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Piła -81 kg II runda  
zwycięstwo Brot Paweł KS Gwardia Łódź 08.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Piła -81 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Długosz Maciej UKS Judo Wolbrom 08.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Piła -81 kg półfinał  
zwycięstwo Leśniak Michał TS Wisła Kraków 08.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Piła -81 kg finał  
zwycięstwo Bjorktorp Jonas Szwecja 13.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorów i Juniorek Wrocław -81 kg I runda  
zwycięstwo Panek Krzysztof PKS Olimpia Poznań 13.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorów i Juniorek Wrocław -81 kg II runda  
zwycięstwo Litwin Paweł MKS Juvenia Wrocław 13.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorów i Juniorek Wrocław -81 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Długosz Maciej UKS Judo Wolbrom 13.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorów i Juniorek Wrocław -81 kg półfinał  
zwycięstwo Pękala Wojciech PTS Janosik Bielsko-Biała 13.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorów i Juniorek Wrocław -81 kg finał  
porażka Błach Łukasz WKS Śląsk Wrocław 04-06.10.2013 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -81 kg I runda  
zwycięstwo Gugała Maciej WKS Flota Gdynia 04-06.10.2013 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -81 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Fiutka Grzegorz AZS-WSPiA Poznań 04-06.10.2013 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -81 kg repasaże - II runda  
porażka Koszczyński Radosław KS AZS-AWF Warszawa 04-06.10.2013 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -81 kg repasaże - finał  
porażka Jatowtt Aleksander KS AZS-AWF Wrocław 25.05.2013 Mistrzostwa Polski AZS Wrocław -81 kg    
porażka Szczepaniak Tomasz Klub Judo AZS Opole 25.05.2013 Mistrzostwa Polski AZS Wrocław -81 kg    
zwycięstwo Kowalewski Oskar KS Gwardia Wrocław 25.05.2013 Mistrzostwa Polski AZS Wrocław -81 kg    
zwycięstwo Rochmiński Arkadiusz MMKS Wojownik Skierniewice 13-14.04.2013 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Piła -81 kg II runda  
zwycięstwo Gruszczyński Bartosz KS Gwardia Łódź 13-14.04.2013 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Piła -81 kg III runda  
zwycięstwo Szyszkowski Arkadiusz KŚ AZS Gliwice 13-14.04.2013 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Piła -81 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Banaszek Sebastian UKJ 225 Warszawa 13-14.04.2013 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Piła -81 kg półfinał  
zwycięstwo Szczepaniak Tomasz Klub Judo AZS Opole 13-14.04.2013 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Piła -81 kg finał  
zwycięstwo Szyszkowski Arkadiusz KŚ AZS Gliwice 16.03.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń -81 kg I runda  
porażka Łątka Filip TS Wisła Kraków 16.03.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń -81 kg II runda  
zwycięstwo Florek Jakub MOSiR Bochnia 16.03.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń -81 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Suchecki Bogusz MMKS Wojownik Skierniewice 16.03.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń -81 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Długosz Piotr TS Gwardia Opole 16.03.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń -81 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Rochmiński Arkadiusz MMKS Wojownik Skierniewice 16.03.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń -81 kg o III miejsce  
porażka Urban Paweł MKS Żak Ełk 19-21.10.2012 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Luboń -81 kg II runda  
zwycięstwo Ozdoba Tomasz Klub Judo AZS Opole 19-21.10.2012 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Luboń -81 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Zamęcki Radosław KS AZS-AWF Wrocław 19-21.10.2012 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Luboń -81 kg repasaże - III runda  
porażka Czyż Adam UKJ Ryś Warszawa 19-21.10.2012 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Luboń -81 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Woźniak Mateusz ULKS Ippon Jarocin 07.10.2012 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Wrocław -81 kg I runda  
zwycięstwo Szyszkowski Arkadiusz KŚ AZS Gliwice 07.10.2012 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Wrocław -81 kg II runda  
zwycięstwo Błoński Rafał STS Gryf-3 Słupsk 07.10.2012 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Wrocław -81 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Paulikas Rokas Litwa 07.10.2012 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Wrocław -81 kg półfinał  
porażka Klammert David Czechy 07.10.2012 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Wrocław -81 kg finał  
zwycięstwo Terlecki Hubert KJ Politechniki Białostockiej Białystok 08-09.09.2012 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -81 kg II runda  
zwycięstwo Leśniak Michał MOSiR Bochnia 08-09.09.2012 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -81 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Błoński Rafał STS Gryf-3 Słupsk 08-09.09.2012 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -81 kg półfinał  
porażka Banaszek Sebastian UKJ 225 Warszawa 08-09.09.2012 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -81 kg finał  
porażka Kalinowski Szymon HKS Żubr Hajnówka 27.05.2012 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów Łódź -81 kg I runda  
porażka Sosnowski Krzysztof MKS Żak Ełk 29.04.2012 OPP Seniorek i Seniorów Luboń -81 kg II runda  
zwycięstwo Kogut Mateusz KS AZS AWFiS Gdańsk 14-15.04.2012 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Jastrzębie - Zdrój -81 kg II runda  
zwycięstwo Świczerewski Adrian KU AZS UKW Bydgoszcz 14-15.04.2012 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Jastrzębie - Zdrój -81 kg III runda  
porażka Banaszek Sebastian UKJ 225 Warszawa 14-15.04.2012 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Jastrzębie - Zdrój -81 kg ćwierćfinał  
porażka Szyszkowski Arkadiusz KŚ AZS Gliwice 14-15.04.2012 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Jastrzębie - Zdrój -81 kg repasaże - III runda  
zwycięstwo Pojawa Piotr MMKS Wojownik Skierniewice 17.03.2012 OPP Seniorek i Seniorów Kąty Wrocławskie -81 kg II runda  
porażka Lisowski Marek UKS-GKJ Głogów 17.03.2012 OPP Seniorek i Seniorów Kąty Wrocławskie -81 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Badocha Paweł TS Wisła Kraków 17.03.2012 OPP Seniorek i Seniorów Kąty Wrocławskie -81 kg repasaże - II runda  
porażka Zamęcki Radosław KS AZS-AWF Wrocław 17.03.2012 OPP Seniorek i Seniorów Kąty Wrocławskie -81 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Rydwański Łukasz AKS Strzegom 10-11.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie -81 kg II runda  
zwycięstwo Pruszkowski Damian MMKS Wojownik Skierniewice 10-11.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie -81 kg III runda  
zwycięstwo Zaraś Kacper UKJ 225 Warszawa 10-11.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie -81 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kuczera Piotr KS Polonia Rybnik 10-11.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie -81 kg półfinał  
porażka Szczepaniak Tomasz Klub Judo AZS Opole 10-11.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie -81 kg finał  
zwycięstwo Paszkowski Norbert KSJ Gwardia Koszalin 29.10.2011 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Wrocław -81 kg I runda  
zwycięstwo Kozieł Michał KS Gwardia Łódź 29.10.2011 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Wrocław -81 kg II runda  
porażka Gast Daniel SGKS Wybrzeże Gdańsk 29.10.2011 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Wrocław -81 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Gąsiorowski Przemysław MKS Juvenia Wrocław 29.10.2011 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Wrocław -81 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Szyszkowski Arkadiusz KŚ AZS Gliwice 29.10.2011 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Wrocław -81 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Łątka Filip Pałac Młodzieży Tarnów 29.10.2011 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Wrocław -81 kg o III miejsce  
zwycięstwo Chrapkiewicz Marek KS AZS AWF Katowice 21-23.10.2011 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -81 kg I runda  
zwycięstwo Badocha Paweł TS Wisła Kraków 21-23.10.2011 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -81 kg II runda  
porażka Szczepaniak Jarosław UKJ Ryś Warszawa 21-23.10.2011 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -81 kg ćwierćfinał  
porażka Kubieniec Jakub GKS Czarni Bytom 21-23.10.2011 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -81 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Wiśniewski Adam MMKS Jutrzenka Płock 08.10.2011 OPP Młodzieży Opole -81 kg II runda  
porażka Kubieniec Jakub GKS Czarni Bytom 08.10.2011 OPP Młodzieży Opole -81 kg ćwierćfinał  
porażka Fiutka Grzegorz AZS-WSPiA Poznań 08.10.2011 OPP Młodzieży Opole -81 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Kwiatkowski Tomasz GKS Czarni Bytom 03-04.09.2011 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -81 kg II runda  
zwycięstwo Łątka Filip Pałac Młodzieży Tarnów 03-04.09.2011 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -81 kg III runda  
porażka Golodnyk Pavlo Ukraina 03-04.09.2011 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -81 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Majdan Rafał KS AZS AWFiS Gdańsk 03-04.09.2011 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -81 kg repasaże - III runda  
zwycięstwo Jelonek Wojciech KS Gwardia Wrocław 03-04.09.2011 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -81 kg repasaże - finał  
porażka Kurzej Karol KS Gwardia Wrocław 03-04.09.2011 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -81 kg o III miejsce  
zwycięstwo Prus Kamil WKS Gwardia Warszawa 05.06.2011 OPP Juniorek i Juniorów Opole -81 kg II runda  
zwycięstwo Gast Daniel SGKS Wybrzeże Gdańsk 05.06.2011 OPP Juniorek i Juniorów Opole -81 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Błoński Roman STS Gryf-3 Słupsk 05.06.2011 OPP Juniorek i Juniorów Opole -81 kg półfinał  
porażka Długosz Piotr TS Gwardia Opole 05.06.2011 OPP Juniorek i Juniorów Opole -81 kg finał  
zwycięstwo Jastrzębski Dawid AKS Strzegom 01-02.04.2011 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -81 kg I runda  
zwycięstwo Isenko Łukasz KS AZS AWFiS Gdańsk 01-02.04.2011 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -81 kg II runda  
zwycięstwo Kwiatkowski Tomasz GKS Czarni Bytom 01-02.04.2011 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -81 kg III runda  
zwycięstwo Majewski Piotr UKS Tomita Elbląg 01-02.04.2011 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -81 kg ćwierćfinał  
porażka Trześniewski Mikołaj WKS Gwardia Warszawa 01-02.04.2011 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -81 kg półfinał  
porażka Prus Kamil WKS Gwardia Warszawa 01-02.04.2011 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -81 kg o III miejsce  
zwycięstwo Szyszkowski Arkadiusz KŚ AZS Gliwice 05-06.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bochnia -81 kg I runda  
zwycięstwo Lewandowski Filip SGKS Wybrzeże Gdańsk 05-06.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bochnia -81 kg II runda  
porażka Witkowski Marcin UKJ 225 Warszawa 05-06.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bochnia -81 kg ćwierćfinał  
porażka Kwiatkowski Tomasz GKS Czarni Bytom 05-06.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bochnia -81 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Duda Wojciech KS AZS-AWF Wrocław 04-05.09.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Mława -73 kg I runda  
zwycięstwo Balwierz Aleksander TS Wisła Kraków 04-05.09.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Mława -73 kg II runda  
zwycięstwo Kuczyński Mateusz ZKJ Yamabushi Zakopane 04-05.09.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Mława -73 kg III runda  
zwycięstwo Wiktorek Seweryn UKS Ippon MDK Kutno 04-05.09.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Mława -73 kg ćwierćfinał  
porażka Chrapkiewicz Marek KS Gwardia Bielsko-Biała 04-05.09.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Mława -73 kg półfinał  
porażka Józwik Bogdan WKS Śląsk Wrocław 04-05.09.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Mława -73 kg o III miejsce  
zwycięstwo Pruszkowski Damian MMKS Wojownik Skierniewice 06.06.2010 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -73 kg II runda  
zwycięstwo Syczow Sergei Białoruś 06.06.2010 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -73 kg III runda  
porażka Witkowski Marcin UKJ 225 Warszawa 06.06.2010 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -73 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Szafran Łukasz PKS Olimpia Poznań 06.06.2010 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -73 kg repasaże - III runda  
zwycięstwo Chrapkiewicz Marek KS Gwardia Bielsko-Biała 06.06.2010 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -73 kg repasaże - finał  
porażka Galaś Krzysztof KS AZS-AWF Warszawa 06.06.2010 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -73 kg o III miejsce  
zwycięstwo Stanek Dawid KS Błękitni Tarnów 01-04.05.2010 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Warszawa / Józefów -73 kg I runda  
zwycięstwo Bełczowski Wojciech MOSiR Stalowa Wola 01-04.05.2010 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Warszawa / Józefów -73 kg II runda  
zwycięstwo Rybczyński Robert UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 01-04.05.2010 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Warszawa / Józefów -73 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Czyżowicz Piotr GKS Czarni Bytom 01-04.05.2010 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Warszawa / Józefów -73 kg półfinał  
zwycięstwo Jelonek Wojciech MKS Juvenia Wrocław 01-04.05.2010 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Warszawa / Józefów -73 kg finał  
zwycięstwo Rybczyński Robert UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 13-14.03.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -73 kg II runda  
zwycięstwo Kozłowski Rafał MKS Juvenia Wrocław 13-14.03.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -73 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Czyżowicz Piotr GKS Czarni Bytom 13-14.03.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -73 kg półfinał  
zwycięstwo Jelonek Wojciech MKS Juvenia Wrocław 13-14.03.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -73 kg finał  
zwycięstwo Bełczowski Wojciech MOSiR Stalowa Wola 14-15.11.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom -73 kg I runda  
zwycięstwo Nowak Paweł TDK Trzcianka 14-15.11.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom -73 kg II runda  
zwycięstwo Łuszczyk Jakub UKS Judo 48 Częstochowa 14-15.11.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom -73 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Rybczyński Robert UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 14-15.11.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom -73 kg półfinał  
zwycięstwo Jelonek Wojciech MKS Juvenia Wrocław 14-15.11.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom -73 kg finał  
zwycięstwo Różański Adrian UKS Opty Gdynia 10-11.10.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Jastrzębie - Zdrój -73 kg II runda  
zwycięstwo Szafran Łukasz PKS Olimpia Poznań 10-11.10.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Jastrzębie - Zdrój -73 kg ćwierćfinał  
porażka Kurzej Karol AKS Strzegom 10-11.10.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Jastrzębie - Zdrój -73 kg półfinał  
zwycięstwo Jabłoński Michał KS AZS AWFiS Gdańsk 10-11.10.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Jastrzębie - Zdrój -73 kg o III miejsce  
porażka Przychodzeń Dawid SGKS Wybrzeże Gdańsk 19-20.09.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Jezierzyce -73 kg II runda  
zwycięstwo Szafran Łukasz PKS Olimpia Poznań 02-03.05.2009 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) Kielce -66 kg I runda  
porażka Bartusik Michał PTS Walter Rzeszów 02-03.05.2009 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) Kielce -66 kg II runda  
porażka Bogucki Patryk UKS Siódemka Sochaczew 02-03.05.2009 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) Kielce -66 kg repasaże - II runda  
porażka Witkowski Marcin UKJ 225 Warszawa 28-29.03.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Piła -73 kg II runda  
zwycięstwo Murzyn Karol MKS CM Jordan Kraków 28-29.03.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Piła -73 kg repasaże - I runda  
porażka Gmurek Marcin KS AZS-AWF Warszawa 28-29.03.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Piła -73 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Bluj Mikołaj KS AZS AWFiS Gdańsk 15-16.11.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Jezierzyce -66 kg I runda  
zwycięstwo Kurzej Karol AKS Strzegom 15-16.11.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Jezierzyce -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Długosz Piotr KS Gwardia Opole 15-16.11.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Jezierzyce -66 kg półfinał  
zwycięstwo Łątka Filip Pałac Młodzieży Tarnów 15-16.11.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Jezierzyce -66 kg finał  
porażka Ciechomski Patryk MMKS Jutrzenka Płock 29-30.03.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorow Młodszych Rybnik -66 kg I runda  
porażka Gaik Krzysztof KŚ AZS Gliwice 17.11.2007 Puchar Polski Juniorek i Juniorów mlodszych Olsztyn -60 kg I runda  
porażka Błoński Roman STS Gryf-3 Słupsk 17.11.2007 Puchar Polski Juniorek i Juniorów mlodszych Olsztyn -60 kg repasaże - I runda  
porażka Błażejewski Adrian PTS Walter Rzeszów 15.09.2007 Puchar Polski - OTK Juniorow i Juniorek młodszych Łódź -60 kg I runda  

Polityka prywatności Judostat.pl