Puchar Polski Seniorek i Seniorów
Mysiadło, 11.02.2017
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW
 KLASYFIKACJE MEDALOWE I PUNKTOWE
Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brązowe
1WKS Śląsk Wrocław200
2AZS UW Warszawa111
3SGKS Wybrzeże Gdańsk110
4KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik100
5KS Gwardia Łódź100
6UMKS Żak Kielce100
7KS AZS-AWF Warszawa020
8GKS Czarni Bytom011
9Klub Judo AZS Opole011
10KS Gwardia Białystok010
11KS Gwardia Wrocław004
12 (brak informacji)001
13KS AZS AWF Katowice001
14KS AZS-AWF Wrocław001
15KS Budowlani Sosnowiec001
16TS Gwardia Olsztyn001
17UKJ 225 Warszawa001
18UKJ ASzWoj Warszawa001
Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brązowe
1GKS Czarni Bytom211
2UKS Judo Wolbrom110
3KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik100
4TDK Trzcianka100
5TKS Judo Toruń100
6TS Gwardia Opole100
7MKS Juvenia Wrocław011
8KS AZS-AWF Warszawa010
9KU AZS UKW Bydgoszcz010
10SGKS Wybrzeże Gdańsk010
11UKS Conrad Gdańsk010
12KS Budowlani Sosnowiec003
13KS AZS-AWF Wrocław002
14KS AZS AWFiS Gdańsk001
15UKS 3 Piła001
16ULKS Ippon Jarocin001
Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brązowe
1GKS Czarni Bytom222
2KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik200
3WKS Śląsk Wrocław200
4SGKS Wybrzeże Gdańsk120
5AZS UW Warszawa111
6UKS Judo Wolbrom110
7KS Gwardia Łódź100
8TDK Trzcianka100
9TKS Judo Toruń100
10TS Gwardia Opole100
11UMKS Żak Kielce100
12KS AZS-AWF Warszawa030
13Klub Judo AZS Opole011
14MKS Juvenia Wrocław011
15KS Gwardia Białystok010
16KU AZS UKW Bydgoszcz010
17UKS Conrad Gdańsk010
18KS Budowlani Sosnowiec004
19KS Gwardia Wrocław004
20KS AZS-AWF Wrocław003
21 (brak informacji)001
22KS AZS AWF Katowice001
23KS AZS AWFiS Gdańsk001
24TS Gwardia Olsztyn001
25UKJ 225 Warszawa001
26UKJ ASzWoj Warszawa001
27UKS 3 Piła001
28ULKS Ippon Jarocin001
Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1KS Gwardia Wrocław27.0
2AZS UW Warszawa26.5
3WKS Śląsk Wrocław18.0
4SGKS Wybrzeże Gdańsk16.0
5KS AZS-AWF Warszawa14.0
6GKS Czarni Bytom12.5
7Klub Judo AZS Opole12.5
8KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik10.5
9WKS Gwardia Warszawa10.5
10KS AZS-AWF Wrocław9.0
11KS Budowlani Sosnowiec9.0
12KS Gwardia Łódź9.0
13UKJ 225 Warszawa9.0
14UMKS Żak Kielce9.0
15KS AZS AWF Katowice7.0
16KS Gwardia Białystok7.0
17KŚ AZS Gliwice6.5
18 (brak informacji)5.5
19TS Gwardia Olsztyn5.5
20UKJ ASzWoj Warszawa5.5
21KS Gwardia Bielsko-Biała3.5
22UKJ Ryś Warszawa3.5
23WKS Flota Gdynia3.5
24MMKS Wojownik Skierniewice1.5
25PTS Janosik Bielsko-Biała1.5
26UKS 3 Piła1.5
27UKS Tomita Elbląg1.5
Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom27.0
2UKS Judo Wolbrom11.0
3SGKS Wybrzeże Gdańsk10.5
4MKS Juvenia Wrocław9.5
5KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik9.0
6TS Gwardia Opole9.0
7KS AZS-AWF Wrocław8.5
8KS Budowlani Sosnowiec8.5
9KU AZS UKW Bydgoszcz7.0
10TDK Trzcianka6.0
11KS AZS AWFiS Gdańsk5.5
12ULKS Ippon Jarocin5.5
13TKS Judo Toruń5.0
14WKS Gwardia Warszawa3.5
15KS AZS-AWF Warszawa3.0
16UKS Conrad Gdańsk3.0
17UKS 3 Piła2.0
18KŚ AZS Gliwice1.5
19UKS Drako 79 Warszawa1.5
Klasyfikacja punktowa - razem
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom39.5
2KS Gwardia Wrocław27.0
3AZS UW Warszawa26.5
4SGKS Wybrzeże Gdańsk26.5
5KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik19.5
6WKS Śląsk Wrocław18.0
7KS AZS-AWF Wrocław17.5
8KS Budowlani Sosnowiec17.5
9KS AZS-AWF Warszawa17.0
10WKS Gwardia Warszawa14.0
11Klub Judo AZS Opole12.5
12UKS Judo Wolbrom11.0
13MKS Juvenia Wrocław9.5
14KS Gwardia Łódź9.0
15TS Gwardia Opole9.0
16UKJ 225 Warszawa9.0
17UMKS Żak Kielce9.0
18KŚ AZS Gliwice8.0
19KS AZS AWF Katowice7.0
20KS Gwardia Białystok7.0
21KU AZS UKW Bydgoszcz7.0
22TDK Trzcianka6.0
23 (brak informacji)5.5
24KS AZS AWFiS Gdańsk5.5
25TS Gwardia Olsztyn5.5
26UKJ ASzWoj Warszawa5.5
27ULKS Ippon Jarocin5.5
28TKS Judo Toruń5.0
29KS Gwardia Bielsko-Biała3.5
30UKJ Ryś Warszawa3.5
31UKS 3 Piła3.5
32WKS Flota Gdynia3.5
33UKS Conrad Gdańsk3.0
34MMKS Wojownik Skierniewice1.5
35PTS Janosik Bielsko-Biała1.5
36UKS Drako 79 Warszawa1.5
37UKS Tomita Elbląg1.5