Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski młodzieży
 

Statystyka ogólna Lista zawodów Klasyfikacje medalowe Klasyfikacje punktowe
Klasyfikacje medalowe
Klasyfikacja medalowa klubów - mężczyĽni
Lp.Klubzłotesrebrnebrązowe
1GKS Czarni Bytom323045
2KS Gwardia Wrocław211725
3WKS ¦l±sk Wrocław181538
4TS Wisła Kraków171732
5KS AZS AWFiS Gdańsk161331
6WKS Gwardia Warszawa161121
7SGKS Wybrzeże Gdańsk16215
8KS AZS-AWF Warszawa141922
9KS AZS-AWF Wrocław10917
10TS Gwardia Opole9510
11UKJ Ry¶ Warszawa8126
12AZS UW Warszawa5419
13PKS Olimpia Poznań5318
14KS AZS AWF Katowice531
15KS Gwardia ŁódĽ4912
16Klub Judo AZS Opole438
17PKS Katowice435
18WTJ Włocławek412
19UKJ ASzWoj Warszawa319
20KS Gwardia Bielsko-Biała2914
21WKS Flota Gdynia2612
22KS Polonia Rybnik238
23AKS Strzegom230
24UKJ Millenium Rzeszów223
25KSJ Gwardia Koszalin222
26KJ Koka Jastrzębie-Zdrój123
27ZKS Gwardia Zielona Góra120
28AZS O¦ ŁódĽ114
29KS Lublinianka Lublin113
30KS Błękitni Tarnów111
31UKS-GKJ Głogów111
32MKS Olimpijczyk Włocławek104
33UKS Tomita Elbl±g101
34UKS Galeon Gdynia101
35KS Yawara Warszawa101
36KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik100
37MKS Zryw Łowicz100
38UKS 3 Piła100
39K¦ AZS Gliwice0816
40MMKS Wojownik Skierniewice0211
41TS Gwardia Olsztyn027
42ULKS Ippon Jarocin023
43UKS Judo Wolbrom022
44UKJ 225 Warszawa014
45AZS-WSPiA Poznań014
46UMKS Żak Kielce012
47KS Gwardia Białystok011
48WOSW KS Warszawa011
49MOSiR Cieszyn011
50UKS Budokan Gdańsk010
51MKS Juvenia Wrocław010
52TSJ Gryf Słupsk010
53KS Arkonia Szczecin010
54GKS Olimpia Grudzi±dz010
55UKS Kodokan Toruń010
56MKS Żak Ełk003
57PKS Gwardia Szczytno002
58KS Start Radom002
59UKS 10 Bydgoszcz001
60MOSiR Bochnia001
61LKS Wyzwolenie Simoradz001
62UKS Judo Sensei Płock001
63UKS Grot Kraków001
64TG Sokół My¶lenice001
65UKS Conrad Gdańsk001
66KS Akademia Judo Poznań001
67UKS Judo-Kano Płock001
68KU AZS WAT Warszawa001
69UKS Olimpia-Judo Elbl±g001
70MKS CM Jordan Kraków001
71KS Resursa ŁódĽ001
72SKS Shiroikaj Judo Club ¦widnik001
73KS Budowlani Sosnowiec001
Klasyfikacja medalowa klubów - kobiety
Lp.Klubzłotesrebrnebrązowe
1KS AZS AWFiS Gdańsk362823
2KS AZS-AWF Wrocław291727
3Klub Judo AZS Opole131515
4GKS Czarni Bytom131111
5SGKS Wybrzeże Gdańsk1013
6KS Polonia Rybnik854
7KS Gwardia Bielsko-Biała8413
8WKS Gwardia Warszawa817
9MKS Pałac Młodzieży ŁódĽ743
10AZS O¦ Poznań61242
11AZS UW Warszawa61221
12KSJ Gwardia Koszalin6711
13KS AZS-AWF Warszawa51013
14KS Gwardia ŁódĽ506
15MKS CM Jordan Kraków506
16KS Judo Czechowice-Dziedzice412
17KS Lublinianka Lublin3510
18MKS Zryw Łowicz321
19K¦ AZS Gliwice318
20PTS Siedlce312
21UKSJ Nippon Olsztyn301
22UMKS Żak Kielce301
23TKS Judo Toruń300
24MKS Juvenia Wrocław2108
25TS Gwardia Opole2711
26AZS O¦ ŁódĽ2311
27KS Budowlani Sosnowiec234
28GKS Błękitni Kielce226
29UKS Narew Łapy215
30UKS Drako 79 Warszawa213
31KU AZS P¦ Kielce200
32KSZO Ostrowiec ¦w.200
33AKS Strzegom145
34UKS Kodokan Toruń1311
35PKS Olimpia Poznań135
36KS Błękitni Tarnów130
37UKJ Orzeł Warszawa1210
38AZS-WSPiA Poznań127
39GKS Olimpia Grudzi±dz122
40BKS Hetman Białystok121
41MMKS Wojownik Skierniewice121
42MKS VIS Skierniewice120
43TS Wisła Kraków115
44UKS Gimnazjon Suchy Las114
45UKS Judo Wolbrom113
46PTS Gwardia Bydgoszcz113
47MKS Judo Chełm112
48UKS 3 Piła111
49TDK Trzcianka110
50UKS Ósemka Nowa Sól110
51KS Start Radom108
52UMKS Ostrowia Ostrowiec ¦w.102
53UKS Orły Daszewice102
54KJ Koka Jastrzębie-Zdrój101
55KU AZS UKW Bydgoszcz101
56WTJ Włocławek101
57MKS Olimpijczyk Włocławek100
58WTJ Satori Wodzisław ¦l.100
59KS Gwardia Wrocław100
60KJ Samuraj Koszalin0313
61KS Akademia Judo Poznań035
62TSJ Gryf Słupsk032
63UKS Judo Sensei Płock031
64KS Resursa ŁódĽ031
65UWKS Polonia Jelenia Góra023
66KS Judo Koch Szczecin022
67PKS Gwardia Szczytno021
68PUKS Makowiec Skaryszew021
69UKS Grot Kraków020
70MMKS Jutrzenka Płock013
71MKS Truso Elbl±g012
72UKJ ASzWoj Warszawa012
73UKS Junior Lipno012
74MKS Żak Ełk011
75UKS Conrad Gdańsk011
76KS Gwardia Piła011
77UKS Judo Rawa Mazowiecka010
78UKS Bushi Rybnik010
79UKS Siódemka Sochaczew010
80WKS Flota Gdynia010
81TS Gwardia Olsztyn005
82UKS Olimpia-Judo Elbl±g003
83KKS Hejnał Kęty003
84Unia Concordia Piotrków Trybunalski002
85UKS Judo Mysłowice002
86KS AZS AWF Katowice002
87UKS Opty Gdynia002
88UKS Orkan Judo Sochaczew002
89Pałac Młodzieży Tarnów002
90BKS Judo Bydgoszcz001
91Mazowsze Płońsk001
92UKS Judo Częstochowa001
93PTS Janosik Bielsko-Biała001
94UKS Dwunastka Leszno001
95UKS Ronin-Team Warszawa001
96UKS Wolania Wola Rzędzińska001
97MOS Zatoka Braniewo001
98UKJ Legion Zamo¶ć001
99ZKS Elana Toruń001
100KS Yawara Warszawa001
101UKS-GKJ Głogów001
102UKS Spartakus Lublin001
103RKS Radomiak Radom001
104WKS ¦l±sk Wrocław001
105KS AZS AWF Gorzów Wlk.001
Klasyfikacja medalowa klubów - razem
Lp.Klubzłotesrebrnebrązowe
1KS AZS AWFiS Gdańsk524154
2GKS Czarni Bytom454156
3KS AZS-AWF Wrocław392644
4SGKS Wybrzeże Gdańsk26318
5WKS Gwardia Warszawa241228
6KS Gwardia Wrocław221725
7KS AZS-AWF Warszawa192935
8TS Wisła Kraków181837
9WKS ¦l±sk Wrocław181539
10Klub Judo AZS Opole171823
11AZS UW Warszawa111640
12TS Gwardia Opole111221
13KS Gwardia Bielsko-Biała101327
14KS Polonia Rybnik10812
15KS Gwardia ŁódĽ9918
16UKJ Ry¶ Warszawa8126
17KSJ Gwardia Koszalin8913
18MKS Pałac Młodzieży ŁódĽ743
19AZS O¦ Poznań61242
20PKS Olimpia Poznań6623
21KS AZS AWF Katowice533
22WTJ Włocławek513
23MKS CM Jordan Kraków507
24KS Lublinianka Lublin4613
25PKS Katowice435
26MKS Zryw Łowicz421
27KS Judo Czechowice-Dziedzice412
28K¦ AZS Gliwice3924
29AKS Strzegom375
30AZS O¦ ŁódĽ3415
31UKJ ASzWoj Warszawa3211
32UMKS Żak Kielce313
33PTS Siedlce312
34UKSJ Nippon Olsztyn301
35TKS Judo Toruń300
36MKS Juvenia Wrocław2118
37WKS Flota Gdynia2712
38KS Błękitni Tarnów241
39KS Budowlani Sosnowiec235
40GKS Błękitni Kielce226
41KJ Koka Jastrzębie-Zdrój224
42UKJ Millenium Rzeszów223
43UKS Narew Łapy215
44UKS Drako 79 Warszawa213
45UKS 3 Piła211
46MKS Olimpijczyk Włocławek204
47KU AZS P¦ Kielce200
48KSZO Ostrowiec ¦w.200
49MMKS Wojownik Skierniewice1412
50UKS Kodokan Toruń1411
51AZS-WSPiA Poznań1311
52UKS Judo Wolbrom135
53GKS Olimpia Grudzi±dz132
54UKJ Orzeł Warszawa1210
55BKS Hetman Białystok121
56ZKS Gwardia Zielona Góra120
57MKS VIS Skierniewice120
58UKS Gimnazjon Suchy Las114
59PTS Gwardia Bydgoszcz113
60UKS-GKJ Głogów112
61MKS Judo Chełm112
62TDK Trzcianka110
63UKS Ósemka Nowa Sól110
64KS Start Radom1010
65UKS Orły Daszewice102
66UMKS Ostrowia Ostrowiec ¦w.102
67KS Yawara Warszawa102
68UKS Tomita Elbl±g101
69UKS Galeon Gdynia101
70KU AZS UKW Bydgoszcz101
71KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik100
72WTJ Satori Wodzisław ¦l.100
73TSJ Gryf Słupsk042
74KJ Samuraj Koszalin0313
75KS Akademia Judo Poznań036
76UKS Judo Sensei Płock032
77KS Resursa ŁódĽ032
78TS Gwardia Olsztyn0212
79UWKS Polonia Jelenia Góra023
80ULKS Ippon Jarocin023
81PKS Gwardia Szczytno023
82KS Judo Koch Szczecin022
83UKS Grot Kraków021
84PUKS Makowiec Skaryszew021
85UKJ 225 Warszawa014
86MKS Żak Ełk014
87MMKS Jutrzenka Płock013
88MKS Truso Elbl±g012
89UKS Conrad Gdańsk012
90UKS Junior Lipno012
91KS Gwardia Białystok011
92WOSW KS Warszawa011
93MOSiR Cieszyn011
94KS Gwardia Piła011
95UKS Budokan Gdańsk010
96UKS Bushi Rybnik010
97UKS Judo Rawa Mazowiecka010
98UKS Siódemka Sochaczew010
99KS Arkonia Szczecin010
100UKS Olimpia-Judo Elbl±g004
101KKS Hejnał Kęty003
102Unia Concordia Piotrków Trybunalski002
103UKS Judo Mysłowice002
104UKS Opty Gdynia002
105UKS Orkan Judo Sochaczew002
106Pałac Młodzieży Tarnów002
107BKS Judo Bydgoszcz001
108UKS 10 Bydgoszcz001
109Mazowsze Płońsk001
110MOS Zatoka Braniewo001
111UKS Wolania Wola Rzędzińska001
112UKS Ronin-Team Warszawa001
113UKS Judo Częstochowa001
114MOSiR Bochnia001
115LKS Wyzwolenie Simoradz001
116TG Sokół My¶lenice001
117PTS Janosik Bielsko-Biała001
118UKS Dwunastka Leszno001
119UKS Judo-Kano Płock001
120UKJ Legion Zamo¶ć001
121ZKS Elana Toruń001
122KU AZS WAT Warszawa001
123UKS Spartakus Lublin001
124RKS Radomiak Radom001
125SKS Shiroikaj Judo Club ¦widnik001
126KS AZS AWF Gorzów Wlk.001

Polityka prywatności Judostat.pl