Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Filip Zawadzki
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Puchalski Aleksander Kuma Judo Warszawa 05.11.2022 VIII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2009-2010) Warszawa -50 kg I runda  
porażka Wrobel Tomasz IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 05.11.2022 VIII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2009-2010) Warszawa -50 kg II runda  
zwycięstwo Parulski Maciej UKS Judo Panda Warszawa 05.11.2022 VIII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2009-2010) Warszawa -50 kg repasaże - II runda  
porażka Ossowski Aleks IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 05.11.2022 VIII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2009-2010) Warszawa -50 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Murawski Igor UKS Neko Warszawa 16.10.2022 VI Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2009-2010) Warszawa -50 kg I runda  
zwycięstwo Ręczyn Michał Klub Sportowy Nastula Club Warszawa 16.10.2022 VI Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2009-2010) Warszawa -50 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Parulski Maciej UKS Judo Panda Warszawa 16.10.2022 VI Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2009-2010) Warszawa -50 kg półfinał  
zwycięstwo Gwizdała Piotr UKJ Lemur Warszawa 16.10.2022 VI Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2009-2010) Warszawa -50 kg finał  
zwycięstwo Kostrzewa Konrad UKS Judo Panda Warszawa 08.10.2022 XVIII Białołęcki Turniej Judo U14 (2009-2010) Warszawa -50 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Gwizdała Piotr UKJ Lemur Warszawa 08.10.2022 XVIII Białołęcki Turniej Judo U14 (2009-2010) Warszawa -50 kg półfinał  
zwycięstwo Mydlarski Adam UKJ Lemur Warszawa 08.10.2022 XVIII Białołęcki Turniej Judo U14 (2009-2010) Warszawa -50 kg finał  
zwycięstwo Mydlarski Adam UKJ Lemur Warszawa 03.10.2021 Memoriał Grzegorza MalikaU14 (2008-2009) Warszawa -42 kg    
porażka Michalak Wojciech UKJ Champion Warszawa 03.10.2021 Memoriał Grzegorza MalikaU14 (2008-2009) Warszawa -42 kg    
zwycięstwo Ciesielski Antonni UKJ Lemur Warszawa 02.10.2021 Orkan Judo Cup 7 U14 (2008-2009) Sochaczew -42 kg    
zwycięstwo Zatke Krzysztof KS Gwardia Łódź 02.10.2021 Orkan Judo Cup 7 U14 (2008-2009) Sochaczew -42 kg    
porażka Wrobel Tomasz IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 02.10.2021 Orkan Judo Cup 7 U14 (2008-2009) Sochaczew -42 kg    
zwycięstwo Koszyk Adrian UKS Chojrak Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -36 kg II runda  
zwycięstwo Płecha Jan IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -36 kg ćwierćfinał  
porażka Dolota Kamil UKS SameJudo 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -36 kg półfinał  
zwycięstwo Skrajny Filip IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -36 kg o III miejsce  
porażka Swołkowicz Wojciech GKS Czarni Bytom 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -39 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Czałbowski Szymon Hato Judo Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -39 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Jankowski Jan UKJ 225 Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -39 kg repasaże - finał  
porażka Kłoszewski Maksym IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -39 kg o III miejsce  
zwycięstwo Choiński Wiktor UKS Chojrak Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -35 kg I runda  
zwycięstwo Kajdana Jeremi Judo Legia Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -35 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Mydlarski Adam UKJ Lemur Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -35 kg półfinał  
porażka Płecha Franciszek IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -35 kg finał  
porażka Mutelica Damian Oleg Cretul Moldova 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -33 kg I runda  
zwycięstwo Skrajny Filip IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 26.10.2019 IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12 Warszawa -33 kg II runda  
zwycięstwo Kowalski Julian UKJ Champion Warszawa 26.10.2019 IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12 Warszawa -33 kg ćwierćfinał  
porażka Kłoszewski Maksym IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 26.10.2019 IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12 Warszawa -33 kg półfinał  
zwycięstwo Mydlarski Adam UKJ Lemur Warszawa 26.10.2019 IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12 Warszawa -33 kg o III miejsce  
porażka Sobota Kostek UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -33 kg I runda  
zwycięstwo BOIEV MAKSYM Nadvirna Ukraina Ukraina 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -33 kg I runda  
zwycięstwo Pietrzykowski Maciej UKS Judo Fight Club Warszawa 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -33 kg II runda  
porażka Babakhanov Vugar Sport Club Atilla Baku 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -33 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Ludian Mikołaj UKS Judo Team Modliborzyce 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -33 kg repasaże - II runda  
porażka Maruszkin Wiktor UKJ 225 Warszawa 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -33 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Druganovskyi Valerii UKR Leader Chernivtsi 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U11 Marki -31 kg II runda  
porażka CIMBOLAS TIMAS JUDO SIMBA ALYTUS 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U11 Marki -31 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Mateusz Iwanicki KS Yawara Warszawa 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U11 Marki -31 kg repasaże - II runda  
porażka Pavlov Ivan Koenig Judo Club Rosja 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U11 Marki -31 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Maruszkin Wiktor UKJ 225 Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -32 kg II runda  
zwycięstwo Samborski Olgierd Judo Legia Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -32 kg ćwierćfinał  
porażka Korzeń Ksawery Judo Legia Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -32 kg półfinał  
porażka Nalewajek Patryk UKS Mokotovia Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -32 kg o III miejsce  
zwycięstwo SZMITKO GABRIEL Klub Judo Shamo Ełk Ełk 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -32 kg I runda  
porażka Bronzel Filip Czarni Bytom Bytom 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -32 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Gajda Tomasz UKS Szogun Piaseczno 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -32 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Kowalski Julian UKJ Champion Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -32 kg o III miejsce  
zwycięstwo Korecki Wincenty KS Yawara Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 Mysiadło M-05    
zwycięstwo Chmielewski Stanisław Judo Legia Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 Mysiadło M-05    
zwycięstwo Leonczak Krzysztof UKJ Bushido Piaseczno 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 Mysiadło M-05    
zwycięstwo Hess Michał KS Yawara Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 Mysiadło M-05 półfinał  
zwycięstwo Michalski Łukasz UKS Sakura Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 Mysiadło M-05 finał  
zwycięstwo Chmielewski Stanisław Judo Legia Warszawa 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U10 Sochaczew -30 kg I runda  
zwycięstwo Egorov Kirill RED STAR Gurievsk 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U10 Sochaczew -30 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Hess Michał KS Yawara Warszawa 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U10 Sochaczew -30 kg półfinał  
porażka Karpiński Kamil UKJ Lemur Warszawa 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U10 Sochaczew -30 kg finał  
zwycięstwo Samborski Olgierd Judo Legia Warszawa 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 Warszawa -30 kg I runda  
porażka Wrobel Tomasz IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 Warszawa -30 kg II runda  
porażka MYSELIUK NAZAR SC TORNADO SHATSK 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa -30 kg II runda  
zwycięstwo Brysiak Rafał UKS SameJudo 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -30 kg I runda  
zwycięstwo Puchalski Aleksander Kuma Judo Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -30 kg II runda  
zwycięstwo Malicki Dominik KS AZS-AWF Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -30 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Ręczyn Michał Klub Sportowy Nastula Club Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -30 kg półfinał  
zwycięstwo Rodriguez Miguel Judo Legia Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -30 kg finał  
zwycięstwo Neverdauskas Motiejus Budoka Kaunas - Jonava 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -29 kg I runda  
porażka Todorovic Zoran Ippon Kiev 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -29 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Rybołowicz Paweł UKS Okami Dobrzyniewo Duże 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -29 kg repasaże - I runda  
porażka Dobek Zygmunt UKJ Yuko Józefów 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Warszawa M-07    
zwycięstwo Starodubers Dmytro UKJ Ryś Warszawa 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Warszawa M-07    
zwycięstwo Małachowski Mateusz UKJ Yuko Józefów 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Warszawa M-07    
zwycięstwo Tkacz Francziszek UKS Orkan Judo Sochaczew 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Warszawa M-07    
zwycięstwo Koliński Oliwier UKS Czerwone Smoki Toshi Brwinów 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -28 kg I runda  
porażka Lang Kacper LKS "Szubinianka" Szubin Szubin 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -28 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Toukhet Amir UKS Orkan Judo Sochaczew 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -28 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Gocłowski Krzysztof UKJ 82 Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -28 kg repasaże - finał  
porażka Starck Piotr UKJ Ryś Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -28 kg o III miejsce  
zwycięstwo Ko¶ny Alek UKJ Champion Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno -28 kg I runda  
zwycięstwo Kempski Igor IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno -28 kg II runda  
zwycięstwo Gajda Tomasz UKS Szogun Piaseczno 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno -28 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Dudka Franciszek UKS Judo Panda Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno -28 kg półfinał  
porażka Wrobel Tomasz IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno -28 kg finał  
zwycięstwo Dudka Franciszek UKS Judo Panda Warszawa 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło M-10    
zwycięstwo Fliszkiewicz Maciej UKJ Lemur Warszawa 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło M-10    
zwycięstwo Leonczak Krzysztof UKJ Bushido Piaseczno 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło M-10    
porażka Sobota Kostek UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -28 kg II runda  
zwycięstwo Ja¶kowski Olaf UKJ Champion Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -28 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Budenis Arseny Grodno Judo Club Grodno 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -28 kg repasaże - II runda  
porażka Wrobel Tomasz IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -28 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Żwinis Piotr UKJ 225 Warszawa 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -28 kg I runda  
zwycięstwo Twardowski Jakub BKS Judo Bydgoszcz 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -28 kg ćwierćfinał  
porażka Sokołowski Mateusz UKS SameJudo 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -28 kg półfinał  
porażka MYSELIUK NAZAR SC TORNADO SHATSK 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -28 kg o III miejsce  
porażka Pancner Marek JUDO CLUB KIDSPORT 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U9 Marki -25 kg II runda  
porażka Mateusz Iwanicki KS Yawara Warszawa 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U9 Marki -25 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Michalik Franciszek UKJ ASzWoj Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U9 Warszawa -24 kg I runda  
zwycięstwo Cheikh ibrahim Oliwier KS Yawara Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U9 Warszawa -24 kg II runda  
zwycięstwo Bielec Igor UKJ Lemur Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U9 Warszawa -24 kg ćwierćfinał  
porażka Mateusz Iwanicki KS Yawara Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U9 Warszawa -24 kg półfinał  
porażka Kielak Max UKJ Lemur Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U9 Warszawa -24 kg o III miejsce  
porażka Chmielewski Michał Judo Legia Warszawa 06.11.2016 III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U11 Warszawa -27 kg    
porażka Migryt Bartek UKS SameJudo 06.11.2016 III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U11 Warszawa -27 kg    
porażka Sawicki Wojciech UKS Judo Panda Warszawa 06.11.2016 III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U11 Warszawa -27 kg    
zwycięstwo Rzeczycki Wiktor UKS Judo Panda Warszawa 06.11.2016 III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U9 Warszawa -26 kg I runda  
zwycięstwo Okraska Albert Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 06.11.2016 III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U9 Warszawa -26 kg ćwierćfinał  
porażka Warowny Krzys UKS Judo Panda Warszawa 06.11.2016 III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U9 Warszawa -26 kg półfinał  
zwycięstwo WoĽniak Janek Klub Judo Mizu Kobyłka 06.11.2016 III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U9 Warszawa -26 kg o III miejsce  

Polityka prywatności Judostat.pl