Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Magdalena Korfanty
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
porażka Cal Agata (8) TS Gwardia Warszawa 01.10.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa Ole¶nica -63 kg I runda  
zwycięstwo Cholewińska Anna UKS Conrad Gdańsk 04-06.10.2013 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -57 kg II runda  
zwycięstwo Skoczylas Anna KS AZS-AWF Wrocław 04-06.10.2013 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -57 kg ćwierćfinał  
porażka Błach Dominika KS AZS AWFiS Gdańsk 04-06.10.2013 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -57 kg półfinał  
porażka Miller Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk 04-06.10.2013 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Liber Sonia KS Akademia Judo Poznań 28.04.2013 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Wasilewicz Adrianna Klub Judo AZS Opole 28.04.2013 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -57 kg półfinał  
zwycięstwo Pepera Beata UKS Judo Wolbrom 28.04.2013 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -57 kg finał  
zwycięstwo Znojek Natalia TS Gwardia Opole 23.03.2013 OPP Seniorek i Seniorów Opole -57 kg I runda  
zwycięstwo Różańska Lena KS AZS-AWF Wrocław 23.03.2013 OPP Seniorek i Seniorów Opole -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Miller Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk 23.03.2013 OPP Seniorek i Seniorów Opole -57 kg półfinał  
zwycięstwo Chró¶cielewska Monika KS AZS AWFiS Gdańsk 23.03.2013 OPP Seniorek i Seniorów Opole -57 kg finał  
zwycięstwo Różańska Lena KS AZS-AWF Wrocław 19-21.10.2012 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Luboń -57 kg I runda  
zwycięstwo Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock 19-21.10.2012 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Luboń -57 kg ćwierćfinał  
porażka Perenc Agata KS Polonia Rybnik 19-21.10.2012 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Luboń -57 kg półfinał  
porażka Borowska Anna KS Polonia Rybnik 19-21.10.2012 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Luboń -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Grochowska Ewa AZS UW Warszawa 29.04.2012 OPP Seniorek i Seniorów Luboń -57 kg II runda  
zwycięstwo Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock 29.04.2012 OPP Seniorek i Seniorów Luboń -57 kg ćwierćfinał  
porażka Perenc Agata KS Polonia Rybnik 29.04.2012 OPP Seniorek i Seniorów Luboń -57 kg półfinał  
zwycięstwo Ksi±żek Anna KS AZS-AWF Wrocław 29.04.2012 OPP Seniorek i Seniorów Luboń -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Buda Małgorzata KS AZS-AWF Warszawa 17.03.2012 OPP Seniorek i Seniorów K±ty Wrocławskie -57 kg II runda  
zwycięstwo Chró¶cielewska Monika KS AZS AWFiS Gdańsk 17.03.2012 OPP Seniorek i Seniorów K±ty Wrocławskie -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Karpała Justyna KS AZS-AWF Wrocław 17.03.2012 OPP Seniorek i Seniorów K±ty Wrocławskie -57 kg półfinał  
porażka Kubań Marta TS Gwardia Warszawa 17.03.2012 OPP Seniorek i Seniorów K±ty Wrocławskie -57 kg finał  
zwycięstwo Grochowska Ewa AZS UW Warszawa 21-23.10.2011 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg II runda  
porażka Karpała Justyna KS AZS-AWF Wrocław 21-23.10.2011 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Borowska Anna KS Polonia Rybnik 21-23.10.2011 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Chró¶cielewska Monika KS AZS AWFiS Gdańsk 21-23.10.2011 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg repasaże - finał  
porażka Kubań Marta TS Gwardia Warszawa 21-23.10.2011 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg o III miejsce  
porażka Hondiu Daniela Rumunia 29.07.2011 Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży Cetniewo -57 kg I runda  
zwycięstwo Borowska Anna KS Polonia Rybnik 14-15.05.2011 OPP Seniorek i Seniorów Bytom -57 kg I runda  
porażka Podolak Arleta AZS UW Warszawa 14-15.05.2011 OPP Seniorek i Seniorów Bytom -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Jazdończyk Paulina UKS Junior Lipno 14-15.05.2011 OPP Seniorek i Seniorów Bytom -57 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Lorenc Patrycja UKS Drako 79 Warszawa 14-15.05.2011 OPP Seniorek i Seniorów Bytom -57 kg repasaże - finał  
porażka Rudawiec (smołka) Hanna KŚ AZS Gliwice 14-15.05.2011 OPP Seniorek i Seniorów Bytom -57 kg o III miejsce  
porażka Lorenc Patrycja UKS Drako 79 Warszawa 15-16.04.2011 Mistrzostwa Polski Młodzieży Mława -57 kg I runda  
zwycięstwo Borowska Anna KS Polonia Rybnik 12-13.03.2011 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Skierniewice -57 kg I runda  
zwycięstwo Wasilewicz Adrianna Klub Judo AZS Opole 12-13.03.2011 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Skierniewice -57 kg ćwierćfinał  
porażka Bielak Małgorzata KJ Samuraj Koszalin 12-13.03.2011 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Skierniewice -57 kg półfinał  
porażka Pepera Beata UKS Judo Wolbrom 12-13.03.2011 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Skierniewice -57 kg o III miejsce  
porażka Grochowska Ewa AZS UW Warszawa 06.11.2010 Superpuchar Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg ćwierćfinał  
porażka Karpała Justyna Klub Judo AZS Opole 06.11.2010 Superpuchar Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Grochowska Ewa AZS UW Warszawa 16-17.10.2010 Mistrzostwa Polski Młodzieży Luboń -57 kg I runda  
zwycięstwo Bochenek Marta UKS-GKJ Głogów 16-17.10.2010 Mistrzostwa Polski Młodzieży Luboń -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Rudawiec (smołka) Hanna KŚ AZS Gliwice 16-17.10.2010 Mistrzostwa Polski Młodzieży Luboń -57 kg półfinał  
porażka Perenc Agata KS Polonia Rybnik 16-17.10.2010 Mistrzostwa Polski Młodzieży Luboń -57 kg finał  
zwycięstwo Kowalczyk Magdalena TKS Judo Toruń 24-26.09.2010 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Koszalin -57 kg II runda  
porażka Perenc Agata KS Polonia Rybnik 24-26.09.2010 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Koszalin -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Licznar Marta Klub Judo AZS Opole 24-26.09.2010 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Koszalin -57 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Wróbel Paulina KJ Samuraj Koszalin 24-26.09.2010 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Koszalin -57 kg repasaże - finał  
porażka Mirus Izabela TS Wisła Kraków 24-26.09.2010 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Koszalin -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Grochowska Ewa AZS UW Warszawa 31.07.2010 Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży Cetniewo -57 kg I runda  
zwycięstwo Wasilewicz Adrianna Klub Judo AZS Opole 31.07.2010 Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży Cetniewo -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Buda Małgorzata KS AZS-AWF Warszawa 31.07.2010 Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży Cetniewo -57 kg półfinał  
porażka Perenc Agata KS Polonia Rybnik 31.07.2010 Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży Cetniewo -57 kg finał  
zwycięstwo Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock 15-16.05.2010 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg I runda  
zwycięstwo Parcheta Milena KJ Samuraj Koszalin 15-16.05.2010 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg II runda  
porażka Mirus Izabela TS Wisła Kraków 15-16.05.2010 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg ćwierćfinał  
porażka Knioła Ewa KŚ AZS Gliwice 15-16.05.2010 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Krze¶lak Dominika UKS Drako 79 Warszawa 13-14.03.2010 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -57 kg I runda  
zwycięstwo Licznar Marta Klub Judo AZS Opole 13-14.03.2010 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -57 kg ćwierćfinał  
porażka Perenc Agata KS Polonia Rybnik 13-14.03.2010 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -57 kg półfinał  
porażka Knioła Ewa KŚ AZS Gliwice 13-14.03.2010 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -57 kg o III miejsce  
porażka Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock 24-25.10.2009 Puchar Polski Młodzieży Opole -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Ksi±żek Anna KS AZS-AWF Wrocław 24-25.10.2009 Puchar Polski Młodzieży Opole -57 kg repasaże - finał  
porażka Licznar Marta Z¦ AZS Opole 24-25.10.2009 Puchar Polski Młodzieży Opole -57 kg o III miejsce  
porażka Pepera Beata UKS Judo Wolbrom 17-18.10.2009 Superpuchar Polski Seniorek i Seniorów Wrocław -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Licznar Marta Z¦ AZS Opole 17-18.10.2009 Superpuchar Polski Seniorek i Seniorów Wrocław -57 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Ksi±żek Anna KS AZS-AWF Wrocław 17-18.10.2009 Superpuchar Polski Seniorek i Seniorów Wrocław -57 kg o III miejsce  
porażka Perenc Agata KS Polonia Rybnik 02-04.10.2009 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg I runda  
zwycięstwo Kowalczyk Magdalena TKS Judo Toruń 02-04.10.2009 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Parcheta Milena KJ Samuraj Koszalin 02-04.10.2009 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg repasaże - finał  
porażka Knioła Ewa TS Gwardia Warszawa 02-04.10.2009 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg o III miejsce  
porażka Perenc Agata KS Polonia Rybnik 11.09.2009 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -57 kg ćwierćfinał  
porażka Ksi±żek Anna KS AZS-AWF Wrocław 11.09.2009 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -57 kg repasaże - I runda  
porażka Zawadzka Paulina AZS UW Warszawa 16-17.05.2009 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Cal Agata AZS OŚ Łódź 16-17.05.2009 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Ksi±żek Anna KS AZS-AWF Wrocław 16-17.05.2009 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Muć Katarzyna GKS Czarni Bytom 16-17.05.2009 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Suwińska Marta KJ Samuraj Koszalin 09-10.05.2009 Mistrzostwa Polski Młodzieży Wrocław -57 kg I runda  
zwycięstwo Pasternak Katarzyna TS Gwardia Warszawa 09-10.05.2009 Mistrzostwa Polski Młodzieży Wrocław -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Borawska Sylwia AZS UW Warszawa 09-10.05.2009 Mistrzostwa Polski Młodzieży Wrocław -57 kg półfinał  
zwycięstwo Kupiec Katarzyna KS Błękitni Tarnów 09-10.05.2009 Mistrzostwa Polski Młodzieży Wrocław -57 kg finał  
zwycięstwo Buda Małgorzata KS AZS-AWF Warszawa 14-15.03.2009 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -57 kg II runda  
porażka Bielak Małgorzata KS AZS AWFiS Gdańsk 14-15.03.2009 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Bochenek Marta UKS-GKJ Głogów 14-15.03.2009 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -57 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Radecka Luiza TS Gwardia Warszawa 14-15.03.2009 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -57 kg repasaże - finał  
porażka Łężak Paulina UKJ Orzeł Warszawa 14-15.03.2009 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -57 kg o III miejsce  
porażka Perenc Agata KS Polonia Rybnik 08-09.11.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Olsztyn -57 kg I runda  
porażka Pepera Beata UKS Judo Wolbrom 08-09.11.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Olsztyn -57 kg repasaże - I runda  
porażka Zawadzka Paulina AZS UW Warszawa 19-21.09.2008 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bielsko-Biała -57 kg I runda  
porażka Chró¶cielewska Monika KS AZS AWFiS Gdańsk 31.05.2008 Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław -57 kg I runda  
zwycięstwo Rudawiec (smołka) Hanna KŚ AZS Gliwice 31.05.2008 Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław -57 kg repasaże - I runda  
porażka Licznar Marta Z¦ AZS Opole 31.05.2008 Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław -57 kg repasaże - finał  
porażka Chró¶cielewska Monika KS AZS AWFiS Gdańsk 19-20.04.2008 Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -57 kg II runda  
zwycięstwo Licznar Marta Z¦ AZS Opole 19-20.04.2008 Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -57 kg repasaże - II runda  
porażka Zawadzka Paulina AZS UW Warszawa 19-20.04.2008 Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -57 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Jung Agata SGKS Wybrzeże Gdańsk 05-06.04.2008 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -57 kg I runda  
zwycięstwo Gołda Katarzyna TS Wisła Kraków 05-06.04.2008 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -57 kg II runda  
zwycięstwo Kowalczyk Magdalena TKS Judo Toruń 05-06.04.2008 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Perenc Agata KS Polonia Rybnik 05-06.04.2008 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -57 kg półfinał  
zwycięstwo Rudawiec (smołka) Hanna KŚ AZS Gliwice 05-06.04.2008 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -57 kg finał  
porażka Pepera Beata UKS Judo Wolbrom 15-16.03.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Czechowice-Dziedzice -57 kg I runda  
zwycięstwo Parcheta Milena KJ Samuraj Koszalin 09-10.02.2008 Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg ćwierćfinał  
porażka Letka Barbara WKS Śląsk Wrocław 09-10.02.2008 Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg półfinał  
porażka Zawadzka Paulina AZS UW Warszawa 09-10.02.2008 Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kucza Izabela KS AZS-AWF Wrocław 13-14.10.2007 Liga Indywidualno-drużynowa Seniorek i Seniorów Bytom -57 kg I runda  
porażka Bielak Małgorzata KS AZS AWFiS Gdańsk 13-14.10.2007 Liga Indywidualno-drużynowa Seniorek i Seniorów Bytom -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Rudawiec (smołka) Hanna KŚ AZS Gliwice 13-14.10.2007 Liga Indywidualno-drużynowa Seniorek i Seniorów Bytom -57 kg repasaże - I runda  
porażka Knioła Ewa TS Gwardia Warszawa 13-14.10.2007 Liga Indywidualno-drużynowa Seniorek i Seniorów Bytom -57 kg repasaże - finał  
porażka Chró¶cielewska Monika KS AZS AWFiS Gdańsk 22-23.09.2007 Liga Indywidualno-drużynowa Seniorek i Seniorów Wrocław -57 kg II runda  
zwycięstwo Zubrzycka Paulina KJ Samuraj Koszalin 22-23.09.2007 Liga Indywidualno-drużynowa Seniorek i Seniorów Wrocław -57 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Licznar Marta Z¦ AZS Opole 22-23.09.2007 Liga Indywidualno-drużynowa Seniorek i Seniorów Wrocław -57 kg repasaże - finał  
porażka Dawczak Paulina GKS Czarni Bytom 22-23.09.2007 Liga Indywidualno-drużynowa Seniorek i Seniorów Wrocław -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Narloch Gabriela GKS Czarni Bytom 16-17.06.2007 Mistrzostwa Polski Juniorow i Juniorek Rybnik -57 kg I runda  
porażka Zubrzycka Paulina KJ Samuraj Koszalin 16-17.06.2007 Mistrzostwa Polski Juniorow i Juniorek Rybnik -57 kg II runda  
zwycięstwo Juras Katarzyna UKS-GKJ Głogów 16-17.06.2007 Mistrzostwa Polski Juniorow i Juniorek Rybnik -57 kg repasaże - II runda  
porażka Mohamed-seghir Fatima SGKS Wybrzeże Gdańsk 16-17.06.2007 Mistrzostwa Polski Juniorow i Juniorek Rybnik -57 kg repasaże - finał  
porażka Bedełek Marta KS Gwardia Łódź 01-03.06.2007 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -57 kg II runda  
porażka Letka Barbara WKS Śląsk Wrocław 05-06.05.2007 Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek Warszawa -57 kg I runda  
porażka Knioła Ewa TS Gwardia Warszawa 05-06.05.2007 Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek Warszawa -57 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Małecka Patrycja UKS Centrum Wisła 01-02.05.2005 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Chełm -52 kg I runda  
zwycięstwo Dybowska Katarzyna UKS Galeon Gdynia 01-02.05.2005 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Chełm -52 kg II runda  
porażka Rz±dkowska Ewelina KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 01-02.05.2005 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Chełm -52 kg ćwierćfinał  
porażka Parcheta Milena KJ Samuraj Koszalin 01-02.05.2005 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Chełm -52 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Mohamed-seghir Fatima SGKS Wybrzeże Gdańsk 06.11.2004 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -52 kg I runda  
zwycięstwo Rz±dkowska Ewelina KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 06.11.2004 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -52 kg ćwierćfinał  
porażka Babiarz Aleksandra KS Błękitni Tarnów 06.11.2004 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -52 kg półfinał  
zwycięstwo Stasiecka Katarzyna ASJ AON Rembertów 06.11.2004 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -52 kg o III miejsce  
zwycięstwo Bałazy Milena TS Gwardia Olsztyn 18.09.2004 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -52 kg I runda  
porażka Zubrzycka Paulina KJ Samuraj Koszalin 18.09.2004 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -52 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Ekert Magdalena TKS Judo Toruń 18.09.2004 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -52 kg repasaże - I runda  
porażka Babiarz Aleksandra KS Błękitni Tarnów 18.09.2004 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -52 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Narewska Paulina UKS Shizoku Ostróda 01-03.05.2004 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Poznań -52 kg II runda  
porażka Ma¶lińska Natalia PTS Gwardia Bydgoszcz 01-03.05.2004 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Poznań -52 kg ćwierćfinał  
porażka Zubrzycka Paulina KJ Samuraj Koszalin 01-03.05.2004 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Poznań -52 kg repasaże - II runda  

Polityka prywatności Judostat.pl