Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporzšdzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyœmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatnoœci Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibš we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujšcych . Oœwiadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczšcymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastšpić przez przesłanie korespondencji pocztš za poœrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski juniorów młodszych
 

Statystyka ogólna Lista zawodów Klasyfikacje medalowe Klasyfikacje punktowe
Klasyfikacje punktowe
Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom952.8
2SGKS Wybrzeże Gdańsk542.7
3MKS Juvenia Wrocław529.2
4KSJ Gwardia Koszalin428.5
5WKS Gwardia Warszawa379.0
6KS AZS-AWF Warszawa366.0
7TS Wisła Kraków351.5
8WKS Śląsk Wrocław330.5
9KS AZS-AWF Wrocław299.7
10KŚ AZS Gliwice291.9
11KS Polonia Rybnik285.4
12KS Gwardia Wrocław283.5
13PKS Olimpia Poznań264.5
14UKJ ASzWoj Warszawa259.8
15KS AZS AWFiS Gdańsk245.4
16UKJ Ryś Warszawa236.5
17TS Gwardia Opole234.0
18KS Arkonia Szczecin217.5
19KS Resursa Łódź201.5
20KJ Koka Jastrzębie-Zdrój194.5
21KS Gwardia Bielsko-Biała180.0
22UKJ Millenium Rzeszów174.4
23TSJ Gryf Słupsk172.9
24AZS UW Warszawa172.4
25AKS Strzegom167.4
26KS Gwardia Łódź167.3
27WKS Flota Gdynia166.5
28PKS Katowice158.5
29Pałac Młodzieży Tarnów146.0
30TS Gwardia Olsztyn143.5
31WTJ Włocławek137.0
32KS Judo Czechowice-Dziedzice130.8
33ULKS Ippon Jarocin124.5
34KS Błękitni Tarnów112.5
35MKS CM Jordan Kraków105.0
36UKS Conrad Gdańsk103.0
37GKS Olimpia Grudziądz102.0
38KS Gwardia Piła101.4
39MKS Pałac Młodzieży Łódź98.5
40Klub Judo AZS Opole95.5
41MKS Truso Elbląg93.9
42UKS Galeon Gdynia90.5
43UKS Judo Wolbrom90.5
44KS Budowlani Sosnowiec89.5
45MOSiR Bochnia85.3
46MMKS Wojownik Skierniewice84.0
47UKJ 225 Warszawa78.4
48UKS Siódemka Sochaczew78.4
49MMKS Jutrzenka Płock76.0
50WKS Lotnik Warszawa73.5
51TKS Judo Toruń68.4
52Pałac Młodzieży Katowice66.0
53UKS 3 Piła66.0
54UKS Kodokan Toruń59.0
55KU AZS UKW Bydgoszcz57.4
56UKS Orkan Judo Sochaczew56.0
57UKS Tomita Elbląg54.9
58KKS Hejnał Kęty53.0
59MOSiR Cieszyn48.5
60MKS Żak Ełk47.5
61PTS Siedlce46.0
62KS Energetyk Lublin43.0
63MKS Zryw Łowicz42.5
64JSS Gwardia Jelenia Góra41.8
65KS Lechia Kielce41.5
66UKS-GKJ Głogów41.0
67KS Start Radom40.5
68KS Lublinianka Lublin39.0
69UKJ Yuko Józefów39.0
70MKKS Darzbór Szczecinek38.5
71UKS Olimpia-Judo Elbląg38.5
72PKS Gwardia Szczytno37.5
73UKS Górnik Judo Konin37.5
74UKS Narew Łapy37.4
75UKS Dwójka Rydułtowy36.9
76KS MaKo Judo Wrocław36.5
77UKS Grot Kraków36.0
78K.S. WroX Gym Wrocław34.5
79AZS OŚ Łódź33.5
80ZKS Gwardia Zielona Góra33.5
81KS Start Częstochowa33.0
82UKS Dwunastka Leszno31.5
83UKS Judo Mysłowice29.5
84UKS Piast Wrzeście Słupsk28.5
85MKS VIS Skierniewice27.5
86UKS 15 Krosno27.5
87MKS Olimpijczyk Włocławek27.0
88UKS Olimp Nowa Sól26.5
89UKS Leśnik Kaczory25.0
90MKS Jedynka Łódź23.5
91UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.23.5
92KS AZS AWF Gorzów Wlk.23.0
93KS Yawara Warszawa22.9
94MKS Judo Chełm22.0
95UKS Ippon MDK Kutno21.5
96UKJ Lemur Warszawa20.0
97MDK Toruń19.5
98UKJ Legion Zamość19.5
99UKJ Siódemka Mława19.5
100UKS Kata Pruszków18.5
101UKS Bushi Łódź17.0
102Jagiellonia JC Białystok16.5
103GKS Błękitni Kielce16.0
104MLKS Czarni Olecko16.0
105UKS Bushi Rybnik16.0
106UWKS Polonia Jelenia Góra16.0
107KJ Politechniki Białostockiej Białystok15.5
108KU AZS Puławy14.9
109AZS OŚ Poznań14.5
110TG Sokół Myślenice14.5
111UKS Judo Pawłowice14.5
112UKS Judo Ahinsa Tarnowskie Góry14.5
113UKS Ósemka Nowa Sól14.5
114UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa14.5
115OSiR Kęty13.5
116AZS-WSPiA Poznań12.5
117SKS Orlęta Krosno12.5
118UKS 10 Bydgoszcz12.5
119UMKS Żak Kielce12.5
120Unia Concordia Piotrków Trybunalski12.5
121PTS Gwardia Bydgoszcz12.0
122SKS Shiroikaj Judo Club Świdnik12.0
123KJ Samuraj Koszalin11.0
124BKS Hetman Białystok10.5
125KS AZS AWF Katowice10.5
126KS Strzybnica Tarnowskie Góry10.5
127ZKJ Yamabushi Zakopane10.5
128UKS Spartakus Lublin10.0
129ZKS Elana Toruń10.0
130KS Gwardia Białystok9.0
131Sparta Wrocław9.0
132UKS Drako 79 Warszawa9.0
133UKS Judo Częstochowa9.0
134KS Akademia Judo Poznań8.5
135UKS Opty Gdynia8.0
136KS ROW Rybnik7.0
137KU AZS WAT Warszawa7.0
138LKS Szubinianka Szubin7.0
139MKS Tajfun Krosno7.0
140MOS Wola Warszawa7.0
141OMAG Oświęcim7.0
142UKS Feniks Bytom7.0
143UKS Shizoku Ostróda7.0
144Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole5.5
145PTS Janosik Bielsko-Biała5.5
146Stowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec5.5
147TKKF Relax Elbląg5.5
148UKS De La Salle Gdańsk5.5
149UKS Katana Sułkowice5.5
150UKS Okay Opole5.5
151UKS Sokół Pisarzowice5.5
152UKS Tori Dąbrowa5.5
153UKS Dwójka Tarnowskie Góry5.0
154KU AZS PW Warszawa4.0
155UKS Judo Rawa Mazowiecka4.0
156LKS Orzeł Kozy3.5
157MKS Ostrów Wlk.3.5
158UKJ Champion Warszawa3.5
159UKS Centrum Wisła3.5
160UKS Ippon Tychy3.5
161UKS Jedynka Bytów3.5
162UKS Kodokan Szczecin3.5
163UKS Satoru Studziennice3.5
164UKS Wolania Wola Rzędzińska3.5
165WKS Orlęta Dęblin3.5
166WKSW Włocławek3.5
167UKS Judo Fight Club Warszawa3.0
168Akademia Judo KS Warszawa1.5
169HKS Żubr Hajnówka1.5
170Judo Legia Warszawa1.5
171KS Akademia Judo Łódź1.5
172KS Clepardia Kraków1.5
173KS Judo Łupawa1.5
174KS Start Strzegom1.5
175KU AZS PŚ Kielce1.5
176KU AZS UAM Poznań1.5
177UKS Jaworzyna Śląska1.5
178UKS Judo Sensei Płock1.5
179UKS MOSiR Jasło1.5
180WSS Winner Wrocław1.5
Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom513.2
2KS Gwardia Bielsko-Biała358.9
3KSJ Gwardia Koszalin338.0
4Klub Judo AZS Opole333.4
5MKS Juvenia Wrocław282.2
6MKS CM Jordan Kraków270.0
7KJ Koka Jastrzębie-Zdrój261.3
8KS Lublinianka Lublin223.0
9KŚ AZS Gliwice209.3
10KS AZS-AWF Wrocław205.5
11AZS OŚ Poznań199.9
12PKS Olimpia Poznań197.0
13UMKS Żak Kielce196.0
14WKS Gwardia Warszawa195.5
15TSJ Gryf Słupsk188.0
16AZS UW Warszawa175.7
17AKS Strzegom175.2
18KS Polonia Rybnik173.3
19KJ Samuraj Koszalin172.4
20UKS Judo Wolbrom170.0
21SGKS Wybrzeże Gdańsk153.6
22BKS Hetman Białystok151.5
23UKJ Orzeł Warszawa150.0
24KS Gwardia Piła144.0
25LKS Mechanik Bobolice137.0
26Pałac Młodzieży Tarnów133.9
27MKS Pałac Młodzieży Łódź133.5
28MKS VIS Skierniewice122.0
29UKJ ASzWoj Warszawa119.3
30KS AZS AWFiS Gdańsk118.4
31TS Gwardia Opole117.0
32KS Gwardia Łódź101.6
33MKS Olimpijczyk Włocławek100.5
34MKS Zryw Łowicz97.0
35UKS Narew Łapy97.0
36TS Gwardia Olsztyn96.0
37KS Błękitni Tarnów95.5
38KS Judo Czechowice-Dziedzice95.5
39WKS Śląsk Wrocław92.9
40MMKS Wojownik Skierniewice91.5
41UKS-GKJ Głogów86.3
42PTS Gwardia Bydgoszcz81.0
43UKS Judo Mysłowice79.5
44KS Budowlani Sosnowiec79.2
45TS Wisła Kraków79.0
46UKS Olimp Nowa Sól74.0
47PTS Siedlce69.5
48UKJ Legion Zamość69.0
49GKS Olimpia Grudziądz67.0
50UKJ Millenium Rzeszów60.0
51RKS Radomiak Radom56.5
52KSZO Ostrowiec Św.56.0
53MMKS Jutrzenka Płock56.0
54TKS Judo Toruń53.0
55UKS Kodokan Toruń53.0
56KS Resursa Łódź52.5
57MKS Żak Ełk47.5
58KS AZS-AWF Warszawa46.0
59KS Start Radom46.0
60KS Akademia Judo Poznań45.5
61KS AZS AWF Gorzów Wlk.45.5
62PKS Katowice44.0
63UKS Olimpia-Judo Elbląg44.0
64UKJ 225 Warszawa43.5
65KS MaKo Judo Wrocław42.5
66WTJ Włocławek42.5
67MKS Truso Elbląg41.4
68UKS 15 Krosno39.0
69WKS Flota Gdynia37.0
70Pałac Młodzieży Katowice36.5
71UKSJ Nippon Olsztyn36.5
72MKS Judo Chełm35.5
73KS Gwardia Wrocław34.0
74UKS 3 Piła34.0
75UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.33.5
76UKS Drako 79 Warszawa33.0
77UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki31.0
78KKS Hejnał Kęty30.5
79MOSiR Bochnia28.5
80UKS Ósemka Nowa Sól28.0
81UKS Orkan Judo Sochaczew27.5
82UKJ Ryś Warszawa26.9
83UKS ASW-Judo Jasło26.5
84UKS Feniks Bytom26.5
85LKS Orzeł Kozy25.0
86UKS Conrad Gdańsk25.0
87UKS Galeon Gdynia25.0
88UWKS Polonia Jelenia Góra24.0
89MUKS Kokoro Łódź23.5
90MLKS Czarni Olecko23.0
91KU AZS Puławy22.9
92UKS Siódemka Sochaczew22.5
93AZS OŚ Łódź22.0
94UKS Dwunastka Leszno20.5
95UKS Opty Gdynia20.5
96UKJ Lemur Warszawa20.0
97UKS Junior Lipno20.0
98UKS Sokół Pisarzowice20.0
99GKS Żukowo19.5
100Igloopol Miejsce Piastowe19.5
101MKS Orion Piotrków Trybunalski19.5
102MOS Zatoka Braniewo19.0
103UKS Gimnazjon Suchy Las18.5
104KU AZS UKW Bydgoszcz18.0
105UKS Ippon Tychy18.0
106UKS Orły Daszewice18.0
107MKS Pułtusk17.0
108UKS MOSiR Jasło17.0
109MOSiR Cieszyn16.0
110LKS Iskra Iskrzyczyn15.9
111UKS Judo Rawa Mazowiecka15.9
112LKS Szubinianka Szubin15.5
113PKS Gwardia Szczytno15.5
114PUKS Makowiec Skaryszew14.5
115UKJ Viking Gdynia14.5
116UKS Judo Pawłowice14.5
117ZKS Elana Toruń14.0
118UKS Szóstka Rawicz13.4
119ZKJ Yamabushi Zakopane13.4
120Jagiellonia JC Białystok12.5
121MKKS Darzbór Szczecinek12.5
122UKS Sakura Judo Płock12.5
123WTJ Satori Wodzisław Śl.12.5
124ZKS Gwardia Zielona Góra12.0
125MKS Sieradz11.0
126UKS Shizoku Ostróda11.0
127UKS Piast Wrzeście Słupsk10.5
128UKS SameJudo 10.5
129Judo Żary10.0
130KU AZS PW Warszawa9.9
131Akademia Judo Żagań9.0
132KS Start Częstochowa9.0
133KU AZS US Szczecin9.0
134UKS 2 Stalowa Wola9.0
135UKS Siódemka Strzelce Opolskie9.0
136UKS Wolania Wola Rzędzińska9.0
137BKS Judo Bydgoszcz8.5
138MKS Jedynka Łódź8.5
139UKS Bushi Rybnik8.5
140UKS Górnik Judo Konin8.5
141UKS Tomita Elbląg8.5
142WKS Orlęta Dęblin8.5
143AZS-WSPiA Poznań7.0
144Judo Głogów7.0
145KJ Politechniki Białostockiej Białystok7.0
146KS Lechia Kielce7.0
147KU AZS WAT Warszawa7.0
148LKS Wyzwolenie Simoradz7.0
149SKS Shiroikaj Judo Club Świdnik7.0
150Stowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec7.0
151UKS Dwójka Opole7.0
152UKS Ippon MDK Kutno7.0
153ULKS Ippon Jarocin7.0
154Victoria Judo Poznań7.0
155MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski6.0
156UKS Dwójka Rydułtowy6.0
157UKS Leśnik Kaczory6.0
158KU AZS UAM Poznań5.5
159Sakura Żory5.5
160UKJ Arcus Warszawa5.5
161UKS Arashi Łódź5.5
162UKS Ronin-Team Warszawa5.5
163Unia Swarzędz5.5
164Zwolenianka Zwoleń5.5
165UKS Centrum Wisła5.0
166MKS Pałuczanka Żnin4.5
167OSiR Kęty4.0
168UKS Bushi Łódź4.0
169GKS Błękitni Kielce3.5
170KS AZS-AWF Poznań3.5
171LZS Golczewo3.5
172Stal Zabrze3.5
173UKJ Yuko Józefów3.5
174UKS Grot Kraków3.5
175UKS Judo Fight Club Warszawa3.0
176HKS Żubr Hajnówka1.5
177JSS Gwardia Jelenia Góra1.5
178KS AZS AWF Katowice1.5
179KS Yawara Warszawa1.5
180MKS Ostrów Wlk.1.5
181Stowarzyszenie Inicjatywy Społeczne Wierzchosławice1.5
182UKS Akademia Judo Rzeszów1.5
183UKS Dębiec Poznań1.5
184UKS Judo Częstochowa1.5
185UKS Judo-Kano Płock1.5
186Unia Concordia Piotrków Trybunalski1.5
Klasyfikacja punktowa - razem
Lp Klub Punkty
1GKS Czarni Bytom1466.0
2MKS Juvenia Wrocław811.4
3KSJ Gwardia Koszalin766.5
4SGKS Wybrzeże Gdańsk696.3
5WKS Gwardia Warszawa574.5
6KS Gwardia Bielsko-Biała538.9
7KS AZS-AWF Wrocław505.2
8KŚ AZS Gliwice501.2
9PKS Olimpia Poznań461.5
10KS Polonia Rybnik458.7
11KJ Koka Jastrzębie-Zdrój455.8
12TS Wisła Kraków430.5
13Klub Judo AZS Opole428.9
14WKS Śląsk Wrocław423.4
15KS AZS-AWF Warszawa412.0
16UKJ ASzWoj Warszawa379.1
17MKS CM Jordan Kraków375.0
18KS AZS AWFiS Gdańsk363.8
19TSJ Gryf Słupsk360.9
20TS Gwardia Opole351.0
21AZS UW Warszawa348.1
22AKS Strzegom342.6
23KS Gwardia Wrocław317.5
24Pałac Młodzieży Tarnów279.9
25KS Gwardia Łódź268.9
26UKJ Ryś Warszawa263.4
27KS Lublinianka Lublin262.0
28UKS Judo Wolbrom260.5
29KS Resursa Łódź254.0
30KS Gwardia Piła245.4
31TS Gwardia Olsztyn239.5
32UKJ Millenium Rzeszów234.4
33MKS Pałac Młodzieży Łódź232.0
34KS Judo Czechowice-Dziedzice226.3
35KS Arkonia Szczecin217.5
36AZS OŚ Poznań214.4
37UMKS Żak Kielce208.5
38KS Błękitni Tarnów208.0
39WKS Flota Gdynia203.5
40PKS Katowice202.5
41KJ Samuraj Koszalin183.4
42WTJ Włocławek179.5
43MMKS Wojownik Skierniewice175.5
44GKS Olimpia Grudziądz169.0
45KS Budowlani Sosnowiec168.7
46BKS Hetman Białystok162.0
47UKJ Orzeł Warszawa150.0
48MKS VIS Skierniewice149.5
49MKS Zryw Łowicz139.5
50LKS Mechanik Bobolice137.0
51MKS Truso Elbląg135.3
52UKS Narew Łapy134.4
53MMKS Jutrzenka Płock132.0
54ULKS Ippon Jarocin131.5
55UKS Conrad Gdańsk128.0
56MKS Olimpijczyk Włocławek127.5
57UKS-GKJ Głogów127.3
58UKJ 225 Warszawa121.9
59TKS Judo Toruń121.4
60PTS Siedlce115.5
61UKS Galeon Gdynia115.5
62MOSiR Bochnia113.8
63UKS Kodokan Toruń112.0
64UKS Judo Mysłowice109.0
65Pałac Młodzieży Katowice102.5
66UKS Siódemka Sochaczew100.9
67UKS Olimp Nowa Sól100.5
68UKS 3 Piła100.0
69MKS Żak Ełk95.0
70PTS Gwardia Bydgoszcz93.0
71UKJ Legion Zamość88.5
72KS Start Radom86.5
73KKS Hejnał Kęty83.5
74UKS Orkan Judo Sochaczew83.5
75UKS Olimpia-Judo Elbląg82.5
76KS MaKo Judo Wrocław79.0
77KU AZS UKW Bydgoszcz75.4
78WKS Lotnik Warszawa73.5
79KS AZS AWF Gorzów Wlk.68.5
80UKS 15 Krosno66.5
81MOSiR Cieszyn64.5
82UKS Tomita Elbląg63.4
83MKS Judo Chełm57.5
84UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.57.0
85RKS Radomiak Radom56.5
86KSZO Ostrowiec Św.56.0
87AZS OŚ Łódź55.5
88KS Akademia Judo Poznań54.0
89PKS Gwardia Szczytno53.0
90UKS Dwunastka Leszno52.0
91MKKS Darzbór Szczecinek51.0
92KS Lechia Kielce48.5
93UKS Górnik Judo Konin46.0
94ZKS Gwardia Zielona Góra45.5
95JSS Gwardia Jelenia Góra43.3
96KS Energetyk Lublin43.0
97UKS Dwójka Rydułtowy42.9
98UKJ Yuko Józefów42.5
99UKS Ósemka Nowa Sól42.5
100KS Start Częstochowa42.0
101UKS Drako 79 Warszawa42.0
102UKJ Lemur Warszawa40.0
103UWKS Polonia Jelenia Góra40.0
104UKS Grot Kraków39.5
105MLKS Czarni Olecko39.0
106UKS Piast Wrzeście Słupsk39.0
107KU AZS Puławy37.8
108UKSJ Nippon Olsztyn36.5
109K.S. WroX Gym Wrocław34.5
110UKS Feniks Bytom33.5
111MKS Jedynka Łódź32.0
112UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki31.0
113UKS Leśnik Kaczory31.0
114Jagiellonia JC Białystok29.0
115UKS Judo Pawłowice29.0
116LKS Orzeł Kozy28.5
117UKS Ippon MDK Kutno28.5
118UKS Opty Gdynia28.5
119UKS ASW-Judo Jasło26.5
120UKS Sokół Pisarzowice25.5
121UKS Bushi Rybnik24.5
122KS Yawara Warszawa24.4
123ZKS Elana Toruń24.0
124ZKJ Yamabushi Zakopane23.9
125MUKS Kokoro Łódź23.5
126KJ Politechniki Białostockiej Białystok22.5
127LKS Szubinianka Szubin22.5
128UKS Ippon Tychy21.5
129UKS Bushi Łódź21.0
130UKS Junior Lipno20.0
131UKS Judo Rawa Mazowiecka19.9
132AZS-WSPiA Poznań19.5
133GKS Żukowo19.5
134GKS Błękitni Kielce19.5
135Igloopol Miejsce Piastowe19.5
136MDK Toruń19.5
137MKS Orion Piotrków Trybunalski19.5
138UKJ Siódemka Mława19.5
139MOS Zatoka Braniewo19.0
140SKS Shiroikaj Judo Club Świdnik19.0
141UKS Gimnazjon Suchy Las18.5
142UKS Kata Pruszków18.5
143UKS MOSiR Jasło18.5
144UKS Orły Daszewice18.0
145UKS Shizoku Ostróda18.0
146OSiR Kęty17.5
147MKS Pułtusk17.0
148LKS Iskra Iskrzyczyn15.9
149PUKS Makowiec Skaryszew14.5
150TG Sokół Myślenice14.5
151UKJ Viking Gdynia14.5
152UKS Judo Ahinsa Tarnowskie Góry14.5
153UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa14.5
154KU AZS WAT Warszawa14.0
155Unia Concordia Piotrków Trybunalski14.0
156KU AZS PW Warszawa13.9
157UKS Szóstka Rawicz13.4
158SKS Orlęta Krosno12.5
159Stowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec12.5
160UKS 10 Bydgoszcz12.5
161UKS Sakura Judo Płock12.5
162UKS Wolania Wola Rzędzińska12.5
163WTJ Satori Wodzisław Śl.12.5
164KS AZS AWF Katowice12.0
165WKS Orlęta Dęblin12.0
166MKS Sieradz11.0
167KS Strzybnica Tarnowskie Góry10.5
168UKS Judo Częstochowa10.5
169UKS SameJudo 10.5
170Judo Żary10.0
171UKS Spartakus Lublin10.0
172Akademia Judo Żagań9.0
173KS Gwardia Białystok9.0
174KU AZS US Szczecin9.0
175Sparta Wrocław9.0
176UKS 2 Stalowa Wola9.0
177UKS Siódemka Strzelce Opolskie9.0
178BKS Judo Bydgoszcz8.5
179UKS Centrum Wisła8.5
180Judo Głogów7.0
181KS ROW Rybnik7.0
182KU AZS UAM Poznań7.0
183LKS Wyzwolenie Simoradz7.0
184MKS Tajfun Krosno7.0
185MOS Wola Warszawa7.0
186OMAG Oświęcim7.0
187UKS Dwójka Opole7.0
188Victoria Judo Poznań7.0
189MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski6.0
190UKS Judo Fight Club Warszawa6.0
191Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole5.5
192PTS Janosik Bielsko-Biała5.5
193Sakura Żory5.5
194TKKF Relax Elbląg5.5
195UKJ Arcus Warszawa5.5
196UKS Arashi Łódź5.5
197UKS De La Salle Gdańsk5.5
198UKS Katana Sułkowice5.5
199UKS Okay Opole5.5
200UKS Ronin-Team Warszawa5.5
201UKS Tori Dąbrowa5.5
202Unia Swarzędz5.5
203Zwolenianka Zwoleń5.5
204MKS Ostrów Wlk.5.0
205UKS Dwójka Tarnowskie Góry5.0
206MKS Pałuczanka Żnin4.5
207KS AZS-AWF Poznań3.5
208LZS Golczewo3.5
209Stal Zabrze3.5
210UKJ Champion Warszawa3.5
211UKS Jedynka Bytów3.5
212UKS Kodokan Szczecin3.5
213UKS Satoru Studziennice3.5
214WKSW Włocławek3.5
215HKS Żubr Hajnówka3.0
216Akademia Judo KS Warszawa1.5
217Judo Legia Warszawa1.5
218KS Akademia Judo Łódź1.5
219KS Clepardia Kraków1.5
220KS Judo Łupawa1.5
221KS Start Strzegom1.5
222KU AZS PŚ Kielce1.5
223Stowarzyszenie Inicjatywy Społeczne Wierzchosławice1.5
224UKS Jaworzyna Śląska1.5
225UKS Akademia Judo Rzeszów1.5
226UKS Dębiec Poznań1.5
227UKS Judo Sensei Płock1.5
228UKS Judo-Kano Płock1.5
229WSS Winner Wrocław1.5

Polityka prywatności Judostat.pl