Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Jakub Waćko
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Jaczyński Tomek UKJ 82 Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa +66 kg I runda  
zwycięstwo Jeremin Michał UKJ Meiyo Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa +66 kg ćwierćfinał  
porażka Snopek Antoni UKJ 82 Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa +66 kg półfinał  
porażka Duch Jakub UKJ Lemur Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa +66 kg o III miejsce  
porażka Sikorski Antoni UKS SameJudo 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2008 Marki +66 kg    
porażka Sikorski Antoni UKS SameJudo 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2008 Marki +66 kg    
zwycięstwo Sikorski Antoni UKS SameJudo 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2008 Marki +66 kg    
porażka Kamiński Dawid KS MaKo Judo Wrocław 06.03.2021 IX Ogólnopolski Turniej Judo - U14 (2008-2009) Tuliszków +73 kg    
porażka Dryka Maciej MOS Zatoka Braniewo 06.03.2021 IX Ogólnopolski Turniej Judo - U14 (2008-2009) Tuliszków +73 kg    
zwycięstwo Białk Nikodem UKS SIMBA Reda 06.03.2021 IX Ogólnopolski Turniej Judo - U14 (2008-2009) Tuliszków +73 kg    
porażka Augustyn Maciej UKS Judo Sensei Płock 05.12.2020 XV Mazowiecki Turniej Judo 2007-2008 Sochaczew -73 kg    
porażka KaĽmierski Filip UKS Siódemka Sochaczew 05.12.2020 XV Mazowiecki Turniej Judo 2007-2008 Sochaczew -73 kg    
zwycięstwo Pietrus Radosław UKS SameJudo 05.12.2020 XV Mazowiecki Turniej Judo 2007-2008 Sochaczew -73 kg    
porażka Kosz Kacper UKS 10 Bydgoszcz 05.12.2020 XV Mazowiecki Turniej Judo 2007-2008 Sochaczew -73 kg    
porażka KHACHTRYAN ANTON UKS SameJudo 11.10.2020 Memoriał Grzegorza Malika U14 2007-2008 Warszawa +66 kg    
zwycięstwo Klimowicz Cyprian KJ Politechniki Białostockiej Białystok 11.10.2020 Memoriał Grzegorza Malika U14 2007-2008 Warszawa +66 kg    
porażka Turski Paweł UKJ 225 Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -80 kg    
porażka Celi Mateusz UKS Chojrak Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -80 kg    
zwycięstwo KaĽmierski Filip UKS Siódemka Sochaczew 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -80 kg    
porażka Chumachenko Kyrylo S.C. Kharkov city Kharkov 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -65 kg    
porażka Losans Arnolds Judo Club KIN Jelgava/Latvia 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -65 kg    
porażka Varshanidze Tamazi Club Judo Kiev Kijów 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -65 kg    
porażka Celi Mateusz UKS Chojrak Warszawa 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -65 kg    
porażka Dryka Maciej MOS Zatoka Braniewo 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U12 Płock -80 kg    
zwycięstwo Bartosiewicz Jan MMKS Wojownik Skierniewice 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U12 Płock -80 kg    
zwycięstwo Celi Mateusz UKS Chojrak Warszawa 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U12 Płock -80 kg    
porażka Duch Jakub UKJ Lemur Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa +60 kg    
zwycięstwo Jeremin Michał UKJ Meiyo Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa +60 kg    
porażka Semp Bartosz UKJ 225 Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa +60 kg    
zwycięstwo Jeremin Michał UKJ Meiyo Warszawa 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U12 Kowala +55 kg    
porażka Przepióra Julian IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U12 Kowala +55 kg    
zwycięstwo Ziętek Olaf KS Gwardia Białystok 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U12 Kowala +55 kg    
porażka Celi Mateusz UKS Chojrak Warszawa 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U11 Warszawa +60 kg    
zwycięstwo Jeremin Michał UKJ Meiyo Warszawa 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U11 Warszawa +60 kg    
zwycięstwo Krasuski Kacper Judo Legia Warszawa 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U11 Warszawa +60 kg    
zwycięstwo Machaj Adrian UKJ 225 Warszawa 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U12 Warszawa +60 kg    
porażka Celi Mateusz UKS Chojrak Warszawa 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U12 Warszawa +60 kg    
zwycięstwo Duch Jakub UKJ Lemur Warszawa 24.03.2019 Same Judo Cup 4 U12 Marki -60 kg    
zwycięstwo Denkovych Ivan LION Lviv 24.03.2019 Same Judo Cup 4 U12 Marki -60 kg    
zwycięstwo Machavariani Luka Gruzja Gruzja 24.03.2019 Same Judo Cup 4 U12 Marki -60 kg    
porażka Przepióra Julian IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 24.03.2019 Same Judo Cup 4 U12 Marki -60 kg    
porażka Celi Mateusz UKS Chojrak Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno +57 kg    
zwycięstwo Jeremin Michał UKJ Meiyo Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno +57 kg    
zwycięstwo Celi Mateusz UKS Chojrak Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-12 Mysiadło M-12    
zwycięstwo Celi Mateusz UKS Chojrak Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-12 Mysiadło M-12    
porażka Celi Mateusz UKS Chojrak Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-12 Mysiadło M-12    
zwycięstwo Ochocki Wiktor Klub Judo Saru Tuszyn 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 Warszawa -55 kg    
zwycięstwo Raff Jakub UKS Judo Fight Club Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 Warszawa -55 kg    
zwycięstwo Przepióra Julian IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 Warszawa -55 kg    
zwycięstwo Kuskowski Mikołaj Kuma Judo Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 Warszawa -55 kg półfinał  
porażka Sztenke Paweł KS Yawara Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 Warszawa -55 kg finał  
zwycięstwo Szeluga Piotr UKS Ronin-Team Warszawa 9.06.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci - Żoliborz Judo Cup U11 Warszawa -55 kg    
porażka Szeluga Piotr UKS Ronin-Team Warszawa 9.06.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci - Żoliborz Judo Cup U11 Warszawa -55 kg    
porażka Szeluga Piotr UKS Ronin-Team Warszawa 9.06.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci - Żoliborz Judo Cup U11 Warszawa -55 kg    
zwycięstwo Morkevičius Juras Alytus SRC LITHUANIA LITHUANIA 25.03.2018 SameJudo Cup U11 Marki -55 kg    
porażka Nutautas Nojus Budoka Kaunas - Jonava 25.03.2018 SameJudo Cup U11 Marki -55 kg    
porażka Matusyavichus Ernetas Sdushor Kaliningrad 25.03.2018 SameJudo Cup U11 Marki -55 kg    
zwycięstwo Raff Jakub UKS Judo Fight Club Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa +46 kg    
porażka Marczewski Marcel UKS Orkan Judo Sochaczew 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa +46 kg    
zwycięstwo Duch Jakub UKJ Lemur Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa +46 kg    
porażka Celi Mateusz UKS Chojrak Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa +46 kg półfinał  
porażka Celi Mateusz UKS Chojrak Warszawa 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U10 Mysiadło M-18    
zwycięstwo Przepióra Julian UKJ Champion Warszawa 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U10 Mysiadło M-18    
zwycięstwo Piłka Michał UKJ 225 Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów +50 kg    
zwycięstwo Przepióra Julian UKJ Champion Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów +50 kg    
porażka Celi Mateusz UKS Chojrak Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów +50 kg    
zwycięstwo Semp Bartek UKJ 225 Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów +50 kg półfinał  
porażka Celi Mateusz UKS Chojrak Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów +50 kg finał  
porażka Kaachatrjan Anton UKS Chojrak Warszawa 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa +51 kg    
zwycięstwo Adamoszek Karol AZS AWF Katowice Katowice 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa +51 kg    
porażka Celi Mateusz UKS Chojrak Warszawa 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa +51 kg półfinał  
zwycięstwo Zmitrowicz Sebastian UKJ Arcus Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -55 kg    
porażka Celi Mateusz UKS Chojrak Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -55 kg    
zwycięstwo Guliński Filip UKS Ippon MDK Kutno 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U11 Kowala -55 kg    
zwycięstwo Guliński Filip UKS Ippon MDK Kutno 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U11 Kowala -55 kg    
zwycięstwo Guliński Filip UKS Ippon MDK Kutno 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U11 Kowala -55 kg    
porażka Celi Mateusz UKS Chojrak Warszawa 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U10 Marki +44 kg    
porażka Truszczyński Paul UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U10 Marki +44 kg    
zwycięstwo Przepióra Julian UKJ Champion Warszawa 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U10 Warszawa M-22    
porażka Celi Mateusz UKS Chojrak Warszawa 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U10 Warszawa M-22    
zwycięstwo Kowalski Maciej UKJ Ookami Warszawa 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U10 Józefów -50 kg    
zwycięstwo Glanc Aleksander UKS Czerwone Smoki Nadarzyn 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U10 Józefów -50 kg    
zwycięstwo Modzelewski Mikołaj Klub Judo Boa Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa +35 kg    
zwycięstwo Plichta Mateusz MUKS Kokoro Łódź 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa +35 kg    
porażka Lukashevich Daniil FSC Ogoniok Molodechno 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa +35 kg półfinał  
zwycięstwo Mokros Bartłomiej MUKS Kokoro Łódź 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U9 ŁódĽ +47 kg    
porażka Maliszewski Robert MUKS Kokoro Łódź 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U9 ŁódĽ +47 kg    
porażka Zieliński Jan UKS Ulisses Team Pruszków 13.03.2016 II Liga WOM Funny Judo 2016 U8 Warszawa M-27    
porażka Celi Mateusz UKS Chojrak Warszawa 13.03.2016 II Liga WOM Funny Judo 2016 U8 Warszawa M-27    
porażka Byszewski Aleksander UKJ 225 Warszawa 13.03.2016 II Liga WOM Funny Judo 2016 U8 Warszawa M-27    
porażka Olewniczak Piotr UKJ Ryś Warszawa 13.03.2016 II Liga WOM Funny Judo 2016 U8 Warszawa M-27    
porażka Kowalczyk Aleksander UKJ AON Rembertów 08.11.2015 Mistrzostwa Białołęki w judo U8 Warszawa -40 kg    
porażka Wojciak Oliwier KS Okami Łomianki 08.11.2015 Mistrzostwa Białołęki w judo U8 Warszawa -40 kg    

Polityka prywatności Judostat.pl