Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Zawody mistrzowskie (inne) młodzików
 

Statystyka ogólna Lista zawodów Klasyfikacje medalowe Klasyfikacje punktowe
Klasyfikacje medalowe
Klasyfikacja medalowa klubów - mężczyĽni
Lp.Klubzłotesrebrnebrązowe
1UKJ Lemur Warszawa10910
2Judo Legia Warszawa504
3KS Akademia Judo Poznań411
4UKS Judo Panda Warszawa324
5UKJ Ry¶ Warszawa264
6UKJ Meiyo Warszawa221
7LUKS Jusport Justynów211
8UKJ Champion Warszawa211
9KS Yawara Warszawa211
10UKS 10 Bydgoszcz201
11UKS Halinów Team Halinów201
12WKS Gwardia Warszawa201
13UKS Smecz Pobiedziska200
14UKS Galeon Gdynia200
15TSJ Gryf Słupsk200
16UKJ Yuko Józefów145
17Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew121
18UKS Judo Fight Club Warszawa121
19UKS SameJudo 116
20UKS Dębiec Poznań112
21UKJ ASzWoj Warszawa112
22UKS Conrad Gdańsk111
23IKIZAMA Judo Klub Piaseczno110
24UKJ Legion Zamo¶ć110
25UKS Ulisses Team Pruszków102
26KS Gwardia ŁódĽ101
27MKS Truso Elbl±g100
28UKS Narew Łapy100
29UKS Tomita Elbl±g100
30UKS Dwunastka-Euroline Leszno100
31UKS Judo Rawa Mazowiecka100
32KS Okami Łomianki100
33MUKS Kokoro ŁódĽ100
34UKS SIMBA Reda100
35UKS Ronin-Team Warszawa100
36UKJ Arcus Warszawa034
37Kazoku Judo Gdańsk030
38WKS Flota Gdynia022
39UKS Pohl Judo Przemęt020
40UKS Orkan Judo Sochaczew016
41UKS JUJITSU I JUDO MIEJSKA GÓRKA Miejska Górka012
42PKS Olimpia Poznań012
43Kuma Judo Warszawa012
44UKS 3 Piła011
45UKS Judo Sensei Płock011
46KS AZS-AWF Warszawa011
47UKJ 82 Warszawa011
48UKS Safari 152 Warszawa011
49KJ Politechniki Białostockiej Białystok011
50WTJ Włocławek010
51SGKS Wybrzeże Gdańsk010
52AZS UW Warszawa010
53UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki010
54TS Gwardia Olsztyn010
55ULKS Judo Kowala010
56KS Start Radom004
57UKS Junior Lipno003
58UKSJ Nippon Olsztyn002
59UKS Grizzly Gdańsk002
60UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice002
61UKJ 225 Warszawa002
62UKS OPTY Gdynia001
63UKJ Iwiczna Nowa Iwiczna001
64KS AZS AWFiS Gdańsk001
65GKS Żukowo001
66UKS Sakura Warszawa001
67UKS Ippon MDK Kutno001
68MULKS Technik Orion Radzyń Podlaski001
69UKS Gimnazjon Suchy Las001
70UKS Kata Pruszków001
71MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski001
72UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa001
73UKS Arashi ŁódĽ001
Klasyfikacja medalowa klubów - kobiety
Lp.Klubzłotesrebrnebrązowe
1UKJ Lemur Warszawa685
2UKS Safari 152 Warszawa523
3UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa400
4UKJ Yuko Józefów330
5Klub Sportowy Nastula Club Warszawa310
6UKS Judo Tuliszków220
7UKS Ronin-Team Warszawa214
8UKS Tomita Elbl±g210
9KS AZS AWFiS Gdańsk210
10UKS Gimnazjon Suchy Las201
11UKS Judo Sensei Płock201
12SGKS Wybrzeże Gdańsk201
13KS Start Radom200
14AZS UW Warszawa200
15UKS Pohl Judo Przemęt121
16PKS Olimpia Poznań110
17UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki110
18LTS CSP Legionowo104
19UKS Judo Panda Warszawa102
20UKJ Champion Warszawa100
21TSJ Gryf Słupsk100
22UKS Ippon Tychy100
23UKS Halinów Team Halinów021
24UKS Arashi ŁódĽ020
25UKJ Bushido Piaseczno012
26Kuma Judo Warszawa012
27Judo Legia Warszawa012
28UKS Orkan Judo Sochaczew011
29UKS Mokotovia Warszawa011
30UKS JUJITSU I JUDO MIEJSKA GÓRKA Miejska Górka011
31IKIZAMA Judo Klub Piaseczno011
32UKS 10 Bydgoszcz010
33MMKS Wojownik Skierniewice010
34Katana Szczytno010
35TS Gwardia Olsztyn010
36HKS Żubr Hajnówka010
37UKS Judo Team Modliborzyce010
38KS Judo Rei ¦widnik010
39KS Pantera Brwinów010
40UKJ Legion Zamo¶ć010
41WKS Gwardia Warszawa010
42GKS Żukowo003
43UKS Sakura Judo Płock002
44PKS Gwardia Szczytno001
45UKS Sakura Warszawa001
46UKS Kata Pruszków001
47UKS Junior Lipno001
48SKF Columbus Warszawa001
49UKJ Ookami Warszawa001
50LUKS Jusport Justynów001
51UKS Siódemka Sochaczew001
52UKJ ASzWoj Warszawa001
53MKS Pałac Młodzieży ŁódĽ001
54KS Akademia Judo Poznań001
Klasyfikacja medalowa klubów - razem
Lp.Klubzłotesrebrnebrązowe
1UKJ Lemur Warszawa161715
2UKS Safari 152 Warszawa534
3Judo Legia Warszawa516
4UKJ Yuko Józefów475
5UKS Judo Panda Warszawa426
6KS Akademia Judo Poznań412
7UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa401
8UKS Ronin-Team Warszawa314
9UKJ Champion Warszawa311
10Klub Sportowy Nastula Club Warszawa310
11UKS Tomita Elbl±g310
12TSJ Gryf Słupsk300
13UKJ Ry¶ Warszawa264
14UKS Halinów Team Halinów222
15UKJ Meiyo Warszawa221
16UKS Judo Tuliszków220
17LUKS Jusport Justynów212
18UKS Judo Sensei Płock212
19KS AZS AWFiS Gdańsk211
20UKS 10 Bydgoszcz211
21SGKS Wybrzeże Gdańsk211
22KS Yawara Warszawa211
23WKS Gwardia Warszawa211
24AZS UW Warszawa210
25KS Start Radom204
26UKS Gimnazjon Suchy Las202
27UKS Smecz Pobiedziska200
28UKS Galeon Gdynia200
29UKS Pohl Judo Przemęt141
30PKS Olimpia Poznań122
31Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew121
32IKIZAMA Judo Klub Piaseczno121
33UKS Judo Fight Club Warszawa121
34UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki120
35UKJ Legion Zamo¶ć120
36UKS SameJudo 116
37UKJ ASzWoj Warszawa113
38UKS Dębiec Poznań112
39UKS Conrad Gdańsk111
40LTS CSP Legionowo104
41UKS Ulisses Team Pruszków102
42KS Gwardia ŁódĽ101
43MKS Truso Elbl±g100
44UKS Dwunastka-Euroline Leszno100
45UKS Narew Łapy100
46UKS Ippon Tychy100
47KS Okami Łomianki100
48UKS Judo Rawa Mazowiecka100
49MUKS Kokoro ŁódĽ100
50UKS SIMBA Reda100
51UKJ Arcus Warszawa034
52Kazoku Judo Gdańsk030
53UKS Orkan Judo Sochaczew027
54Kuma Judo Warszawa024
55UKS JUJITSU I JUDO MIEJSKA GÓRKA Miejska Górka023
56WKS Flota Gdynia022
57UKS Arashi ŁódĽ021
58TS Gwardia Olsztyn020
59UKJ Bushido Piaseczno012
60UKS 3 Piła011
61UKS Mokotovia Warszawa011
62KS AZS-AWF Warszawa011
63UKJ 82 Warszawa011
64KJ Politechniki Białostockiej Białystok011
65WTJ Włocławek010
66Katana Szczytno010
67MMKS Wojownik Skierniewice010
68UKS Judo Team Modliborzyce010
69KS Pantera Brwinów010
70ULKS Judo Kowala010
71HKS Żubr Hajnówka010
72KS Judo Rei ¦widnik010
73UKS Junior Lipno004
74GKS Żukowo004
75UKSJ Nippon Olsztyn002
76UKS Grizzly Gdańsk002
77UKS Sakura Warszawa002
78UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice002
79UKS Sakura Judo Płock002
80UKS Kata Pruszków002
81UKJ 225 Warszawa002
82PKS Gwardia Szczytno001
83UKJ Iwiczna Nowa Iwiczna001
84UKS OPTY Gdynia001
85UKJ Ookami Warszawa001
86UKS Ippon MDK Kutno001
87MULKS Technik Orion Radzyń Podlaski001
88UKS Siódemka Sochaczew001
89MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski001
90MKS Pałac Młodzieży ŁódĽ001
91SKF Columbus Warszawa001

Polityka prywatności Judostat.pl