Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Zawody mistrzowskie (inne) młodzików
 

Statystyka ogólna Lista zawodów Klasyfikacje medalowe Klasyfikacje punktowe
Klasyfikacje punktowe
Klasyfikacja punktowa - mężczyĽni
Lp Klub Punkty
1UKJ Lemur Warszawa215.5
2Judo Legia Warszawa94.5
3UKJ Ry¶ Warszawa91.0
4UKJ Yuko Józefów78.0
5UKS Judo Panda Warszawa58.0
6UKS Orkan Judo Sochaczew57.0
7UKJ Arcus Warszawa51.0
8UKS SameJudo 46.0
9KS Akademia Judo Poznań38.5
10KS Yawara Warszawa38.5
11UKJ ASzWoj Warszawa37.0
12UKS Judo Fight Club Warszawa35.5
13KS Gwardia ŁódĽ33.0
14LUKS Jusport Justynów29.0
15UKJ Meiyo Warszawa28.5
16Kuma Judo Warszawa28.0
17UKS Dębiec Poznań27.0
18WKS Gwardia Warszawa27.0
19Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew25.5
20UKS Halinów Team Halinów23.5
21KS Start Radom22.0
22UKJ Champion Warszawa22.0
23WKS Flota Gdynia21.5
24UKS Ulisses Team Pruszków20.0
25UKS 10 Bydgoszcz19.5
26KS AZS-AWF Warszawa19.0
27UKJ 225 Warszawa19.0
28UKS Safari 152 Warszawa18.5
29PKS Olimpia Poznań18.0
30UKS Smecz Pobiedziska18.0
31UKS Junior Lipno16.5
32IKIZAMA Judo Klub Piaseczno16.0
33UKJ Legion Zamo¶ć16.0
34UKS Ronin-Team Warszawa16.0
35KJ Politechniki Białostockiej Białystok15.5
36 Białoru¶15.0
37TSJ Gryf Słupsk15.0
38Sdushor Kaliningrad14.5
39UKS Galeon Gdynia14.0
40UKS SIMBA Reda14.0
41UKS 3 Piła12.5
42UKS Gimnazjon Suchy Las12.5
43UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa12.5
44MUKS Kokoro ŁódĽ12.0
45UKS Conrad Gdańsk11.5
46MULKS Technik Orion Radzyń Podlaski11.0
47UKS Judo Sensei Płock11.0
48UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice11.0
49UKSJ Nippon Olsztyn11.0
50Kazoku Judo Gdańsk10.0
51UKS Kata Pruszków10.0
52MKS Truso Elbl±g9.0
53MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski9.0
54UKS Sakura Warszawa9.0
55UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki8.5
56UKS Grizzly Gdańsk7.5
57AZS UW Warszawa7.0
58UKS Ippon MDK Kutno7.0
59UKS JUJITSU I JUDO MIEJSKA GÓRKA Miejska Górka7.0
60GKS Żukowo6.5
61KS AZS AWFiS Gdańsk5.5
62UKJ 82 Warszawa5.5
63UKJ Iwiczna Nowa Iwiczna5.5
64AZS UŁ ŁódĽ5.0
65KS Akademia Judo ŁódĽ5.0
66KS Okami Łomianki5.0
67UKS Judo Rawa Mazowiecka4.5
68UKS Pohl Judo Przemęt4.0
69UKS Tomita Elbl±g4.0
70KS Judo Rei ¦widnik3.5
71MKS Pałac Młodzieży ŁódĽ3.5
72UKS Czerwone Smoki Nadarzyn3.5
73UKS Le¶nik Kaczory3.5
74UKS Mokotovia Warszawa3.5
75UKS Siódemka Sochaczew3.5
76ULKS Judo Kowala3.5
77SGKS Wybrzeże Gdańsk3.0
78UKS Arashi ŁódĽ3.0
79UKS Dwunastka-Euroline Leszno3.0
80UKS Narew Łapy3.0
81WTJ Włocławek3.0
82UKS OPTY Gdynia2.0
83HKS Żubr Hajnówka1.5
84KS Gwardia Białystok1.5
85SKF Columbus Warszawa1.5
Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1UKJ Lemur Warszawa84.5
2UKS Safari 152 Warszawa55.0
3UKS Ronin-Team Warszawa50.5
4UKJ Yuko Józefów25.0
5Klub Sportowy Nastula Club Warszawa24.0
6UKS Judo Tuliszków22.5
7Judo Legia Warszawa21.5
8GKS Żukowo17.5
9UKS Halinów Team Halinów17.0
10UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa17.0
11UKS Sakura Judo Płock16.5
12UKS Pohl Judo Przemęt15.5
13AZS UW Warszawa15.0
14UKS Arashi ŁódĽ14.5
15UKS Gimnazjon Suchy Las14.5
16KS Start Radom14.0
17UKS Judo Panda Warszawa14.0
18LUKS Jusport Justynów12.5
19UKJ ASzWoj Warszawa12.5
20UKS Orkan Judo Sochaczew12.5
21UKJ Bushido Piaseczno12.0
22UKS Judo Sensei Płock12.0
23UKS Tomita Elbl±g12.0
24LTS CSP Legionowo11.5
25IKIZAMA Judo Klub Piaseczno10.0
26KS Judo Rei ¦widnik9.0
27PKS Olimpia Poznań9.0
28Ugnies aidas Kaunas /Lietuva9.0
29UKS Ippon Tychy9.0
30Kuma Judo Warszawa8.5
31SGKS Wybrzeże Gdańsk8.0
32UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki8.0
33HKS Żubr Hajnówka7.0
34UKJ Legion Zamo¶ć7.0
35UKS JUJITSU I JUDO MIEJSKA GÓRKA Miejska Górka7.0
36UKS Mokotovia Warszawa7.0
37KS Akademia Judo Poznań5.5
38SKF Columbus Warszawa5.5
39UKJ Ookami Warszawa5.5
40UKS Junior Lipno5.5
41UKS Kata Pruszków5.5
42UKS Sakura Warszawa5.5
43TSJ Gryf Słupsk5.0
44UKJ Champion Warszawa5.0
45UKJ Ry¶ Warszawa5.0
46 Rosja4.0
47KS AZS AWFiS Gdańsk4.0
48KS Pantera Brwinów4.0
49KS Minotaur Łapy3.5
50KS Yawara Warszawa3.5
51UKJ Arcus Warszawa3.5
52ULKS Judo Kowala3.5
53WKS Gwardia Warszawa3.5
54Katana Szczytno3.0
55UKS 10 Bydgoszcz3.0
56UKS Judo Team Modliborzyce3.0
57UKS Siódemka Sochaczew3.0
58JUDO TEAM Biało¶liwie Biało¶liwie2.0
59MKS Pałac Młodzieży ŁódĽ2.0
60MMKS Wojownik Skierniewice2.0
61UKS Team Dragon Wejherowo2.0
62UKJ 82 Warszawa1.5
63UKS Judo Fight Club Warszawa1.5
64UKS Narew Łapy1.0
Klasyfikacja punktowa - razem
Lp Klub Punkty
1UKJ Lemur Warszawa300.0
2Judo Legia Warszawa116.0
3UKJ Yuko Józefów103.0
4UKJ Ry¶ Warszawa96.0
5UKS Safari 152 Warszawa73.5
6UKS Judo Panda Warszawa72.0
7UKS Orkan Judo Sochaczew69.5
8UKS Ronin-Team Warszawa66.5
9UKJ Arcus Warszawa54.5
10UKJ ASzWoj Warszawa49.5
11UKS SameJudo 46.0
12KS Akademia Judo Poznań44.0
13KS Yawara Warszawa42.0
14LUKS Jusport Justynów41.5
15UKS Halinów Team Halinów40.5
16UKS Judo Fight Club Warszawa37.0
17Kuma Judo Warszawa36.5
18KS Start Radom36.0
19KS Gwardia ŁódĽ33.0
20WKS Gwardia Warszawa30.5
21UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa29.5
22UKJ Meiyo Warszawa28.5
23PKS Olimpia Poznań27.0
24UKJ Champion Warszawa27.0
25UKS Dębiec Poznań27.0
26UKS Gimnazjon Suchy Las27.0
27IKIZAMA Judo Klub Piaseczno26.0
28Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew25.5
29GKS Żukowo24.0
30Klub Sportowy Nastula Club Warszawa24.0
31UKJ Legion Zamo¶ć23.0
32UKS Judo Sensei Płock23.0
33UKS 10 Bydgoszcz22.5
34UKS Judo Tuliszków22.5
35AZS UW Warszawa22.0
36UKS Junior Lipno22.0
37WKS Flota Gdynia21.5
38TSJ Gryf Słupsk20.0
39UKS Ulisses Team Pruszków20.0
40UKS Pohl Judo Przemęt19.5
41KS AZS-AWF Warszawa19.0
42UKJ 225 Warszawa19.0
43UKS Smecz Pobiedziska18.0
44UKS Arashi ŁódĽ17.5
45UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki16.5
46UKS Sakura Judo Płock16.5
47UKS Tomita Elbl±g16.0
48KJ Politechniki Białostockiej Białystok15.5
49UKS Kata Pruszków15.5
50 Białoru¶15.0
51Sdushor Kaliningrad14.5
52UKS Sakura Warszawa14.5
53UKS Galeon Gdynia14.0
54UKS JUJITSU I JUDO MIEJSKA GÓRKA Miejska Górka14.0
55UKS SIMBA Reda14.0
56KS Judo Rei ¦widnik12.5
57UKS 3 Piła12.5
58MUKS Kokoro ŁódĽ12.0
59UKJ Bushido Piaseczno12.0
60LTS CSP Legionowo11.5
61UKS Conrad Gdańsk11.5
62MULKS Technik Orion Radzyń Podlaski11.0
63SGKS Wybrzeże Gdańsk11.0
64UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice11.0
65UKSJ Nippon Olsztyn11.0
66UKS Mokotovia Warszawa10.5
67Kazoku Judo Gdańsk10.0
68KS AZS AWFiS Gdańsk9.5
69MKS Truso Elbl±g9.0
70MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski9.0
71Ugnies aidas Kaunas /Lietuva9.0
72UKS Ippon Tychy9.0
73HKS Żubr Hajnówka8.5
74UKS Grizzly Gdańsk7.5
75SKF Columbus Warszawa7.0
76UKJ 82 Warszawa7.0
77UKS Ippon MDK Kutno7.0
78ULKS Judo Kowala7.0
79UKS Siódemka Sochaczew6.5
80MKS Pałac Młodzieży ŁódĽ5.5
81UKJ Iwiczna Nowa Iwiczna5.5
82UKJ Ookami Warszawa5.5
83AZS UŁ ŁódĽ5.0
84KS Akademia Judo ŁódĽ5.0
85KS Okami Łomianki5.0
86UKS Judo Rawa Mazowiecka4.5
87 Rosja4.0
88KS Pantera Brwinów4.0
89UKS Narew Łapy4.0
90KS Minotaur Łapy3.5
91UKS Czerwone Smoki Nadarzyn3.5
92UKS Le¶nik Kaczory3.5
93Katana Szczytno3.0
94UKS Dwunastka-Euroline Leszno3.0
95UKS Judo Team Modliborzyce3.0
96WTJ Włocławek3.0
97JUDO TEAM Biało¶liwie Biało¶liwie2.0
98MMKS Wojownik Skierniewice2.0
99UKS OPTY Gdynia2.0
100UKS Team Dragon Wejherowo2.0
101KS Gwardia Białystok1.5

Polityka prywatności Judostat.pl