Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporzšdzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyœmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatnoœci Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibš we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujšcych . Oœwiadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczšcymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastšpić przez przesłanie korespondencji pocztš za poœrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Zawody towarzyskie dzieci młodszych
 

Statystyka ogólna Lista zawodów Klasyfikacje medalowe Klasyfikacje punktowe
Klasyfikacje punktowe
Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1UKJ Lemur Warszawa1491.5
2UKS SameJudo 1163.0
3Judo Legia Warszawa936.0
4IKIZAMA Judo Klub Piaseczno552.0
5UKJ Ryś Warszawa524.5
6UKJ Champion Warszawa520.0
7UKS Chojrak Warszawa506.5
8UKS Judo Panda Warszawa501.5
9UKJ Yuko Józefów392.5
10KS Yawara Warszawa315.5
11UKJ 225 Warszawa313.5
12UKS Judo Fight Club Warszawa304.0
13UKJ Meiyo Warszawa301.5
14Ukraine Kiev259.0
15Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew254.5
16UKJ ASzWoj Warszawa246.0
17KS Gwardia Białystok210.5
18UKJ 82 Warszawa198.5
19UKS Ronin-Team Warszawa194.0
20Kuma Judo Warszawa190.5
21MKS Juvenia Wrocław189.5
22UKS Orkan Judo Sochaczew173.0
23MUKS Kokoro Łódź160.0
24JC Kyodai Riga149.0
25UKS Gimnazjon Suchy Las142.0
26 UKR TRIUMF KIEV123.0
27Koenig judo club Kaliningrad119.0
28UKS Junior Lipno110.0
29UKS Sadyba Warszawa109.5
30UKS Judo Victoria Międzyborów97.0
31KIEV KIEV95.0
32UKS Conrad Gdańsk95.0
33UKS Mokotovia Warszawa92.5
34UKS 10 Bydgoszcz90.0
35Klub Sportowy Nastula Club Warszawa88.0
36UKJ Bushido Piaseczno88.0
37judo Kaliningrad Kaliningrad87.5
38GKS Olimpia Grudziądz86.5
39LKS "Szubinianka" Szubin Szubin86.5
40LUKS Jusport Justynów83.5
41Klub Judo Mizu Kobyłka81.5
42UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa81.5
43Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole80.5
44UKS 3 Piła78.5
45Ippon Kiev77.0
46UKS Safari 152 Warszawa77.0
47LTS CSP Legionowo75.0
48KSJ Gwardia Koszalin74.5
49UKS Galeon Gdynia72.0
50UKS Judo Mysłowice71.5
51Sdushor Kaliningrad70.5
52Sdushor Kaliningrad69.0
53Club Judo Kiev Kijów68.5
54UKJ Ookami Warszawa67.0
55UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki65.5
56KS AZS-AWF Warszawa63.5
57UKS Olimp Nowa Sól62.5
58TSJ Gryf Słupsk61.5
59AZS POZNAŃ58.5
60Victoria Judo Poznań58.0
61Akademia Judo Szczecin Szczecin57.0
62MKS Olimpijczyk Włocławek57.0
63Gurievsk Red Star Club Gurievsk Kaliningradskay oblas56.5
64UKS Sakura Warszawa56.0
65WKS Gwardia Warszawa56.0
66Klub Judo Boa Warszawa 55.5
67UKS Neko Warszawa55.5
68SC TORNADO SHATSK55.0
69UKS Akademia Judo Rzeszów53.5
70Sdushor Brest48.0
71Sport Club KIEV REGION TEAM KIEV REGION48.0
72UKS Ippon MDK Kutno47.5
73Warrior 2015 Georgia Tibilisi47.5
74Club Badanova Bendery47.0
75UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.46.5
76AZS OŚ Poznań44.0
77Klub Judo AZS Opole43.0
78UKS Ippon MDK Kutno43.0
79UKS Ulisses Team Pruszków42.5
80Judo Club KIN Jelgava/Latvia42.0
81UKS Feniks Bytom42.0
82UKS ASW-Judo Jasło41.5
83KS Akademia Judo Poznań41.0
84Budoka Kaunas - Jonava40.5
85UKS Judo Wolbrom40.5
86UKS Łokietek Poznań40.0
87GKS Czarni Bytom39.0
88HKS Żubr Hajnówka39.0
89Hachi Judo Warszawa38.5
90Kazoku Judo Gdańsk38.0
91Bushi Toruń37.5
92UKS Halinów Team Halinów37.5
93UKE-TORI Vasylkiv36.0
94S.C. Kharkov city Kharkov35.5
95MOS Zatoka Braniewo34.0
96Nadvirna Ukraina Ukraina34.0
97UKS SIMBA Reda33.5
98 Rosja33.0
99Poziom 303 Wroclaw32.0
100JUDO SIMBA ALYTUS31.5
101Judo Olymp Gruzja30.5
102Klub Judo Saru Tuszyn30.5
103RD SPORTS- LATVIA Ryga30.5
104SPARS Ventspils Ventspils30.5
105UMKS Dziatwa Warszawa30.0
106UKJ Millenium Rzeszów29.5
107UKS Sakura Judo Płock29.5
108UKS Szogun Piaseczno29.5
109Kazachstan 29.0
110UKS Judo Sensei Płock29.0
111UKS Tramp Poznań29.0
112JC Lion UKRAINE Lwów28.5
113MMKS Wojownik Skierniewice28.5
114UKS Mifune Gdańsk28.5
115GSSiR Jamniuk Gorzów Wlk.28.0
116KS MaKo Judo Wrocław28.0
117PKS Olimpia Poznań28.0
118MKS Zryw Łowicz27.5
119UKJ Arcus Warszawa27.5
120Luboml UKRAINE Luboml 27.0
121JUDO TEAM Białośliwie Białośliwie26.5
122Olymp Judo Club Gruzja26.0
123UKS-GKJ Głogów25.5
124Jikan Riga25.0
125MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski25.0
126UKS Tomita Elbląg25.0
127 Litwa24.0
128UKS 2 JUDO Nakło Nakło23.5
129Moldova SSS MOLDOVA Moldova 23.0
130UKS Siódemka Sochaczew23.0
131 Łotwa22.5
132BKS Judo Bydgoszcz22.5
133LKS Wyzwolenie Simoradz22.5
134ULKS Judo Kowala22.5
135UMKS Żak Kielce22.0
136UMKS ŻAK Kielce21.5
137WKS Śląsk Wrocław21.5
138WTJ WŁOCŁAWEK Włocławek21.5
139 Niemcy21.0
140DUSSH №2 Lutsk21.0
141Red Star Kaliningrad21.0
142UKS Dwunastka-Euroline Leszno21.0
143UMKS Dziatwa Warszawa21.0
144WTJ Włocławek21.0
145KJ Politechniki Białostockiej Białystok20.5
146ASW UKS Sakura Skarbimierz20.0
147GKS Żukowo20.0
148Judo Legion Kijów Kijów19.5
149 Słowacja19.0
150UKS Grizzly Gdańsk19.0
151 Belgia18.5
152Jusport Justynów18.5
153Judo Team International Roeselare18.0
154KS Gwardia Łódź18.0
155RED STAR Guryevsk18.0
156UkraineZP Zaporizhzhe18.0
157UKS 5 Żnin18.0
158UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki18.0
159UKS Smecz Pobiedziska18.0
160Sakura Judo leberec17.5
161UKJ Iwiczna Nowa Iwiczna17.5
162UKS Dębiec Poznań17.0
163UKS Judoka Imbramowice17.0
164UKS Czerwone Smoki Nadarzyn16.5
165UKS-47 JUDO BUSHIDO-MORUS Szczecin16.5
166Higashi judo club 16.0
167Sekcja Sport Gdańsk16.0
168UKS Okay Opole16.0
169UKS Osiek Osiek Nad Notecią16.0
170KS Start Strzegom15.5
171UKS Ippon Kożuchów15.5
172UKS Kata Pruszków15.5
173UKS Opty Gdynia15.5
174AZS UW Warszawa15.0
175Jigo-Tai Warszawa15.0
176UKS Narew Łapy15.0
177Brześć Sdushor Brześć14.5
178Isakovskie judoisty Kaliningrad region14.5
179Jelgavas BJSS Jelgava14.5
180KSJ Victoria Komorów14.5
181MTS Płomień-Milowice Sosnowiec14.5
182Sport Club Atilla Baku14.5
183UKS Dojo Judo Club Sobótka14.5
184UKS Sparta Sława14.5
185KJ Samuraj Koszalin14.0
186Klub Judo Shamo Ełk Ełk14.0
187UKS Leśnik Kaczory13.0
188KŚ AZS Gliwice12.5
189Nika Ukraina12.5
190UKJ Legion Zamość12.5
191UKS Judo Rawa Mazowiecka12.5
192UKS SIMBA Reda12.5
193Wojewódzka Szkoła sportowa w Iwano-Frankiwsku Iwano-Frankiwsku12.5
194 Azerbejdżan12.0
195AZS UŁ Łódź12.0
196Jaguar Gdańsk12.0
197MKS Pałac Młodzieży Łódź12.0
198UKS Energetyk Poznań12.0
199Koniński Klub Judo Konin11.5
200TS Gwardia Opole11.5
201Budolinn Tallinn11.0
202KS Gwardia Bielsko-Biała Bielsko-Biała11.0
203Uczniowski Klub Judo "ASzWoj Warszawa" Warszawa11.0
204Dzudo Klubs Kano Ryga10.5
205Kazachstan Team 10.5
206Koenig Judo Club Rosja10.5
207Sdushor Brześć10.5
208Sp 97 Warszawa10.5
209TS Wisła Kraków10.5
210UKJ Kobra Warszawa10.5
211KS JUDO TUREK Turek10.0
212KS Kuzushi Kielce9.5
213KS Pantera Brwinów9.5
214UKS Chodzież9.5
215 Białoruś9.0
216 Czarnogóra9.0
217Ecole de Judo Ju-Jitsu Lemanique Borex9.0
218Isakovskie judoisty Kaliningrad region9.0
219Judo Kaliningrad Kaliningrad9.0
220Judo Kiev Kiev9.0
221JudoClub Makarenko Kharkiv9.0
222Kaz Akademia Judo Almaty9.0
223LION Lviv9.0
224SDUSHOR 1 BREST9.0
225Sport Club "GAUJA" LATVIA 9.0
226Stowarzyszenie Sportowe Judo Kwidzyn Kwidzyn9.0
227Tordas SE Tordas9.0
228Ukmerges Dziudo Klubas Ukmerge9.0
229UKR Mikołajów 9.0
230UKS 15 Krosno9.0
231UKS De La Salle Gdańsk9.0
232UKS Judo Tuliszków9.0
233UKS Judo-Kano Płock9.0
234WSS Winner Wrocław9.0
235KS Okami Łomianki8.5
236UKS Pohl Judo Przemęt8.5
237Gwardia Tychy7.5
238Judo Perrey Guerrier Le Havre7.5
239KS Wojownik Judo Poznań7.5
240 Szwecja7.0
241AKS Strzegom7.0
242CS Mako Ryu Gym Bucarest7.0
243Judo Club Bardejov7.0
244Judo Club Bardejov Bardejov7.0
245Judo Yes Bilzen Bilzen7.0
246PTS Janosik Bielsko-Biała7.0
247Samuraii Florii de Cires Voiniceni7.0
248Sport Club Sloboganec Kharkiv7.0
249Sports Club "SPARS" Ventspils7.0
250Stowarzyszenie Arrachion Olsztyn7.0
251Stowarzyszenie Inicjatywy Społeczne Wierzchosławice7.0
252TJ Slavia Kromeriz7.0
253TSV RUDOW BERLIN BERLIN7.0
254TSV Rudow Berlin7.0
255UKS Kata Guruma Gliwice7.0
256Gruzja Gruzja6.5
257KS Akademia Judo Łódź6.5
258MKS Żak Ełk6.5
259 Ukraina6.0
260Klub Sportowy Judo Koch Szczecin SZCZECIN6.0
261MLUKS "Orlik" Kcynia Kcynia6.0
262Ugnies aidas Kaunas /Lietuva6.0
263 Czechy5.5
264BRIEST DJUSZ Briest5.5
265Czarni Bytom Bytom5.5
266FSC Ogoniok Molodechno5.5
267Ippon Bishkek 5.5
268Jagiellonia JC Białystok5.5
269Jauynger Almaty5.5
270Judo Ryba Warszawa5.5
271KS AZS AWFiS Gdańsk5.5
272LVA LSPA DŽUDO SKOLA Łotwa5.5
273Miejski Klub Sportowy Olimpijczyk Włocławek5.5
274ROU MIADO’S SIBIU5.5
275ROU SAMURAII FLORII DE CIRES Rumunia5.5
276SAMBO-JUDO 39 Kaliningrad5.5
277SKPŠ Praha Praha5.5
278UKS Olimp Skaryszew5.5
279ZKJ Yamabushi Zakopane5.5
280Koening Judo Club Kaliningrad5.0
281KS Minotaur Łapy5.0
282LVA RDsport Łotwa5.0
283Randori Odessa5.0
284SKF Columbus Warszawa5.0
285UKS "SP 321" Warszawa5.0
286UKS Górnik Judo Konin5.0
287UKS Spartakus Lublin5.0
288UKS Team Dragon Wejherowo5.0
289 Rumunia4.5
290UKS MOSiR Jasło4.5
291UKS Yoko Ząbki4.5
292Ernest Bevin Judo Club London4.0
293Klub Kosta_Judo_time Kostomuksha4.0
294LVA LIDO Łotwa4.0
295UKS Judo Częstochowa4.0
296UKS Narew Łapy4.0
297Virtus Radom4.0
298Alytus SRC LITHUANIA LITHUANIA3.5
299CS Zerind Zerind3.5
300Dobryi vesher Almaty3.5
301Higashi Judo Ireland3.5
302Kaunas JC Asahi Kovno3.5
303LVA SIGULDA Łotwa Łotwa3.5
304MDA Kamarad Singerei 3.5
305Oleg Cretul Moldova3.5
306UKJ Orzeł Warszawa3.5
307UKS Ada Judo Fun Gdańsk3.5
308UKS Arashi Łódź3.5
309UKS Drako 79 Warszawa3.5
310UKS Shizoku Ostróda3.5
311UKS Skorpion Judo Krosno3.5
312Judo Klub KROKODYL Kielce3.0
313Sdush nr 2 Lutsk3.0
314SPARS Ventspils3.0
315UKJ 82 SP 306 Warszawa3.0
316UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice3.0
317KS Błękitni Tarnów2.5
318LKS Orzeł Nadarzyn2.5
319Akademia Judo Klub Sportowy Warszawa2.0
320ASW Tiger Skierniewice2.0
321Judo Club TORI Vrbas2.0
322Klub Judo Raion Gliwice2.0
323KS AZS-AWF Poznań2.0
324MKS Polonia Jastrowie2.0
325SZCZECIŃSKI KLUB SPORTOWY HUSARIA SZCZECIN2.0
326TDK Trzcianka2.0
327UKR Leader Chernivtsi2.0
328UKS Dwunastka Leszno2.0
329UKS judo Eljot Płock Płock2.0
330ULKS Ippon Jarocin2.0
331Abduali sport Almaty1.5
332Akademia Judo Dragon Gdynia1.5
333Core Judo Club UK Egham 1.5
334CS Samuraii Florii de Cires ROMANIA Cires1.5
335FEDERATION JUDO OF VOLYN LUTSK1.5
336Judo Club "SOKOLYA" UKRAINE Ukraine1.5
337Judo club SENSEI Riga1.5
338Judo Lisy Wrocław1.5
339Klub Judo Kimura warszawa1.5
340ks Herosi Świebodzin1.5
341KS Judo Rei Świdnik1.5
342KS Judo Spartakus Międzyrzecz1.5
343Sdushor KALININGRAD1.5
344Szkoła Podstawowa w Kowiesach Kowiesy1.5
345Tordas SE HUNGARY Tordas1.5
346UKS Otori Katowice Katowice1.5
347uks tomita elbląg1.5
348UKSN FUKUTENJIN Kowala 51b1.5
Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1UKJ Lemur Warszawa1269.5
2Judo Legia Warszawa750.5
3UKS SameJudo 424.0
4UKS Chojrak Warszawa315.0
5UKJ Champion Warszawa280.0
6Kuma Judo Warszawa213.5
7UKS Judo Panda Warszawa210.0
8UKS Judo Fight Club Warszawa179.0
9UKJ Ryś Warszawa171.0
10UKS Ronin-Team Warszawa168.5
11KS Gwardia Białystok165.5
12UKJ Meiyo Warszawa134.5
13UKJ 225 Warszawa110.5
14UKJ ASzWoj Warszawa108.0
15UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki85.5
16UKS 10 Bydgoszcz84.0
17UKJ Yuko Józefów81.5
18GKS Czarni Bytom74.0
19MUKS Kokoro Łódź66.5
20UKS Judo Victoria Międzyborów66.0
21BKS Judo Bydgoszcz64.5
22UKS Junior Lipno61.5
23UKS Safari 152 Warszawa60.0
24MKS Juvenia Wrocław59.5
25UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa54.0
26Klub Judo Mizu Kobyłka52.0
27UKS Halinów Team Halinów52.0
28UKS 3 Piła50.0
29UKJ Ookami Warszawa49.5
30KS Yawara Warszawa48.5
31Victoria Judo Poznań47.5
32UKS Galeon Gdynia47.0
33GKS Olimpia Grudziądz45.5
34JC Kyodai Riga45.5
35JUDO TEAM Białośliwie Białośliwie43.0
36UKS Pohl Judo Przemęt43.0
37Ukraine Kiev39.0
38UKS Siódemka Sochaczew39.0
39Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole37.5
40UKJ 82 Warszawa37.5
41Club Judo Kiev Kijów36.5
42Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew35.0
43Klub Judo AZS Opole34.5
44UKS Judo Sensei Płock34.5
45UKS 2 JUDO Nakło Nakło33.5
46KS Akademia Judo Poznań33.0
47PKS Olimpia Poznań32.5
48UKJ Arcus Warszawa32.5
49UKS Ippon Kożuchów32.5
50Czarni Bytom Bytom32.0
51UKS Narew Łapy32.0
52UKS SIMBA Reda30.5
53UMKS ŻAK Kielce30.0
54UKS Tramp Poznań28.5
55Ippon Kiev26.5
56UKS Olimp Skaryszew26.5
57UKS ASW-Judo Jasło26.0
58Klub Judo Shamo Ełk Ełk24.5
59MKS Olimpijczyk Włocławek24.0
60SC TORNADO SHATSK24.0
61Sport Club KIEV REGION TEAM KIEV REGION24.0
62SKF Columbus Warszawa23.5
63UKS Conrad Gdańsk23.5
64Club Badanova Bendery23.0
65MKS Pałac Młodzieży Łódź23.0
66LTS CSP Legionowo22.0
67 UKR TRIUMF KIEV21.5
68UKS Judo Mysłowice21.5
69AZS UŁ Łódź21.0
70UKS Dębiec Poznań20.5
71UKS Orkan Judo Sochaczew20.0
72UKS Szóstka Rawicz20.0
73Judo Club Bardejov Bardejov19.5
74UKS Gimnazjon Suchy Las19.0
75KS MaKo Judo Wrocław18.5
76UKS SIMBA Reda18.0
77Jigo-Tai Warszawa16.5
78UKS Sakura Judo Płock16.5
79 Słowacja16.0
80Bushi Toruń16.0
81KS Okami Łomianki16.0
82UKS Feniks Bytom16.0
83UKS Smecz Pobiedziska16.0
84WSS Winner Wrocław15.5
85MMKS Wojownik Skierniewice15.0
86UKS Judoka Imbramowice15.0
87WKS Gwardia Warszawa15.0
88judo Kaliningrad Kaliningrad14.5
89UKS Sakura Warszawa14.5
90Judo Club KIN Jelgava/Latvia14.0
91LVA RDsport Łotwa14.0
92UKS Ulisses Team Pruszków13.5
93 Niemcy13.0
94 Rosja13.0
95Akademia Judo Szczecin Szczecin13.0
96 Szwecja12.5
97JudoClub Makarenko Kharkiv12.5
98ROU SAMURAII FLORII DE CIRES Rumunia12.5
99Hachi Judo Warszawa12.0
100UKS Dojo Judo Club Sobótka12.0
101UKS Judo Tuliszków12.0
102Wojewódzka Szkoła sportowa w Iwano-Frankiwsku Iwano-Frankiwsku12.0
103KIEV KIEV11.5
104Judo Club Lokys Lokys11.0
105Stowarzyszenie Inicjatywy Społeczne Wierzchosławice11.0
106UKS Chodzież11.0
107UKS Energetyk Poznań11.0
108UKS Okay Opole11.0
109UKS Olimp Nowa Sól11.0
110UMKS Żak Kielce11.0
111UKS Sadyba Warszawa10.5
112WTJ WŁOCŁAWEK Włocławek10.5
113ASW Tiger Skierniewice10.0
114AZS POZNAŃ10.0
115MKS Żak Ełk10.0
116RD SPORTS- LATVIA Ryga9.5
117UKS MOSiR Jasło9.5
118UKS Neko Warszawa9.5
119CS Samuraii Florii de Cires ROMANIA Cires9.0
120Nika Ukraina9.0
121UKS Leśnik Kaczory9.0
122UKS-GKJ Głogów9.0
123AZS UW Warszawa8.5
124KS AZS-AWF Warszawa8.5
125Klub Judo Raion Gliwice8.0
126UKJ Bushido Piaseczno8.0
127UKJ Orzeł Warszawa8.0
128UKS Kata Pruszków8.0
129Jusport Justynów7.5
130Klub Judo Boa Warszawa 7.5
131Klub Sportowy Nastula Club Warszawa7.5
132UKS Judo Rawa Mazowiecka7.5
133 Czechy7.0
134Akademia Judo Dragon Gdynia7.0
135GER TSV Abensberg 7.0
136KS Gwardia Koszalin Koszalin7.0
137ks Herosi Świebodzin7.0
138KSJ Gwardia Koszalin7.0
139MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski7.0
140Red Star Kaliningrad7.0
141Sp 97 Warszawa7.0
142Ugnies aidas Kaunas /Lietuva7.0
143UKJ Millenium Rzeszów7.0
144UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice7.0
145UKS Łobżenica Łobżenica7.0
146AZS OŚ Poznań6.5
147LUKS Jusport Justynów6.5
148CSF JUDO Poznań Poznań6.0
149UKS-47 JUDO BUSHIDO-MORUS Szczecin6.0
150 Rumunia5.5
151AKS Strzegom5.5
152Budolinn Tallinn5.5
153CS Mako Ryu Gym Bucarest5.5
154Isakovskie judoisty Kaliningrad region5.5
155Kazachstan Team 5.5
156Klub Judo Saru Tuszyn5.5
157KŚ AZS Gliwice5.5
158Oleg Cretul Moldova5.5
159Samuraii Florii de Cires Voiniceni5.5
160Sdushor Brześć5.5
161Sport Club "GAUJA" LATVIA 5.5
162TSJ Gryf Słupsk5.5
163UKS Ippon MDK Kutno5.5
164UKS Judo Wolbrom5.5
165UKS Mokotovia Warszawa5.5
166UKSJ Nippon Olsztyn5.5
167UMKS Dziatwa Warszawa5.5
168Kazoku Judo Gdańsk5.0
169KS Minotaur Łapy5.0
170MKS Zryw Łowicz5.0
171UKS Akademia Judo Rzeszów5.0
172UKS Spartakus Lublin5.0
173UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.5.0
174ASW UKS Sakura Skarbimierz4.0
175Club Judo Georgia Tbilisi4.0
176SC CONTINIUM SHATSK4.0
177UKJ Legion Zamość4.0
178UKS Ippon MDK Kutno4.0
179UKS Piorun Legionowo4.0
180WTJ Włocławek4.0
181FEDERATION JUDO OF VOLYN LUTSK3.5
182Judo Club Bardejov3.5
183Judo Legion Kijów Kijów3.5
184KS Akademia Judo Łódź3.5
185Sdush nr 2 Lutsk3.5
186UKR Klub Judo Master Kyjów 3.5
187UKS 15 Krosno3.5
188UKS Narew Łapy3.5
189UKS Wolania Wola Rzędzińska3.5
190Judo Banik Karvina3.0
191Klub Judo Chojrak Warszawa3.0
192Koenig judo club Kaliningrad3.0
193KS Gwardia Łódź3.0
194KS JUDO TUREK Turek3.0
195LKS Wyzwolenie Simoradz3.0
196MKS Polonia Jastrowie3.0
197MOS Zatoka Braniewo3.0
198Sdushor Kaliningrad3.0
199UKS "SP 321" Warszawa3.0
200UKS Hajime Bytom Odrzański3.0
201UKS JUJITSU I JUDO MIEJSKA GÓRKA Miejska Górka3.0
202UKS Team Dragon Wejherowo3.0
203GSSiR Jamniuk Gorzów Wlk.2.0
204IKIZAMA Judo Klub Piaseczno2.0
205Miejski Klub Sportowy Olimpijczyk Włocławek2.0
206PUKS Makowiec Skaryszew2.0
207UKS SMYCZ POBIEDZISKA Pobiedziska2.0
208WKS Śląsk Wrocław2.0
209GKS Żukowo1.5
210Judo club SENSEI Riga1.5
211Luboml UKRAINE Luboml 1.5
212Sakura Judo leberec1.5
213Sdushor KALININGRAD1.5
214Sekcja Sport Gdańsk1.5
215UKS Judo-Kano Płock1.5
216Gwardia Tychy1.0
217MLUKS "Orlik" Kcynia Kcynia1.0
Klasyfikacja punktowa - razem
Lp Klub Punkty
1UKJ Lemur Warszawa2761.0
2Judo Legia Warszawa1686.5
3UKS SameJudo 1587.0
4UKS Chojrak Warszawa821.5
5UKJ Champion Warszawa800.0
6UKS Judo Panda Warszawa711.5
7UKJ Ryś Warszawa695.5
8IKIZAMA Judo Klub Piaseczno554.0
9UKS Judo Fight Club Warszawa483.0
10UKJ Yuko Józefów474.0
11UKJ Meiyo Warszawa436.0
12UKJ 225 Warszawa424.0
13Kuma Judo Warszawa404.0
14KS Gwardia Białystok376.0
15KS Yawara Warszawa364.0
16UKS Ronin-Team Warszawa362.5
17UKJ ASzWoj Warszawa354.0
18Ukraine Kiev298.0
19Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew289.5
20MKS Juvenia Wrocław249.0
21UKJ 82 Warszawa236.0
22MUKS Kokoro Łódź226.5
23JC Kyodai Riga194.5
24UKS Orkan Judo Sochaczew193.0
25UKS 10 Bydgoszcz174.0
26UKS Junior Lipno171.5
27UKS Judo Victoria Międzyborów163.0
28UKS Gimnazjon Suchy Las161.0
29 UKR TRIUMF KIEV144.5
30UKS Safari 152 Warszawa137.0
31UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa135.5
32Klub Judo Mizu Kobyłka133.5
33GKS Olimpia Grudziądz132.0
34UKS 3 Piła128.5
35Koenig judo club Kaliningrad122.0
36UKS Sadyba Warszawa120.0
37UKS Galeon Gdynia119.0
38UKS Conrad Gdańsk118.5
39Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole118.0
40UKJ Ookami Warszawa116.5
41GKS Czarni Bytom113.0
42KIEV KIEV106.5
43Victoria Judo Poznań105.5
44Club Judo Kiev Kijów105.0
45Ippon Kiev103.5
46UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki103.5
47judo Kaliningrad Kaliningrad102.0
48UKS Mokotovia Warszawa98.0
49LTS CSP Legionowo97.0
50UKJ Bushido Piaseczno96.0
51Klub Sportowy Nastula Club Warszawa95.5
52UKS Judo Mysłowice93.0
53LUKS Jusport Justynów90.0
54UKS Halinów Team Halinów89.5
55BKS Judo Bydgoszcz87.0
56LKS "Szubinianka" Szubin Szubin86.5
57KSJ Gwardia Koszalin81.5
58MKS Olimpijczyk Włocławek81.0
59SC TORNADO SHATSK79.0
60Klub Judo AZS Opole77.5
61KS Akademia Judo Poznań74.0
62Sdushor Kaliningrad73.5
63UKS Olimp Nowa Sól73.5
64KS AZS-AWF Warszawa72.0
65Sport Club KIEV REGION TEAM KIEV REGION72.0
66WKS Gwardia Warszawa71.0
67UKS Sakura Warszawa70.5
68Akademia Judo Szczecin Szczecin70.0
69Club Badanova Bendery70.0
70JUDO TEAM Białośliwie Białośliwie69.5
71Sdushor Kaliningrad69.0
72AZS POZNAŃ68.5
73UKS ASW-Judo Jasło67.5
74TSJ Gryf Słupsk67.0
75UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki65.5
76UKS Neko Warszawa65.0
77UKS SIMBA Reda64.0
78UKS Judo Sensei Płock63.5
79Klub Judo Boa Warszawa 63.0
80UKS Siódemka Sochaczew62.0
81PKS Olimpia Poznań60.5
82UKJ Arcus Warszawa60.0
83UKS Akademia Judo Rzeszów58.5
84UKS Feniks Bytom58.0
85UKS Tramp Poznań57.5
86UKS 2 JUDO Nakło Nakło57.0
87Gurievsk Red Star Club Gurievsk Kaliningradskay oblas56.5
88Judo Club KIN Jelgava/Latvia56.0
89UKS Ulisses Team Pruszków56.0
90Bushi Toruń53.5
91UKS Ippon MDK Kutno53.0
92UKS Pohl Judo Przemęt51.5
93UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.51.5
94UMKS ŻAK Kielce51.5
95AZS OŚ Poznań50.5
96Hachi Judo Warszawa50.5
97Sdushor Brest48.0
98UKS Ippon Kożuchów48.0
99Warrior 2015 Georgia Tibilisi47.5
100UKS Ippon MDK Kutno47.0
101UKS Narew Łapy47.0
102KS MaKo Judo Wrocław46.5
103 Rosja46.0
104UKS Judo Wolbrom46.0
105UKS Sakura Judo Płock46.0
106MMKS Wojownik Skierniewice43.5
107Kazoku Judo Gdańsk43.0
108Budoka Kaunas - Jonava40.5
109RD SPORTS- LATVIA Ryga40.0
110UKS Łokietek Poznań40.0
111HKS Żubr Hajnówka39.0
112Klub Judo Shamo Ełk Ełk38.5
113Czarni Bytom Bytom37.5
114UKS Dębiec Poznań37.5
115MOS Zatoka Braniewo37.0
116UKJ Millenium Rzeszów36.5
117Klub Judo Saru Tuszyn36.0
118UKE-TORI Vasylkiv36.0
119S.C. Kharkov city Kharkov35.5
120 Słowacja35.0
121MKS Pałac Młodzieży Łódź35.0
122UKS-GKJ Głogów34.5
123 Niemcy34.0
124Nadvirna Ukraina Ukraina34.0
125UKS Smecz Pobiedziska34.0
126AZS UŁ Łódź33.0
127UMKS Żak Kielce33.0
128MKS Zryw Łowicz32.5
129MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski32.0
130Poziom 303 Wroclaw32.0
131UKS Judoka Imbramowice32.0
132UKS Olimp Skaryszew32.0
133WTJ WŁOCŁAWEK Włocławek32.0
134Jigo-Tai Warszawa31.5
135JUDO SIMBA ALYTUS31.5
136Judo Olymp Gruzja30.5
137SPARS Ventspils Ventspils30.5
138UKS SIMBA Reda30.5
139GSSiR Jamniuk Gorzów Wlk.30.0
140UMKS Dziatwa Warszawa30.0
141UKS Szogun Piaseczno29.5
142Kazachstan 29.0
143JC Lion UKRAINE Lwów28.5
144Luboml UKRAINE Luboml 28.5
145SKF Columbus Warszawa28.5
146UKS Mifune Gdańsk28.5
147Red Star Kaliningrad28.0
148UKS Okay Opole27.0
149Judo Club Bardejov Bardejov26.5
150UKS Dojo Judo Club Sobótka26.5
151UMKS Dziatwa Warszawa26.5
152Jusport Justynów26.0
153Olymp Judo Club Gruzja26.0
154LKS Wyzwolenie Simoradz25.5
155Jikan Riga25.0
156UKS Tomita Elbląg25.0
157WTJ Włocławek25.0
158KS Okami Łomianki24.5
159Wojewódzka Szkoła sportowa w Iwano-Frankiwsku Iwano-Frankiwsku24.5
160WSS Winner Wrocław24.5
161 Litwa24.0
162ASW UKS Sakura Skarbimierz24.0
163AZS UW Warszawa23.5
164UKS Kata Pruszków23.5
165WKS Śląsk Wrocław23.5
166Judo Legion Kijów Kijów23.0
167Moldova SSS MOLDOVA Moldova 23.0
168UKS Energetyk Poznań23.0
169 Łotwa22.5
170UKS-47 JUDO BUSHIDO-MORUS Szczecin22.5
171ULKS Judo Kowala22.5
172UKS Leśnik Kaczory22.0
173GKS Żukowo21.5
174JudoClub Makarenko Kharkiv21.5
175Nika Ukraina21.5
176DUSSH №2 Lutsk21.0
177KS Gwardia Łódź21.0
178UKS Dwunastka-Euroline Leszno21.0
179UKS Judo Tuliszków21.0
180KJ Politechniki Białostockiej Białystok20.5
181UKS Chodzież20.5
182Isakovskie judoisty Kaliningrad region20.0
183UKS Judo Rawa Mazowiecka20.0
184UKS Szóstka Rawicz20.0
185 Szwecja19.5
186LVA RDsport Łotwa19.0
187Sakura Judo leberec19.0
188UKS Grizzly Gdańsk19.0
189 Belgia18.5
190Judo Team International Roeselare18.0
191KŚ AZS Gliwice18.0
192RED STAR Guryevsk18.0
193ROU SAMURAII FLORII DE CIRES Rumunia18.0
194Stowarzyszenie Inicjatywy Społeczne Wierzchosławice18.0
195UkraineZP Zaporizhzhe18.0
196UKS 5 Żnin18.0
197Sekcja Sport Gdańsk17.5
198Sp 97 Warszawa17.5
199UKJ Iwiczna Nowa Iwiczna17.5
200Budolinn Tallinn16.5
201MKS Żak Ełk16.5
202UKJ Legion Zamość16.5
203UKS Czerwone Smoki Nadarzyn16.5
204Higashi judo club 16.0
205Kazachstan Team 16.0
206Sdushor Brześć16.0
207UKS Osiek Osiek Nad Notecią16.0
208KS Start Strzegom15.5
209UKS Opty Gdynia15.5
210Brześć Sdushor Brześć14.5
211Jelgavas BJSS Jelgava14.5
212KSJ Victoria Komorów14.5
213MTS Płomień-Milowice Sosnowiec14.5
214Sport Club "GAUJA" LATVIA 14.5
215Sport Club Atilla Baku14.5
216UKS Sparta Sława14.5
217KJ Samuraj Koszalin14.0
218UKS MOSiR Jasło14.0
219KS JUDO TUREK Turek13.0
220Ugnies aidas Kaunas /Lietuva13.0
221 Czechy12.5
222AKS Strzegom12.5
223CS Mako Ryu Gym Bucarest12.5
224Samuraii Florii de Cires Voiniceni12.5
225UKS 15 Krosno12.5
226 Azerbejdżan12.0
227ASW Tiger Skierniewice12.0
228Jaguar Gdańsk12.0
229Koniński Klub Judo Konin11.5
230TS Gwardia Opole11.5
231UKJ Orzeł Warszawa11.5
232Judo Club Lokys Lokys11.0
233KS Gwardia Bielsko-Biała Bielsko-Biała11.0
234Uczniowski Klub Judo "ASzWoj Warszawa" Warszawa11.0
235CS Samuraii Florii de Cires ROMANIA Cires10.5
236Dzudo Klubs Kano Ryga10.5
237Judo Club Bardejov10.5
238Koenig Judo Club Rosja10.5
239TS Wisła Kraków10.5
240UKJ Kobra Warszawa10.5
241UKS Judo-Kano Płock10.5
242 Rumunia10.0
243Klub Judo Raion Gliwice10.0
244KS Akademia Judo Łódź10.0
245KS Minotaur Łapy10.0
246UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice10.0
247UKS Spartakus Lublin10.0
248KS Kuzushi Kielce9.5
249KS Pantera Brwinów9.5
250 Białoruś9.0
251 Czarnogóra9.0
252Ecole de Judo Ju-Jitsu Lemanique Borex9.0
253Isakovskie judoisty Kaliningrad region9.0
254Judo Kaliningrad Kaliningrad9.0
255Judo Kiev Kiev9.0
256Kaz Akademia Judo Almaty9.0
257LION Lviv9.0
258Oleg Cretul Moldova9.0
259SDUSHOR 1 BREST9.0
260Stowarzyszenie Sportowe Judo Kwidzyn Kwidzyn9.0
261Tordas SE Tordas9.0
262Ukmerges Dziudo Klubas Ukmerge9.0
263UKR Mikołajów 9.0
264UKS De La Salle Gdańsk9.0
265Akademia Judo Dragon Gdynia8.5
266Gwardia Tychy8.5
267ks Herosi Świebodzin8.5
268UKS "SP 321" Warszawa8.0
269UKS Team Dragon Wejherowo8.0
270Judo Perrey Guerrier Le Havre7.5
271KS Wojownik Judo Poznań7.5
272Miejski Klub Sportowy Olimpijczyk Włocławek7.5
273UKS Narew Łapy7.5
274GER TSV Abensberg 7.0
275Judo Yes Bilzen Bilzen7.0
276KS Gwardia Koszalin Koszalin7.0
277MLUKS "Orlik" Kcynia Kcynia7.0
278PTS Janosik Bielsko-Biała7.0
279Sport Club Sloboganec Kharkiv7.0
280Sports Club "SPARS" Ventspils7.0
281Stowarzyszenie Arrachion Olsztyn7.0
282TJ Slavia Kromeriz7.0
283TSV RUDOW BERLIN BERLIN7.0
284TSV Rudow Berlin7.0
285UKS Kata Guruma Gliwice7.0
286UKS Łobżenica Łobżenica7.0
287Gruzja Gruzja6.5
288Sdush nr 2 Lutsk6.5
289 Ukraina6.0
290CSF JUDO Poznań Poznań6.0
291Klub Sportowy Judo Koch Szczecin SZCZECIN6.0
292BRIEST DJUSZ Briest5.5
293FSC Ogoniok Molodechno5.5
294Ippon Bishkek 5.5
295Jagiellonia JC Białystok5.5
296Jauynger Almaty5.5
297Judo Ryba Warszawa5.5
298KS AZS AWFiS Gdańsk5.5
299LVA LSPA DŽUDO SKOLA Łotwa5.5
300ROU MIADO’S SIBIU5.5
301SAMBO-JUDO 39 Kaliningrad5.5
302SKPŠ Praha Praha5.5
303UKSJ Nippon Olsztyn5.5
304ZKJ Yamabushi Zakopane5.5
305FEDERATION JUDO OF VOLYN LUTSK5.0
306Koening Judo Club Kaliningrad5.0
307MKS Polonia Jastrowie5.0
308Randori Odessa5.0
309UKS Górnik Judo Konin5.0
310UKS Yoko Ząbki4.5
311Club Judo Georgia Tbilisi4.0
312Ernest Bevin Judo Club London4.0
313Klub Kosta_Judo_time Kostomuksha4.0
314LVA LIDO Łotwa4.0
315SC CONTINIUM SHATSK4.0
316UKS Judo Częstochowa4.0
317UKS Piorun Legionowo4.0
318Virtus Radom4.0
319Alytus SRC LITHUANIA LITHUANIA3.5
320CS Zerind Zerind3.5
321Dobryi vesher Almaty3.5
322Higashi Judo Ireland3.5
323Kaunas JC Asahi Kovno3.5
324LVA SIGULDA Łotwa Łotwa3.5
325MDA Kamarad Singerei 3.5
326UKR Klub Judo Master Kyjów 3.5
327UKS Ada Judo Fun Gdańsk3.5
328UKS Arashi Łódź3.5
329UKS Drako 79 Warszawa3.5
330UKS Shizoku Ostróda3.5
331UKS Skorpion Judo Krosno3.5
332UKS Wolania Wola Rzędzińska3.5
333Judo Banik Karvina3.0
334Judo club SENSEI Riga3.0
335Judo Klub KROKODYL Kielce3.0
336Klub Judo Chojrak Warszawa3.0
337Sdushor KALININGRAD3.0
338SPARS Ventspils3.0
339UKJ 82 SP 306 Warszawa3.0
340UKS Hajime Bytom Odrzański3.0
341UKS JUJITSU I JUDO MIEJSKA GÓRKA Miejska Górka3.0
342KS Błękitni Tarnów2.5
343LKS Orzeł Nadarzyn2.5
344Akademia Judo Klub Sportowy Warszawa2.0
345Judo Club TORI Vrbas2.0
346KS AZS-AWF Poznań2.0
347PUKS Makowiec Skaryszew2.0
348SZCZECIŃSKI KLUB SPORTOWY HUSARIA SZCZECIN2.0
349TDK Trzcianka2.0
350UKR Leader Chernivtsi2.0
351UKS Dwunastka Leszno2.0
352UKS judo Eljot Płock Płock2.0
353UKS SMYCZ POBIEDZISKA Pobiedziska2.0
354ULKS Ippon Jarocin2.0
355Abduali sport Almaty1.5
356Core Judo Club UK Egham 1.5
357Judo Club "SOKOLYA" UKRAINE Ukraine1.5
358Judo Lisy Wrocław1.5
359Klub Judo Kimura warszawa1.5
360KS Judo Rei Świdnik1.5
361KS Judo Spartakus Międzyrzecz1.5
362Szkoła Podstawowa w Kowiesach Kowiesy1.5
363Tordas SE HUNGARY Tordas1.5
364UKS Otori Katowice Katowice1.5
365uks tomita elbląg1.5
366UKSN FUKUTENJIN Kowala 51b1.5

Polityka prywatności Judostat.pl