Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych
Gorzów Wielkopolski, 05-06.05.2017
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW
 WYNIKI ZAWODÓW
mężczyĽni: -46 kg
1
Kacper Gabor
TS Wisła Kraków
2
Filip Bieliński
KSJ Gwardia Koszalin
3
Dawid Hypta
AKS Strzegom
3
Łukasz Szołtysik
UKS Judo Ahinsa Tarnowskie Góry
5
Igor Błaszczak
MKS Juvenia Wrocław
5
Jakub Substelny
UKS Judo Wolbrom
7
Michał Wójcik
UKS Spartakus Lublin
7
Michał Fr±czyk
UKS Judo Fight Club Warszawa
mężczyĽni: -50 kg
1
Hubert Pieczyński
UKS Górnik Judo Konin
2
Maciej Rombel
UKJ ASzWoj Warszawa
3
Gracjan Szleja
MKS Truso Elbląg
3
Kornel Kondzielski
UKJ Ryś Warszawa
5
Dorian Dyr
GKS Czarni Bytom
5
Jakub Kubicki
UKS Olimp Nowa Sól
7
Wojciech Kazimierczak
KS Yawara Warszawa
7
Michał Grubba
UKS Kodokan Toruń
mężczyĽni: -55 kg
1
Szymon Szymański
UKJ Yuko Józefów
2
Marcin Matysik
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
3
Paweł Tylek
TS Wisła Kraków
3
Adam Olay-Fernandez
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa
5
Kacper Rola
KS Start Radom
5
Artur Olkowski
PTS Gwardia Bydgoszcz
7
Jakub Wo¶
GKS Czarni Bytom
7
Dominik Marcinkowski
UKS Conrad Gdańsk
mężczyĽni: -60 kg
1
Jakub Biedrzycki
UKS Conrad Gdańsk
2
Filip Kocima
UKS Judo Mysłowice
3
Igor Matusiak
UKJ Yuko Józefów
3
Wojciech Witalis
GKS Czarni Bytom
5
Mateusz Dampc
UKS Conrad Gdańsk
5
Damian Penkala
KS Polonia Rybnik
7
Michał Kowalczyk
UKJ Ryś Warszawa
7
Wojciech Drygała
UKS 3 Piła
mężczyĽni: -66 kg
1
Jakub Pankowski
Klub Judo AZS Opole
2
Jakub Binek
GKS Czarni Bytom
3
Bartosz Borzęcki
UKJ Ryś Warszawa
3
Sebastian Makowski
UKS Olimpia-Judo Elbląg
5
Dawid Reneson
KS Błękitni Tarnów
5
Hubert Włodarski
Pałac Młodzieży Tarnów
7
Aleksander Plombon
TSJ Gryf Słupsk
7
Dominik Król
UKS Judo Wolbrom
mężczyĽni: -73 kg
1
Adam Stodolski
UKS Leśnik Kaczory
2
Jakub Nawrot
TSJ Gryf Słupsk
3
Mateusz Kozłowski
Klub Judo AZS Opole
3
Arkadiusz Dr±g
WKS Śląsk Wrocław
5
Maciej Adamczyk
TS Wisła Kraków
5
Filip Kara¶
UKS Grot Kraków
7
Adam Bunkiewicz
Klub Judo AZS Opole
7
Oskar Płochocki
UKJ ASzWoj Warszawa
mężczyĽni: -81 kg
1
Stanisław Dolaziński
UKJ Lemur Warszawa
2
Bartosz Szaniawski
TSJ Gryf Słupsk
3
Bartosz Chryst
GKS Czarni Bytom
3
Daniel Krempeć
UKJ Millenium Rzeszów
5
Karol Jewtuch
PKS Olimpia Poznań
5
Szymon Kasprzyński
GKS Czarni Bytom
7
Hubert Żbikowski
UKJ Yuko Józefów
7
Paweł Kapusta
UKS De La Salle Gdańsk
mężczyĽni: -90 kg
1
Jakub Sokół
UKS Judo Wolbrom
2
Kacper Kubiak
KS Akademia Judo Poznań
3
Jakub Węsierski
GKS Olimpia Grudziądz
3
Mateusz Szewczyk
GKS Czarni Bytom
5
Piotr Popko
UKS Tomita Elbląg
5
Szymon Strojec
MKS Juvenia Wrocław
7
Piotr Dondalski
TS Gwardia Olsztyn
7
Jan Gozdek
AKS Strzegom
mężczyĽni: +90 kg
1
Albert Sowa
UKJ ASzWoj Warszawa
2
Wiktor Mazurczak
UMKS Żak Kielce
3
Adam Kućmierz
Klub Judo AZS Opole
3
Wojciech Kordyalik
WKS Śląsk Wrocław
5
Daniel Jędrzejewski
KSJ Gwardia Koszalin
5
Fabian Kowalski
KS AZS AWF Katowice
7
Norbert ¦lusarz
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
7
Amadeusz Lewandowicz
UKS Olimp Nowa Sól
kobiety: -40 kg
1
Alicja Gowarzewska
UKS Judo Mysłowice
2
Natalia Stokłosa
MUKS Kokoro Łódź
3
Kinga Klimczak
MKS Juvenia Wrocław
3
Zuzanna Pietrzak
UKS Olimp Nowa Sól
5
Olga Jarmuż
KS Akademia Judo Poznań
5
Paulina Mendel
UKS SameJudo
7
Karina Grzywacz
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
kobiety: -44 kg
1
Nikola Szlachta
UKS Judo Wolbrom
2
Aleksandra Polkowska
UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki
3
Martyna Ihas
Stowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec
3
Aleksandra Szulc
KSJ Gwardia Koszalin
5
Kaja Gajdamakin
UKS Feniks Bytom
5
Dominika Gawrońska
UKS SameJudo
7
Paulina Jęczmionka
KS Akademia Judo Poznań
7
Alicja Bielecka
MKS Zryw Łowicz
kobiety: -48 kg
1
Marta Kura¶
UKS Judo Wolbrom
2
Paulina Szlachta
UKS Judo Wolbrom
3
Aleksandra Janeczko
UKJ Arcus Warszawa
3
Jagoda T±ta
UKS Judo Pawłowice
5
Monika Olejnik
KS AZS-AWF Poznań
5
Iga Sienkiewicz
KS MaKo Judo Wrocław
7
Klaudia Pietrzak
UKS Feniks Bytom
7
Angelika Kicek
UKS Olimp Nowa Sól
kobiety: -52 kg
1
Agata Pałka
UKS Olimp Nowa Sól
2
Natalia Matejko
GKS Czarni Bytom
3
Katarzyna Kolbusz
GKS Czarni Bytom
3
Wiktoria Niemiec
MMKS Wojownik Skierniewice
5
Zuzanna Walczak
Victoria Judo Poznań
5
Adela Jezierska-Suwińska
TS Gwardia Warszawa
7
Maryla Kostyra
UKS Narew Łapy
7
Gabriela Suchecka
MMKS Wojownik Skierniewice
kobiety: -57 kg
1
Natalia Kropska
GKS Czarni Bytom
2
Izabella Socha
KS Judo Czechowice-Dziedzice
3
Anika Łozińska
KJ Samuraj Koszalin
3
Karina Kwiatek
TKS Judo Toruń
5
Dagmara Paszkowska
KJ Samuraj Koszalin
5
Natalia Kozłowska
UKS Judo Wolbrom
7
Weronika Nędzyk
PKS Olimpia Poznań
7
Zuzanna Łogożna
KS Polonia Rybnik
kobiety: -63 kg
1
Anna Pa¶
UKS Judo Wolbrom
2
Anna Kaleta
UKS Judo Wolbrom
3
Agata Szafran
KS Akademia Judo Poznań
3
Michalina Skipiała
UKJ Lemur Warszawa
5
Marcelina Palow
MKS Juvenia Wrocław
7
Natalia Wszołek
WKS Śląsk Wrocław
7
Paulina WoĽniak
MKS Juvenia Wrocław
kobiety: -70 kg
1
Karolina Głogowska
GKS Czarni Bytom
2
Rozalia Martynów
UKS Olimp Nowa Sól
3
Julia Jaroszewska
MKS Juvenia Wrocław
3
Anna Dyba
KS MaKo Judo Wrocław
5
Martyna Nolewajka
GKS Czarni Bytom
5
Konstancja Perajska
UKS Narew Łapy
7
Aleksandra Kędzierska
TKS Judo Toruń
7
Dominika Wieczorek
Stowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec
kobiety: +70 kg
1
Kinga Wolszczak
WKS Śląsk Wrocław
2
Aleksandra Gaj
GKS Czarni Bytom
3
Alicja Pietraszewska
UKS Ronin-Team Warszawa
3
Katarzyna Demska
MKS Juvenia Wrocław
5
Alicja Sokołowska
UKJ Yuko Józefów
5
Julia Księżyk
Pałac Młodzieży Katowice
7
Dominika Kotlarska
UMKS Żak Kielce
7
Oliwia Cebieniak
UKS 3 Piła

Polityka prywatności Judostat.pl